Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Wiara i muzyka różnych częstotliwości 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lip 04, 2020 14:50
Posty: 1
Post Wiara i muzyka różnych częstotliwości
Dzień dobry,

Jestem nowy, nie wiem gdzie szukać pomocy. Jestem bardzo wierzący, dużo się modle itp.

Otóż wszystko w moim życiu było na co raz lepszej drodze. Jednego dnia zacząłem słuchać na youtube muzyki różnych częstotliwości tj. 440hz, 528hz. Jeden "filmik" z muzyką był bardzo dziwny podawane opisie częstotliwości były bardzo różne i niskie od 7hz do nawet 10, 20 tys.

Po tym wszystkim zaczęły się u mnie niepowodzenia. Już nie wspominając o koronawirusie to wszystko idzie pod górę i nie tak jak trzeba, dużo jest złośliwości losu od mało znacznych jak np. gdy chcę wyjść to pada deszcz za każdym razem po znaczące jak np. choroba młodego psa, który jest dla mnie ważny i wkładam w niego duże pieniądze. Z początku myślałem, że to dotyczy wszystkich ale świat wraca do normy a ja ciągle mam "pecha". Nikomu źle nie życzę ale zauważyłem, że im kto jest gorszy tym lepiej zniósł koronawirusa i szybciej wraca do normy. Cały rok mam taki pechowy.

Modlitwa do Boga przyniosła mnie z całkowitego przypadku tu. Czy atakowanie umysłu "lewą" muzyką (bo tam podejrzewam przyczynę), mogło zakłucić częstotliwości, wymiar, świadomość co kolwiek? Otworzyć drogę demonom? Cokolwiek? Gdzie szukać pomocy? Jeśli to źle trafiło to proszę o przekierowanie.

Pozdrawiam


So lip 04, 2020 14:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Wiara i muzyka różnych częstotliwości
Podaj linka- serio, sprawdzę czy to działa też na innych, czy to po prostu efekt potwierdzenia.

Na jakiej podstawie powiązałeś pecha z filmikiem na youtube?

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


So lip 04, 2020 15:01
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 415
Post Re: Wiara i muzyka różnych częstotliwości
Może to stać się nawet ciekawy wątek, jeśli uzasadni się wpływ muzyki różnych częstotliwości na wiarę. Przy jakich częstotliwościach wiary przybywa, a przy jakich wiary ubywa.

Czy powodzenie w życiu to wynik [akurat] wiary, bo Bóg błogosławi? A następujące po jakimś fakcie (tu słuchanie muzyki) niepowodzenie to wynik braku wiary, opuszczenia Boga, braku błogosławieństwa?

Co znaczy „lewa” muzyka? Leci z lewego głośnika? Pobudza lewą półkule mózgu?


So lip 04, 2020 20:03
Zobacz profil
Post Re: Wiara i muzyka różnych częstotliwości
Tymon01 napisał(a):
Dzień dobry,

Jestem nowy, nie wiem gdzie szukać pomocy. Jestem bardzo wierzący, dużo się modle itp.

Otóż wszystko w moim życiu było na co raz lepszej drodze. Jednego dnia zacząłem słuchać na youtube muzyki różnych częstotliwości tj. 440hz, 528hz. Jeden "filmik" z muzyką był bardzo dziwny podawane opisie częstotliwości były bardzo różne i niskie od 7hz do nawet 10, 20 tys.

Po tym wszystkim zaczęły się u mnie niepowodzenia. Już nie wspominając o koronawirusie to wszystko idzie pod górę i nie tak jak trzeba, dużo jest złośliwości losu od mało znacznych jak np. gdy chcę wyjść to pada deszcz za każdym razem po znaczące jak np. choroba młodego psa, który jest dla mnie ważny i wkładam w niego duże pieniądze. Z początku myślałem, że to dotyczy wszystkich ale świat wraca do normy a ja ciągle mam "pecha". Nikomu źle nie życzę ale zauważyłem, że im kto jest gorszy tym lepiej zniósł koronawirusa i szybciej wraca do normy. Cały rok mam taki pechowy.

Modlitwa do Boga przyniosła mnie z całkowitego przypadku tu. Czy atakowanie umysłu "lewą" muzyką (bo tam podejrzewam przyczynę), mogło zakłucić częstotliwości, wymiar, świadomość co kolwiek? Otworzyć drogę demonom? Cokolwiek? Gdzie szukać pomocy? Jeśli to źle trafiło to proszę o przekierowanie.

Pozdrawiam

Hiob nie słuchał ani "lewej", ani prawej muzyki, a nieszczęścia spadły na niego hurmem
W życiu każdego człowieka przychodzą takie etapy pecha, niepowodzeń. Biblijna zasada krów tłustych pożeranych przez chude.
Nie należy doszukiwać się przyczyn, ale przyjąć je jako naturalna kolej rzeczy i usilnie starać sie przełamywać ten etap.


N lip 05, 2020 7:16
Post Re: Wiara i muzyka różnych częstotliwości
Więc jeśli chodzi o „lewą” czy „prawą” muzykę to wiedz, że to wszystko jest bujda na resorach. Dla muzyki i jej oddziaływania na człowieka najważniejsze są interwały, a nie bezwzględna częstotliwość punktu odniesienia.

Cytuj:
Hiob nie słuchał ani "lewej", ani prawej muzyki, a nieszczęścia spadły na niego hurmem
Tzn. nie wiadomo, jakiej słuchał. Bo jak ktoś tam Hiobowi przygrywał na cytrze, to stroił tę cytrę tak, jak „mu pasowało”. Bez użycia kamertonu. Zatem jaką częstotliwość miało tam „a razkreślne” (biorąc pod uwagę, że w ogóle pojęcia „a razkreślne” wtedy nie było) – nie wiemy.


Pn lip 06, 2020 10:48

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 415
Post Re: Wiara i muzyka różnych częstotliwości
Słyszałem niedawno [na jednej z konferencji], a także przeczytałem [pobieżnie] artykuł o wpływie słuchawek na mózg człowieka. Rozwój technologiczny wpływa na modele słuchawek, które poza emisją muzyki, mają za cel oddziaływać na mózg poprzez drgania o częstotliwości 10(do 30)hz oraz powyżej 44khz, czyli poza skalą słyszalności. Im większą skalę częstotliwości człowiek odbierze i przetworzy, tym większą skalę będzie dostrzegał w e-otoczeniu. Będzie to prowadziło do wzrostu inteligencji, a wraz z tym [przy częstym słuchaniu] do rozwoju intelektualnego. W Azji rozwój intelektualny idzie w parze ze rozwojem duchowym.


Wt lip 07, 2020 9:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL