Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Prawo i niesprawiedliwość 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Prawo i niesprawiedliwość
Robek napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
No, może nie czytałeś tego, co Robek pisał pod moim adresem. Staram się pisać w takim stylu, w jakim piszą do mnie inni. Widocznie jestem na indeksie i to, co uchodzi innym, to w moim wykonaniu jest prześladowane. Jak znam Robka, to na pewno by się na takie pisanie z mojej strony nie obraził. To tylko moderacja ma ze mną problem. Piszę tutaj, bo tutaj się do mnie zwrócono w tej sprawie.


Pisałem pod twoim adresem, wyłącznie prawdę :mrgreen: a to że jest ona nieco przykra, to już nie jest mój problem.
I odnośnie prawdy, to widzę że masz z nią problem, bo z twoich wypowiedzi, można wysnuć wnioski że świat jest sprawiedliwy, a to nie jest prawda, i to nie odnosi sie tylko do życia doczesnego, bo po śmierci również nie będzie sprawiedliwości, w końcu co to za sprawiedliwość żeby za ileś grzechów, wysyłać kogoś na wieczność do piekła? do jakiego rodzaju sprawiedliwości to przystaje? bo na pewno nie do tej sprawiedliwości, którą ludzie sobie tworzą w życiu doczesnym, bo jakby czysto teoretycznie przyjąć, że ludzie nie umierają, i żyją sobie w życiu doczesnym, w nieskończoność, to i tak za morderstwo byłby wyrok na kilka czy tam kilkanaście lat, nikt by nie wymyślił tego, żeby za takie coś, dać wyrok więzienia na nieskończoną ilość lat.


Zastanawiam się Robek, czy jest sens z Tobą dyskutować. No bo wypowiedzi innych wkładasz do jednego worka, a później z tego worka wyciągasz i odnosisz do każdego swojego adwersarza.
Przeczytałeś wpis do tego wątku?


N sie 09, 2020 7:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Prawo i niesprawiedliwość
krzysiekniepieklo napisał(a):

Zastanawiam się Robek, czy jest sens z Tobą dyskutować. No bo wypowiedzi innych wkładasz do jednego worka, a później z tego worka wyciągasz i odnosisz do każdego swojego adwersarza.
Przeczytałeś wpis do tego wątku?


No to dla wyjaśnienia wszelkich niejasności, powiedz mi czy świat na którym żyjemy, jest sprawiedliwy? czy tutaj mamy sprawiedliwość?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn sie 10, 2020 0:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL