Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czy rezygnacjia z praktykowania Katolicyzmu to dobry pomysł? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Czy rezygnacjia z praktykowania Katolicyzmu to dobry pom
LJ91 napisał(a):
Mrs_Hadley napisał(a):
@LJ91 takie są moje obserwacje, choć przykład @Robka jest przynajmniej bardziej oryginalny niż modne: nie chodzę do kościoła, bo pedofilia/złodzieje/sodoma i gomora...


Okej, czyli twoja poprzednia wypowiedź to dowód anegdotyczny. Szkoda, pomyślałem, że masz coś solidnego na poparcie tych twierdzeń.

No cóż, Twoje rewelacje dotyczące katolicyzmu nieraz wyjaśniasz posiłkując się dowodami anegdotycznymi, więc nie wymagaj od innych więcej niż wymagasz od siebie samego ;) .

Cytuj:
Ludzie mnie w tej pracy zatrudnili, ludzie mi dają za tą prace pieniądze, Bóg nie ma z tym związku.

I w ten oto sposób spaliłeś całą swoją argumentację przedstawioną w swoim własnym temacie, ale OK, wiem o co Ci chodziło 8)

Cytuj:
większość wydaje na używki, ale i tak sporo jeszcze zostaje.

Miałeś chamie złoty róg jak pisał Wyspiański. Jak się ta historia skończyła, chyba wiesz?
Mógłbyś zainwestować na różne sposoby, założyć firmę, doszkolić się, odłożyć na usamodzielnienie się etc., ale z tych szans, jakie daje Ci życie, najwyraźniej nie potrafisz/ nie chcesz skorzystać. Cóż Twoje życie, Twoje wybory.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz sty 07, 2021 22:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 7:26
Posty: 448
Post Re: Czy rezygnacjia z praktykowania Katolicyzmu to dobry pom
Mrs_Hadley napisał(a):
LJ91 napisał(a):
Mrs_Hadley napisał(a):
@LJ91 takie są moje obserwacje, choć przykład @Robka jest przynajmniej bardziej oryginalny niż modne: nie chodzę do kościoła, bo pedofilia/złodzieje/sodoma i gomora...


Okej, czyli twoja poprzednia wypowiedź to dowód anegdotyczny. Szkoda, pomyślałem, że masz coś solidnego na poparcie tych twierdzeń.

No cóż, Twoje rewelacje dotyczące katolicyzmu nieraz wyjaśniasz posiłkując się dowodami anegdotycznymi, więc nie wymagaj od innych więcej niż wymagasz od siebie samego ;) .


Co innego dywagacje quasifilozoficzne, a co innego (nieprawdziwe) sugestie o występowaniu jakichś danych statystycznych na określony temat.

Prawda jest jednak taka, że były prowadzone (na mniejszą i większą skale) badania na ten temat, no ale ty wolisz dowody anegdotyczne.

_________________
"Lud ten czci Mnie wargami,
ale ich serce jest daleko ode Mnie.
Daremne jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które są ludzkimi nakazami."
- Izajasz 29,13


Cz sty 07, 2021 22:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy rezygnacjia z praktykowania Katolicyzmu to dobry pom
Mrs_Hadley napisał(a):
I w ten oto sposób spaliłeś całą swoją argumentację przedstawioną w swoim własnym temacie, ale OK, wiem o co Ci chodziło 8)


Faktycznie okazało się że gadam głupoty :mrgreen: najpierw mówię że Bóg mi przeszkadzał a później, że Bóg nie ma z tym nic wspólnego, no to w takim razie mogę wracać do kościoła, tutaj nie widzę zagrożenia ze strony Boga, mogę spokojnie działać na dwóch frontach, i to bez żadnych negatywnych konsekwencji.

Mrs_Hadley napisał(a):
Mógłbyś zainwestować na różne sposoby, założyć firmę, doszkolić się, odłożyć na usamodzielnienie się etc., ale z tych szans, jakie daje Ci życie, najwyraźniej nie potrafisz/ nie chcesz skorzystać. Cóż Twoje życie, Twoje wybory.


Na własną firmę to trzeba mieć pomysł, aktualnie nie ma pomysłu, nie ma odpowiedniej ilości pieniędzy, to jeszcze nie ten etap.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt sty 08, 2021 1:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL