Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czy Bóg mi wybaczy? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
@ona_258
Proponuję Ci byś rano zadawała sobie pytanie - co ja dziś mogę zrobić dla innych (nie tylko ze swojej rodziny)?
Naturalnie kontrola nad własnym ciałem i jego pożądliwościami też jest ważna.
Bóg Ciebie bardzo mocno kocha. Nie zawiedź go, proszę. :) W tej sytuacji zawsze możesz odwiedzić żeńskie zakony. Na pewno uzyskasz pomoc.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


N sty 17, 2021 19:37
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
pom napisał(a):
@ona_258
Proponuję Ci byś rano zadawała sobie pytanie - co ja dziś mogę zrobić dla innych (nie tylko ze swojej rodziny)?
Naturalnie kontrola nad własnym ciałem i jego pożądliwościami też jest ważna.
Bóg Ciebie bardzo mocno kocha. Nie zawiedź go, proszę. :) W tej sytuacji zawsze możesz odwiedzić żeńskie zakony. Na pewno uzyskasz pomoc.

Nie, wstając rano nie myśl co możesz zrobić dla innych. Patrz, co możesz zrobić dla siebie, co powinnaś zrobić by zaakceptować siebie, pokochać siebie. Uświadom sobie, że nigdy nie było kogoś takiego jak Ty, niema i nie będzie. Jesteś niepowtarzalna, nieporównywalna, jesteś oryginałem. Nie pozwól zrobić z siebie kopii, nie naśladuj nikogo, czy to przestępcy czy świętego. Bóg, jeśli w jakiegoś wierzysz, stworzył cię taką jaka jesteś, powiedział akceptuj to co stworzyłem, pokochaj siebie, bo taką samą miłością będziesz mogła pokochać bliźniego swego.


N sty 17, 2021 20:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
Święci dążyli do tego by innym żyło się lepiej.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


N sty 17, 2021 20:16
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
pom napisał(a):
Święci dążyli do tego by innym żyło się lepiej.
Nie tylko święci, każdy rząd, każdy przywódca do tego dąży, dąży, dąży.

https://pbs.twimg.com/media/EELwBlTW4AI ... name=small


N sty 17, 2021 20:44

Dołączył(a): Pt sty 15, 2021 10:58
Posty: 8
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
Dla mnie nie ma już wyjścia. Pomódlcie się za mnie


Wt sty 19, 2021 10:06
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
Dlaczego nie chcesz najpierw otwarcie porozmawiac z rodzina?
Po twoim samobojstwie bez wyjasnien zawal ojca masz jak w banku. O to ci chodzi? Zeby wszyscy mieli wyrzuty sumienia, ze nie domyslili sie, ze trzeba ci pomoc, choc ty to starannie ukrywalas?

Ksiadz nie jest od splaty dlugow. Sa naprawde inne mozliwosci, ale po co probowac, no nie?


Wt sty 19, 2021 10:32
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
ona_258 napisał(a):
Dla mnie nie ma już wyjścia. Pomódlcie się za mnie

Zawsze jest jakieś wyjście, choćby jak w tej komedii - "Wyjście awaryjne". Myślę, że skoro z jakiś względów nie chcesz powiedzieć rodzinie, to może tu na forum będzie Ci prościej. Co o tym myślisz? Istnieje też prawdopodobieństwo, że Twoje problemy da się rozwiązać. Sama dostrzegałaś jak wiele ludzi odpowiedziało na Twój pierwszy post.
Co do modlitwy, możemy odmówić ją wspólnie prosząc o wypełnienia woli Bożej w Twoim życiu.
Jak myślisz, Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario i Pod Twoją obronę będzie w sam raz, czy jeszcze chciałabyś dodać jakąś inną bliską Twojemu sercu modlitwę?


Wt sty 19, 2021 20:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
ona_258 napisał(a):
Dla mnie nie ma już wyjścia. Pomódlcie się za mnie



Odwiedź zakony żeńskie, pukaj od furty do furty i przedstaw swoją sytuację. DAJ BOGU SZANSĘ.
Proszę Cię.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Śr sty 20, 2021 2:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sty 15, 2021 10:58
Posty: 8
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
Ja naprawdę nie widzę już wyjścia z tej sytuacji. Nie mogę znaleźć pracy, nie mam kogo poprosić o pomoc...


Pt sty 22, 2021 1:01
Zobacz profil
Post Re: Czy Bóg mi wybaczy?
Zadzwon do telefonu zaufania. Daj sobie szanse.

Nikt twoich dlugow nie splaci, zebys miala wygodne zycie, ale moze dac namiary na bezplatna pomoc i droge wyjscia z twojej sytuacji.
Na koncu zostanie rodzina, ktora bedzie musiala twoje dlugi splacac. No i w ten sposob i tak sie o nich dowiedza.

Probuj do skutku. Zawsze jest wyjscie.


Pt sty 22, 2021 8:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL