Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ? 
Autor Wiadomość
Post Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
Hej,

Badanie socjologiczne. Nie wiem czy było robione takie badanie czy nie. Trochę temat rozwinę :)

Mam do was pytanie. Ja większości wysyłam zaproszenie na FB, oczywiście wysyłam do tych których znam. Nawet najbliżsi mi nie wysyłają zaproszenia na FB. Najlepsze jest to ,ze wysyłam a nawet nie zaakceptują ,a przecież ich znam. Nawet obcy mi nie wysyłają zaproszeń, a jak już wyślą to oczywiście okazuje się ze to bot :D

Chętnie się dowiem dlaczego tak jest ,ze mnie nikt nie zaprasza, a inni dostają po 100 zaproszeń. Ciekawe to jest zjawisko. Oczywiście nie jest tak ,ze nie dostaje w ogóle zaproszeń, ale to na palcach mogę policzyć. To samo jest w życiu realnym. Bo mam swoje zainteresowanie.
Może ktoś spojrzy na to inaczej :).

Facebooka nie traktuje poważnie, ale jednak trochę smutno mi,ze w sieci nikt się mną nie zainteresuje. A ja musze pierwszy zacząć rozmowę. Nawet o lajki musze żebrać. Najlepsze jest to ,ze raz dostałem zaproszenie na wesele przez fejsbuka. Nie chcę kasować FB, bo to fajne miejsce.

Ale Facebook trochę wpływa jednak na rzeczywistość, tak patrzę po sobie. Temat uznacie trochę za gimbazy , ale jestem dorosłą osoba. Patrzę na zdjęcia to tez mają dużo lajków. Ja wiem ,ze lajki nic nie oznaczają ,ale fajnie jak ktoś daje lajka z rodziny czy znajomych.

Od razu zaznaczam mam swoje zainteresowania, ale jak widać to za mało. Wiem ,ze nie ma reguły na wysyłanie zaproszeń, ale wiecie jakbym nie wysłał to bym nigdy nie dostał :D. Jak coś tez mam problemy zdrowotne, ale nie czuje się gorsza osoba.

Katolikowi nie wypada zazdrościć, ale ? hmm


N sty 10, 2021 15:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
szach900 napisał(a):
Chętnie się dowiem dlaczego tak jest ,ze mnie nikt nie zaprasza, a inni dostają po 100 zaproszeń.


Nikt cie nie lubi to i cie nie zapraszają :mrgreen: całe szczęście ja jestem typem samotnika, i mnie to wszystko nie dotyczy, po co mi jakieś lajki? co to by miało mi dać? :biggrin:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sty 10, 2021 22:28
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
No widzisz, w tym przypadku samotność ma swoje plusy, a mnie akurat ciągnie do ludzi :D


Cz sty 14, 2021 11:17

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
A co cię tak ciągnie do tych ludzi, ich zapach, kształt, pochlebstwa jakimi mogą cię uraczyć, krytyka jaką na swój temat usłyszysz ... . Dopisz, co jeszcze powoduje, że że tak żebrzesz o zainteresowanie innych sobą.


Cz sty 14, 2021 12:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
szach900 napisał(a):
No widzisz, w tym przypadku samotność ma swoje plusy, a mnie akurat ciągnie do ludzi :D


To co mówisz, trochę tak zabrzmiało, jakby alkoholik gratulował abstynentowi :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz sty 14, 2021 17:36
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
george45 napisał(a):
A co cię tak ciągnie do tych ludzi, ich zapach, kształt, pochlebstwa jakimi mogą cię uraczyć, krytyka jaką na swój temat usłyszysz ... . Dopisz, co jeszcze powoduje, że że tak żebrzesz o zainteresowanie innych sobą.

może taka wzajemna elastyczność :). Że nie tylko ja daję inicjatywę :).


Co do ostatniego postu, to nie wiedziałem ,ze tak można zrozumieć :D


Pt sty 15, 2021 8:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
szach900 napisał(a):

Facebooka nie traktuje poważnie, ale jednak trochę smutno mi,ze w sieci nikt się mną nie zainteresuje. A ja musze pierwszy zacząć rozmowę. Nawet o lajki musze żebrać. Najlepsze jest to ,ze raz dostałem zaproszenie na wesele przez fejsbuka. Nie chcę kasować FB, bo to fajne miejsce.


Obserwuję wokół siebie całe tabuny młodych i młodych powtórnie :mrgreen: , uzależnionych od brzdęknięć z różnych tak zwanych mediów społecznościowych. Ludzie rozmawiają ze sobą w realu i przerywają tę rozmowę, bo przyszło powiadomienie, że Ala polubiła zdjęcie serwetki, którą zrobiła Krysia. Naprawdę "fajne miejsca" to oferuje rzeczywistość, powinniśmy w czasach ograniczenia podróży tym bardziej ją doceniać. Jeśli lubię ludzi, kontakt z ludźmi, to martwiłoby mnie raczej, że mam z tym kontaktem jakąś trudność, ale w prawdziwym życiu. Uwolnij się od troski o ilość lajków, bo powiadam Tobie, jest ona nam całkowicie zbędna :-D Kto przy zdrowych zmysłach dodaje sobie niepotrzebnego balastu?
Jeśli tylko masz możliwość, to szukałabym na Twoim miejscu, na żywo, towarzystwa ludzi wolnych od przymusu sprawdzania, kto i co wkleił do fejsboga. Życzę powodzenia.

_________________
Tylko Bogu chwała


Cz sty 21, 2021 15:36
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
W sumie to tych powiadomień u mnie jest nie wiele, ani wiadomości. Ale dzięki. Będe się starał.


Cz sty 21, 2021 18:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Dlaczego ludzie nie zapraszają mnie na Facebooka ?
@Szczach900 zasadniczo niewiele trzeba, żeby dostać dużo lajków, wystarczy np. wrzucać lekkie, zabawne filmiki czy obrazki, zaangażować się w jakąś inicjatywę i na bieżąco ją relacjonować na fejsie czy też przekształcić swój profil na coś w rodzaju bloga i na bieżąco dzielić się swoimi przemyśleniami. Można oczywiście wrzucać setne selfie, fotę psa czy śniadania, lajków będzie dużo, jeżeli poznajesz dużo ludzi, którym wysyłasz zaproszenia do znajomych, o ile zależy Ci na powierzchownych relacjach. Warto też określić cel lajków, jeżeli zależy Ci na rozkręceniu firmy, Fb jest świetnym miejscem dla wszelkiego rodzaju startupów, dla atencji już nie bardzo, lajkami się nie najesz, nie zaspokoisz podstawowych potrzeb emocjonalnych, nie zwiększą również Twojego prestiżu na dzielni, bo Fb pozwala na różne kreacje siebie, ale rzadko kiedy przekłada się to na real.
Białogłowa dobrze to skomentowała, polecam brać przykład ;).

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz sty 21, 2021 21:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL