Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 śmierć 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: śmierć
Believing napisał(a):
Podpowiem Ci coś.
Zadaj sobie pytanie - czy jesteś dość atrakcyjny dla nieba?
Jak poznasz odpowiedź to będziesz wiedział co dalej robić.
Ciekawi mnie jak będzie z @Robek-iem po jego śmierci? Będzie chciał coś, przekazać tym którzy pozostali… ale czy ktoś go pozna? Uwierzą mu? Ze względu na zdrowie umysłowe, będzie trzeba pozostać obojętnym wobec wizji @Robek-a po śmierci, nawet jeśli by jakimiś krzesłami przesuwał.


N maja 02, 2021 9:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: śmierć
ga1robe napisał(a):
Umknęło mojej uwadze, że jesteś ekspertem (chyba) spraw dot. wiary.


Jestem jednym z większych znawców Nieba, już kilkanaście lat spędzonych na forum, powoduje że ma sie tą wiedzę :-D

Believing napisał(a):
Zadaj sobie pytanie - czy jesteś dość atrakcyjny dla nieba?
Jak poznasz odpowiedź to będziesz wiedział co dalej robić.


Oczywiście że jestem atrakcyjny na Niebo, natomiast Believing już atrakcyjny nie jest, więc i go do tego Nieba nie wpuszczę, w końcu jak mówi "Believing" w Niebie mogą przebywać jedynie atrakcyjni ludzie.

ga1robe napisał(a):
Ciekawi mnie jak będzie z @Robek-iem po jego śmierci? Będzie chciał coś, przekazać tym którzy pozostali…


A co miałbym im przekazywać? za życia nie chcą ze mną mieć nic wspólnego, to niby po śmierci by miało sie to zmienić?

ga1robe napisał(a):
Ze względu na zdrowie umysłowe, będzie trzeba pozostać obojętnym wobec wizji @Robek-a .


To są jakieś wizje które bierzesz na poważnie?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 02, 2021 14:25
Zobacz profil
Post Re: śmierć
Robek napisał(a):
Oczywiście że jestem atrakcyjny na Niebo

Rozwiń myśl i powiedz co przez to rozumiesz. Mam takie odczucie, że "atrakcyjny na niebo" w Twoim wydaniu jest pejoratywne. Ale oczywiście popraw mnie, jeśli się mylę.


N maja 02, 2021 19:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: śmierć
Believing napisał(a):
Rozwiń myśl i powiedz co przez to rozumiesz. Mam takie odczucie, że "atrakcyjny na niebo" w Twoim wydaniu jest pejoratywne. Ale oczywiście popraw mnie, jeśli się mylę.


To była próba odbicia piłeczki w twoją stronę, chyba sie nie udało, trudno! zdarza sie.
Powiem ci że nie wiem co to znaczy być atrakcyjnym, tak samo nie wiem co sie dzieje w Niebie, więc "atrakcyjny na Niebo" jest to określenie dla mnie, kompletnie nie zrozumiałe.
I co ma atrakcyjność od Nieba? przecież jak będzie ta cała śmierć, po tym, nastąpi zmartwychwstanie, to Bóg według swojej łaski zdecyduje, kto gdzie trafi, więc nie wiem gdzie tutaj jest miejsce na atrakcyjność?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 02, 2021 20:12
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: śmierć
Robek napisał(a):
Jestem jednym z większych znawców Nieba, już kilkanaście lat spędzonych na forum, powoduje że ma sie tą wiedzę :-D
(…)
Oczywiście że jestem atrakcyjny na Niebo, natomiast Believing już atrakcyjny nie jest, więc i go do tego Nieba nie wpuszczę, w końcu jak mówi "Believing" w Niebie mogą przebywać jedynie atrakcyjni ludzie.
(…)
To są jakieś wizje które bierzesz na poważnie?
Gratuluję poczucia humoru. Dajesz mi do zrozumienia, że pewne rzeczy nie należy brać na poważnie. Nie mam nic do powiedzenia. Baw się dalej.


Pn maja 03, 2021 7:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: śmierć
ga1robe napisał(a):
Gratuluję poczucia humoru. Dajesz mi do zrozumienia, że pewne rzeczy nie należy brać na poważnie. Nie mam nic do powiedzenia. Baw się dalej.


A to ja w którymś miejscu żartowałem?
Bo puki co to to wymyśliłeś sobie że trzeba być atrakcyjnym żeby trafić do Nieba, a teraz nawet nie jesteś w stanie wytłumaczyć co to znaczy.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn maja 03, 2021 16:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL