Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Czy zaczszepisz się na COVID 19? 

Czy zaszczepisz się na COVID 19?
Tak, już się zaszczepiłem/am 64%  64%  [ 7 ]
Tak, chce to zrobić jak najszybciej 9%  9%  [ 1 ]
Raczej tak, ale jeszcze czekam 0%  0%  [ 0 ]
Raczej nie, ale jeszcze to przemyślę 9%  9%  [ 1 ]
Zdecydowanie nie 18%  18%  [ 2 ]
Liczba głosów : 11

 Czy zaczszepisz się na COVID 19? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
ga1robe napisał(a):
Mam pytanie do już zaszczepionych. Czy ktoś z was po zaszczepieniu przeżywał (bądź wciąż przeżywa) ataki złego ducha?

W moim przypadku przeżywam tylko i wyłącznie błogości dobrego ducha. To jest niesamowite, po szczepionce zamiast rogów rosną mi skrzydła i to po pierwszej dawcę. Jak sobie pomyślę co będzie po drugiej, a może i trzeciej to mam ciary.


So maja 08, 2021 7:37
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Uff... jakie to szczęście że wszystko w normie, że doznania okazują się nieodosobnione. I po co mi było bić się z myślami i zamartwiać, że są to nietypowe objawy poszczepienne?


So maja 08, 2021 10:46

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Ataki zlego ducha mam niezaleznie od szczepionki.
Zaraz po szczepieniu czulismy sie chorzy z zona przez 2 dni, a bez energii przez nastepne 2, choc nie byly to mocne objawy - ot "lamanie w kosciach", bol ramienia, dreszcze, mnie goraczka spadla do 34.9 ( typowe dla zakazenia wirusem u mnie ).


So maja 08, 2021 15:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
białogłowa napisał(a):
Trzeba doświadczyć słabości, albo starości, aby zrozumieć.


Oczywistym jest, że jak jest sie starym schorowanym, tchórzliwym bojaźliwym, to wtedy wszystko jest takie proste i zrozumiałe.

subadam napisał(a):
Ataki zlego ducha mam niezaleznie od szczepionki.
Zaraz po szczepieniu czulismy sie chorzy z zona przez 2 dni, a bez energii przez nastepne 2, choc nie byly to mocne objawy - ot "lamanie w kosciach", bol ramienia, dreszcze, mnie goraczka spadla do 34.9 ( typowe dla zakazenia wirusem u mnie ).


To ty nadal jesteś w Kanadzie? to też ciekawe, że ludzie przechodzą gorzej szczepionkę niż ja covid, no ale tak to już jest, że różnie u ludzi to bywa, choćby u mnie w rodzinie ludzie nieco poniżej 30 roku życia, też ze sporymi bulami tą szczepionkę przechodzili, inny członek rodziny 23 lata i bardzo ciężko tego covida przechodził, ciekawe z czego to wynika?
Z tego co mi sie wydaję, to w 2020 roku, też tego covida przechodziłem, tylko że praktycznie nic nie było po mnie widać, jakaś gorączka na 2 może 3 dni sie pojawiła, no ale to było inaczej niż w tym roku, widać jakaś inna odmiana, tutaj zbieram doświadczenie :mrgreen: jakbym jednak doczekał sie szczepionki, to pewnie też bedzie bez większych problemów? bo im więcej sie trenuje tym lepiej to powinno wyglądać :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So maja 08, 2021 17:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
No niestety nadal jestem. My nie chorowalismy na Covid natomiast moj syn w Polsce dosc ciezko go przeszedl i ma rowniez problemy z zakrzepami ( zyla w lydce ) po wyzdrowieniu. Cala jego rodzina chorowala z psem i kotem wlacznie, ale on najciezej z trudnosciami z oddychaniem. Wiek 36 lat.


So maja 08, 2021 18:01
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Od kiedy zaczęła się pandemia, dziwnym trafem wirus omija moją rodzinę szerokim łukiem, mimo że w pracy, wśród znajomych etc., zdarzały się przypadki zachorowań. Spotykaliśmy się zarówno z najbliższą rodziną, jak i z tą dalszą (wujostwo) oraz ze znajomymi, normalnie robimy zakupy w sklepach, w galeriach, wizyty u dentysty czy fryzjera, gdy akurat była taka możliwość, nie rezygnowaliśmy z wycieczek w różne piękne zakątki Polski i nic takiego nas nie dopadło, a mieszkamy na śląsku, gdzie zachorowalność jest wciąż wysoka, więc wychodzi na to, że najwyraźniej przeszliśmy wirusa bezobjawowo. Seniorka rodu, babcia w słusznym wieku, postanowiła się zaszczepić, co ciekawe, liczna rodzina dość często ją odwiedzała przez cały rok, i to razem z dziećmi, wnukami i prawnukami i żadnego wirusa nie złapała. W TV non stop mówią o szczepionkach, dlatego stwierdziła, że pójdzie się zaszczepić. Większa część rodziny póki co, nie zamierza się szczepić, ale to nie wynika z jakichś przekonań opartych o spiskowe teorie dziejów, tylko fakt, że nie zamykaliśmy się w domach/mieszkaniach, tylko jak prowadziliśmy aktywny tryb życia, tak w czasie pandemii stosowaliśmy się do obostrzeń w przestrzeni publicznej i to była jedyna zmiana w codziennym funkcjonowaniu.
białogłowa napisał(a):
Widzę, że jesteś podobnego zdania jak jedna moja znajoma nauczycielka, która uważa, że to bardzo mądry wirus, bo wybiera tylko słabych i starych. Tłumaczenie na wiele się nie zda w takich przypadkach. Trzeba doświadczyć słabości, albo starości, aby zrozumieć

To nawet nie chodzi o to, że ten wirus wybiera słabych i starych, ale też o to, że jeżeli ktoś zamyka się w czterech ścianach i ogląda dużo TV, chcąc nie chcąc, wpływa na swoją psychikę w sposób, który może doprowadzić do podwyższonego poziomu kortyzolu (w TV wzbudzają silny stres w człowieku, poprzez negatywne przekazy informacyjne o COVID) + brak aktywności fizycznej oraz znaczne ograniczenie relacji międzyludzkich, a to prosta droga do osłabienia układu immunologicznego i paradoksalnie zwiększenie prawdopodobieństwa zachorowania na COVID i gorszego przebiegu choroby, jak i innych schorzeń.
Gdyby starsi członkowie rodziny, których licznie odwiedzałam przez cały ten czas, i nie tylko ja, ale również młodsze pokolenia, zaczęli chorować na COVID, zapisałabym się już w styczniu na szczepienie, tymczasem wolę obserwować sytuację z boku.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


So maja 08, 2021 20:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Ja mam 66 lat i nie mam zamiaru się zaszczepić. Powiem więcej, że rękami i nogami będę się przed tym bronił. Nie dlatego, że nie wierzę w tego wirusa ale dlatego, że jest prowadzona szczególnie chamska propaganda w kierunku szczepień. Robi się wszystko żeby przymusić ludzi do szczepienia. W propagandę maseczkową też nie wierzę. Uważam, że maseczki przynoszą więcej szkody, jak pożytku. Na twarzy nosi się inkubator różnego syfu. W ciepłym i wilgotnym powietrzu wszystkie syfy się dużo lepiej rozwijają jak w normalnej atmosferze. W krajach, gdzie nie było żadnego przymusu maseczkowego, sytuacja jest dużo lepsza, jak u nas w Polsce. Więc uważam, że te wszystkie obostrzenia działają przeciwko naszemu zdrowiu. Jezus powiedział - "nie lękajcie się". Więc się nie lękam i oddaję swój los Bogu. Bez maski mnie stworzył i żyję jak wcześniej, tylko świat wokół mnie jest trochę inny. Dwa razy kopałem się z policją ale jak dotąd bez konsekwencji. Kilka razy spotkałem się z agresją zamaskowanych, no ale do ostracyzmu już się przyzwyczaiłem. Mnie się wydaje, że to świat oszalał, a nie ja.


So maja 08, 2021 20:52
Zobacz profil
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Mrs_Hadley napisał(a):
Od kiedy zaczęła się pandemia, dziwnym trafem wirus omija moją rodzinę szerokim łukiem

Dziwnym trafem z ponad 38 milionów Polaków, od początku pandemii ominął ponad 35 milionów. To naprawdę dziwne, jeżdżą do pracy i na wycieczki, o zakupach nie wspomnę, a on ich omija i to szerokim łukiem. Zastanawiające, czemu nie ominął tych bezmała 3 milionów, a resztę pozostawił. Może tylko usypia czujność, by potem trafić?


N maja 09, 2021 3:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Mrs_Hadley napisał(a):
Gdyby starsi członkowie rodziny, których licznie odwiedzałam przez cały ten czas, i nie tylko ja, ale również młodsze pokolenia, zaczęli chorować na COVID, zapisałabym się już w styczniu na szczepienie, tymczasem wolę obserwować sytuację z boku.

Nie neguję. Odniosłam się do komentarza usera o "starych schizowanych kobietach, które głupieją, gdy ktoś przy nich zdejmie maseczkę". Każdy psychicznie zdrowy człowiek chce żyć, niezależnie od wieku. Jak o nas świadczy odmawianie starszym ludziom prawa do lęku o własne życie, na zasadzie "swoje już przeżyłeś, to się zwijaj, bo jesteś balastem dla społeczeństwa"? Nawet tradycyjne społeczeństwa nie mają tylu negatywnych stereotypów, związanych z postrzeganiem starszych ludzi, co my obecnie, wywodzący się z cywilizacji chrześcijańskiej. Coś więcej mógłby na ten temat na pewno powiedzieć JedenPost, może kiedyś tu zaglądnie.
Niestety muszę się też zgodzić z krzyśkiemniepiekło, co do sposobu, w jaki "promuje" się szczepienia. Coraz więcej w tym widzę kampanii negatywnej, a nie tak to miało wyglądać. Piętnuje się osoby, które z różnych przyczyn nie chcą, bądź na razie nie chcą się szczepić, jako odpowiedzialne za przedłużanie się pandemii.

_________________
Tylko Bogu chwała


N maja 09, 2021 7:31
Zobacz profil
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
nolda napisał(a):
Mrs_Hadley napisał(a):
Od kiedy zaczęła się pandemia, dziwnym trafem wirus omija moją rodzinę szerokim łukiem

Dziwnym trafem z ponad 38 milionów Polaków, od początku pandemii ominął ponad 35 milionów. To naprawdę dziwne, jeżdżą do pracy i na wycieczki, o zakupach nie wspomnę, a on ich omija i to szerokim łukiem. Zastanawiające, czemu nie ominął tych bezmała 3 milionów, a resztę pozostawił. Może tylko usypia czujność, by potem trafić?

Jak podają opracowania medyczne, ok 40% Polaków przechorowało bez lub mało objawowo i nie robiło przy tym żadnych testów. Czyli jednak nie tyle omija, co system immunologiczny chroni przed ciężką, lub śmiertelną chorobą.
W mojej najbliższej rodzinie - (dzieci i wnuki), przechorowało 9 osób (w tym dzieci), z tego 3 osoby zrobiły testy, jedna z tych trzech trafiła do szpitala, a 4 nie chorowały wcale. A wszyscy mieli ze sobą bliskie kontakty.

ga1robe napisał(a):
Alus napisał(a):
ga1robe napisał(a):
Mam pytanie do już zaszczepionych. Czy ktoś z was po zaszczepieniu przeżywał (bądź wciąż przeżywa) ataki złego ducha?

Zły duch nie usadawia się w szczepionkach, jeśli już to w sercu i umyśle człowieka.
A czy ja to powiedziałem? Pytanie jest do zaszczepionych i przeżywających atak. Rozumiem, że zaliczasz się do tego grona?

Bywają tacy, którzy wokół siebie non stop widzą jedynie złe duchy, atakującego szatana, i zaszczepienie nie ma z tym nic wspólnego.


N maja 09, 2021 7:36
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
białogłowa napisał(a):
Niestety muszę się też zgodzić z krzyśkiemniepiekło, co do sposobu, w jaki "promuje" się szczepienia. Coraz więcej w tym widzę kampanii negatywnej, a nie tak to miało wyglądać. Piętnuje się osoby, które z różnych przyczyn nie chcą, bądź na razie nie chcą się szczepić, jako odpowiedzialne za przedłużanie się pandemii.

Przy czym nie zostaje pobity żaden antyszczpionkowiec, a antyszczepionkowcy leją nawet kobiety w sklepie, czy w sanktuarium na Jasnej Górze. Lub zjeżają się z całego kraju by robić burdę, straszyć morderstwem prezydenta i urzędników UM w Wałbrzychu, za akcję szczepienia wszystkich mieszkańców miasta.


N maja 09, 2021 7:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
krzysiekniepieklo napisał(a):
Bez maski mnie stworzył i żyję jak wcześniej, tylko świat wokół mnie jest trochę inny.


A stworzył cie w ubraniu? przecież według tej zasady co mówisz, to powinieneś bez przerwy chodzić na nago, w końcu takim cie Bóg stworzył, więc taki powinieneś pozostać.

białogłowa napisał(a):
Nie neguję. Odniosłam się do komentarza usera o "starych schizowanych kobietach, które głupieją, gdy ktoś przy nich zdejmie maseczkę". Każdy psychicznie zdrowy człowiek chce żyć, niezależnie od wieku.


Przecież to nie jest mój problem, więc niby z jakiej zasady ma mnie to dotyczyć?
Niby dlaczego mam pomagać emerytom? jaki z tego będę miał zysk? bo puki co to moja składka emerytalna, jest przekazywany właśnie tym ludziom na emeryturze, i jakoś nie widzę podziękowań z tej okazji, co najwyżej pretensje że emerytura za mała.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 09, 2021 8:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Alus napisał(a):
ga1robe napisał(a):
Alus napisał(a):
Zły duch nie usadawia się w szczepionkach, jeśli już to w sercu i umyśle człowieka.
A czy ja to powiedziałem? Pytanie jest do zaszczepionych i przeżywających atak. Rozumiem, że zaliczasz się do tego grona?

Bywają tacy, którzy wokół siebie non stop widzą jedynie złe duchy, atakującego szatana, i zaszczepienie nie ma z tym nic wspólnego.
Właśnie atak złego ducha odbieram przez serce i umysł, a nie przez szczepionkę.

Jakiś czas temu, długo przed szczepieniem, zły duch przez sen namawiał mnie do odejścia od kościoła. Zaś dzień po szczepieniu, przy rannej modlitwie, pojawiła się w moich myślach ciemności, a modlitwa w lamentację proroka Barucha, przerywana przekleństwami. Przestraszyłem się, i chciałem się tym podzielić.

PS. Przepraszam za trolling.


N maja 09, 2021 8:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Robek, stety, niestety, taki jest system emerytalny, Ty w jakimś sensie pracujesz na emeryturę Twoich rodziców czy dziadków, a kiedyś dzisiejsi nastolatkowie będą pracować na Twoją.
Robek napisał(a):
moja składka emerytalna, jest przekazywany właśnie tym ludziom na emeryturze, i jakoś nie widzę podziękowań z tej okazji, co najwyżej pretensje że emerytura za mała.

No właśnie tak podejrzewałam, że Twoja opinia nt ludzi starszych ukształtowała się w oparciu o kontakt z jakimiś starymi zgredami. Kiedyś się przekonasz, że zgredowatość nie jest cechą charakterystyczną ludzi w podeszłym wieku, dopada w równym stopniu ludzi młodych i starych ;)

Alus, ja potępiam ekstremizmy po każdej stronie.

_________________
Tylko Bogu chwała


N maja 09, 2021 8:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Czy zaczszepisz się na COVID 19?
Nie zaszczepię się, ponieważ:
1) nie ma wskazań dla szczepienia dla osób w moim wieku i stanie zdrowia

https://qcovid.org/Calculation
0.0004% - ryzyko zgonu
ok. 0.02% - ryzyko hospitalizacji

2) mamy do czynienia z preparatami eksperymentalnymi, więc tym bardziej głupotą z mojej strony byłoby podejmowanie takiego niepotrzebnego ryzyka

3) różni lekarze i naukowcy ostrzegają przed katastrofalnymi skutkami, jakie może wywołać użycie tych szczepionek, szczególnie na masową skalę w środku epidemii, np. Geert Vanden Bossche

4) mam podstawy przypuszczać, że te same osoby na górze, które odpowiadają za stręczenie lockdownów, szczepionek i paszportów covidowych to te same osoby, które stoją za wywołaniem epidemii (problem-reaction-solution), więc podejrzewam, że nawet gdybym była w grupie ryzyka i tak srałabym na ich szczepionki, wolałabym umrzeć niż przyjąć "lek" od osoby, która mi wcześniej podała truciznę

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn maja 10, 2021 5:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL