Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy ta miłość to grzech? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 02, 2021 16:04
Posty: 1
Post Czy ta miłość to grzech?
Mam taki problem. Jest pewna dziewczyna z którą mieszkamy w jednym hotelu. Ma chłopaka który trzyma ja straaasznie krótko, nie pozwala nawet rozmawiać w swoim towarzystwie. Ona nic się nie odzywa tylko on mówi. Raz jednego gościa w pracy pobił bo nie wytrzymał jak widział że tamci razem pracują i się śmieją rozmawiając. Za każdym razem jak jestem w jej pobliżu to się uśmiecha strasznie, a jak tamten nie widzi to uśmiecha się patrząc w oczy. Ale sprawa jest taka że nawet nie mam jak wziąść od niej numeru, ona nie wychodzi z pokoju, chłopak zawsze w pobliżu ;D lubię tego gościa ale ehm.. I zaczęło się robić tak że już knuje nieźle intrygi jak ten numer zdobyć... Podstępem, tak że aż mi żal tego chłopaka, bo wymyśliłem chyba jak w ramach mojej "przysługi" mogę ten numer niecnie. podchamchmecic 😂...... Co o tym myślicie? Wydaje mi się nawet że ostatnio stała przy oknie i patrzyła czy przyjadę.. A chyba nawet tego samego dnia on zowazyl że okno w ich pokoju jest otwarte i widziałem w nim straszne wkurzenie i szybkim krokiem poszedł do pokoju.. Z drugiej strony przy tym wszystkim on się skarżył jak ona go kontroluje. Ze zabrania mu pić, palić jak gdzieś idzie na miasto to go zasypuje smsami.. Jakieś uczucie między nimi jest..


Pt lip 02, 2021 16:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Czy ta miłość to grzech?
Z tego co napisales nic nie wynika, o jakiej milosci piszesz w tytule? Zwiazek ktory opisujesz wyglada co najmniej niezdrowo, ale to ich sprawa jesli obie strony sie na niego godza. Radze zainteresowac sie dziwczyna ktora ni jest w zwiazku, chodzi kilka takich po swiecie.


Pt lip 02, 2021 18:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL