Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 17, 2022 13:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 01, 2021 23:36
Posty: 4
Post Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym
Kontynuacja wątku,niestety nie mogę przerwać wątku,ponieważ musi mi ktoś pomóc ,a może ktoś wie lub wiedział kto miał podobny problem,lub może podejrzewać co to jest.U lekarzy już byłam,jedynie do księdza nie poszłam.
Nazywam się Ania i mam bardzo poważny problem,a mianowicie nie mogę schudnąć ani leki na mnie nie działają.
Po uzależnieniu od leków na sennych,mianowicie klonazepamu trafiłam do szpitala psychiatrycznego.
Przez pierwszy tydzień dostawałam leki w zastrzykach,prawie cały czas spałam i nic nie jadłam byłam dosyć chuda.Po tygodniu zaczęli mi podawać leki w tabletkach bardzo duże ilości 3x dziennie.Z powodu depresji zaczęłam dużo jeść (mama dowoziła mi jedzenie). Jadłam dużo i dobrze spałam do około 4 tygodnia,jak nagle poczułam zapchanie i brak apetytu,dużo również przytyłam.Postanowiłam że nie będę nic prawie jeść przez następne tygodnie.W szpitalu byłam jeszcze 3 tygodnie (w sumie razem 7 tygodni). Przez te 3 tygodnie nic nie schudłam,ani kilograma!,dodatkowo przestałam spać,nie mogłam usnąć spałam tylko 2 godziny dziennie ,jakby leki przestały działać.Miałam duże ciśnienie ,lekarze podawali mi leki dożylnie,jednak nie mogli mi zbić tego ciśnienia jakby każdy lek podawany do mojego organizmu nie działał.W moim pokoju i na od dziale był satanista,zastanawiałam się czy aby nie wysłał na mnie jakieś złe moce,bo jak nie mogą działać na człowieka leki ,ani nie można schudnąć nic nie jedząc i nie pijąc.Po wyjściu ze szpitala myślałam że to może leki,które mi podawali tak na mnie działają.Po powrocie już nie brałam tych leków,mimo to dalej mój organizm nie chudł,jadłam wtedy około 1000 kalorii dziennie,dodatkowo nadal nie mogłam spać.Postanowiłam pójść do lekarza po jakieś inne leki na sene,ponieważ fatalnie się czułam śpiąc 1-2h dziennie,dostałam xanax ,niestety nic to nie dało,próbowałam różnych dawek,postanowiłam zmienić lek dostałam zolpidem i tutaj również po tym leku nie mogłam usnąć ,próbując różnych dawek.Postanowiłam zrobić test,nic nie jedząc i nic nie pijąc przez tydzień i co dziennie się ważąc.Efekt po 7 dniach ta sama waga,przedłużyłam ten eksperyment do 14 dni,po 14 dniach bez zmian.Chodziłam tak od lekarza do lekarz, psychiatra,internista,cardiolog ,każdy nie wiedział o co chodzi z moim organizmem.
Proszę o pomoc i jakąś rade bo nie wiem co robić jak tak dalej będzie to popełnię samobójstwo,przeraża mnie to dziwne zachowanie organizmu.
Czy to jakiś znak od Boga,czy to ten satanista w szpitalu zesłał na mnie złe moce,czy ktoś zesłał na mnie jakąś klon twe czy ktoś mój organizm zaczarował.
Proszę o porady
dziękuję


Pn lip 05, 2021 22:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 04, 2012 15:51
Posty: 14962
Post Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym
Zanim dostaniesz bana, a zaraz dostaniesz, ze powielanie zamykanego watku, powtarzam rade: idz do psychiatry. Mozesz zaczac od lekarza domowego.

Mozesz tez pojsc do psychologa.
Przeczytaj co piszesz: jezeli twoj organizm nie bedzie sie zachowywal, jak ty chcesz, to popelnisz samobojstwo.
To nie jest zadne wyjscie. I to nie jest myslenie zdrowego czlowieka.

Moze masz cos z tarczyca, moze insulinoodpornosc, moze co innego, ale od tego sa lekarze.
A samobojstwo z powodu wyzszej wagi niczego nie rozwiaze.

Tu ci nikt nie pomoze. Rownie dobrze mozesz napisac to na plakacie i chodzic po ulicy z tym pytaniem.

Powodzenia.


Wt lip 06, 2021 5:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 3155
Post Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym
Ania1994, zamykam temat z powodów, ktore podałem już we wcześniejszych wątkach.
Dostajesz bana na tydzień aby zastanowić się na swoją terapią.

_________________
MODERATOR


Śr lip 07, 2021 12:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL