Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Działanie Pana Jezusa i historia po szpitalu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 01, 2021 23:36
Posty: 4
Post Działanie Pana Jezusa i historia po szpitalu
Dzisiejsze doświadczenie przekonało mnie,że jest to jakieś działanie w sferze duchowej,czyli to co podejrzewałam czyli jakaś klątwa albo działanie Pana Jezusa w celu nawrócenia mnie i poprowadzenie dobrą drogą.

Poniżej moja historia po szpitalu:
Nazywam się Ania i mam bardzo poważny problem,a mianowicie nie mogę schudnąć ani leki na mnie nie działają.
Po uzależnieniu od leków na sennych,mianowicie klonazepamu trafiłam do szpitala psychiatrycznego.
Przez pierwszy tydzień dostawałam leki w zastrzykach,prawie cały czas spałam i nic nie jadłam byłam dosyć chuda.Po tygodniu zaczęli mi podawać leki w tabletkach bardzo duże ilości 3x dziennie.Z powodu depresji zaczęłam dużo jeść (mama dowoziła mi jedzenie). Jadłam dużo i dobrze spałam do około 4 tygodnia,jak nagle poczułam zapchanie i brak apetytu,dużo również przytyłam.Postanowiłam że nie będę nic prawie jeść przez następne tygodnie.W szpitalu byłam jeszcze 3 tygodnie (w sumie razem 7 tygodni). Przez te 3 tygodnie nic nie schudłam,ani kilograma!,dodatkowo przestałam spać,nie mogłam usnąć spałam tylko 2 godziny dziennie ,jakby leki przestały działać.Miałam duże ciśnienie ,lekarze podawali mi leki dożylnie,jednak nie mogli mi zbić tego ciśnienia jakby każdy lek podawany do mojego organizmu nie działał.W moim pokoju i na od dziale był satanista,zastanawiałam się czy aby nie wysłał na mnie jakieś złe moce,bo jak nie mogą działać na człowieka leki ,ani nie można schudnąć nic nie jedząc i nie pijąc.Po wyjściu ze szpitala myślałam że to może leki,które mi podawali tak na mnie działają.Po powrocie już nie brałam tych leków,mimo to dalej mój organizm nie chudł,jadłam wtedy około 1000 kalorii dziennie,dodatkowo nadal nie mogłam spać.Postanowiłam pójść do lekarza po jakieś inne leki na sene,ponieważ fatalnie się czułam śpiąc 1-2h dziennie,dostałam xanax ,niestety nic to nie dało,próbowałam różnych dawek,postanowiłam zmienić lek dostałam zolpidem i tutaj również po tym leku nie mogłam usnąć ,próbując różnych dawek.Postanowiłam zrobić test,nic nie jedząc i nic nie pijąc przez tydzień i co dziennie się ważąc.Efekt po 7 dniach ta sama waga,przedłużyłam ten eksperyment do 14 dni,po 14 dniach bez zmian.Chodziłam tak od lekarza do lekarz, psychiatra,internista,cardiolog ,każdy nie wiedział o co chodzi z moim organizmem.
Czy to jakiś znak od Boga,czy to ten satanista w szpitalu zesłał na mnie złe moce,czy ktoś zesłał na mnie jakąś klon twe czy ktoś mój organizm zaczarował.


Historia działania Pana Jezusa
Będąc w katedrze w pewnym momencie podeszła do mnie kobieta mówiąc "Weszłam tylko na chwile,bo Pan Jezus pokazał mi abym Ci to dała,modlitwa do Ducha Świętego".I dała mi akt oddania się ,ks.Dolindo Ruotolo. W tym akcie jest napisane żeby w całości oddać się Panu Jezusowi,wtedy uzdrowi nas lub poprowadzi właściwą drogą.Nie może to być przypadek ,bo skąd ta kobieta wiedziała że będę tam właśnie o tej godzinie i tego miejsca,dodatkowo z skąd by wzięła właśnie ten akt.
Przez ostatnie 6 lat nie wierzyłam w Boga,byłam grzesznicą,nie chodziłam do spowiedzi.Stało się tak dlatego że miałam żal do Boga ,dlatego że jak trafiłam do szpitala psychiatrycznego pierwszy raz,zamknęli mi siłą praktycznie bez powodu,dlatego że miałam depresje,nic złego nie robiłam,nie byłam agresywna ,nie brałam narkotyków,nie chciałam popełnić samobójstwa ,nie byłam chora psychicznie,co też nie zostało zdiagnozowane w szpitalu.Po tym szpitalu byłam 2 lata w ciężkiej depresji,brałam narkotyki i leki nasenne,i tak aż do drugiego pobytu w szpitalu psychiatrycznym.Po wyjściu brak reakcji organizmu na leki,brak działania narkotyków,brak działania alkoholu,brak reakcji organizmu na dietę.Mogłabym nic nie jeść i nie pić tygodniami,zero głodu i pragnienia.Jestem teraz przekonana że to jakaś klątwa( w szpitalu był ze mną satanista w pokoju) bądź działanie złego ducha.
Wiem teraz że muszę oddać się Panu Jezusowi i mnie uzdrowi,czy to za pomocą egzorcysty czy własnej.Dodatkowo odpowiednio mnie nakieruje w życiu.
Jest jeszcze jedna możliwość ,że zostałam ukarana za grzechy.Tylko jeśli Pan Jezus jest miłosierny może kogoś ukarać za grzechy ,po to mamy wolną wole aby wybierać dobro czy zło,czy to jest możliwe,że to kara za grzechy?


Cz lip 15, 2021 19:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Działanie Pana Jezusa i historia po szpitalu
Aniu, choroba nie jest karą za grzechy.
Również satanista nie ma takiej mocy aby rzucić na Ciebie klątwę.

Jesteś chora i jak każdy chory potrzebujesz terapii.
Jezus moze Ci podczas tej terapii pomóc ale Ty tez musisz cos w tym kierunku zrobić czyli słuchać lekarzy, terapeutów.
Jestem pewny ze sobie z tym poradzisz, z Bożą pomocą i poprzez terapię.

Zamykam temat i daję Ci przerwę na dwa tygodnie.

Po dwóch tygodniach napisz czy zdecydowałaś się na terapię.

_________________
ksiądz


Pt lip 16, 2021 12:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL