Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Czy jest tu miejsce dla katolika z pytaniami? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lis 11, 2021 9:52
Posty: 59
Post Czy jest tu miejsce dla katolika z pytaniami?
Witam.
Wracam właśnie po dość niemiłej przygodzie na innym forum, gdzie administrator potwierdził zdanie o mnie oto takie: Skupiasz na sobie uwagę forum, a może właśnie o to Ci chodzi.
Po tym odeszłam, bo po co mam na sobie skupiać uwagę.
Sądzę że uwagę skupiałam moimi postami , które w niektórych katolikach wzbudzały dużo niepokojów: np Jola Szymańska, traktowanie LGBT , uważanie że Kościół jest w złym stanie przez mowę nienawiści stosowaną przez biskupów.
Stąd pytanie: Czy zakładanie w tzw. trudnych tematów, może kontrowersyjnych, pytanie katolickie o swoje wątpliwości, jest tu niemile widziane, czy raczej to forum jest gotowe na takie zagadnienia? Administracja tamtego forum nie poradziła sobie z prowadzeniem tych tematów, bo niektorzy katolicy mocno się burzyli i były czasami złośliwości i kłótnie.
Dlatego pytam, czy od razu się żegnać. :lol:


Cz lis 11, 2021 10:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Czy jest tu miejsce dla katolika z pytaniami?
CiekawaXO napisał(a):
Czy zakładanie w tzw. trudnych tematów, może kontrowersyjnych, pytanie katolickie o swoje wątpliwości, jest tu niemile widziane

Mile widziane jest zakładanie trudnych a nawet kontrowersyjnych tematów, także wyrażanie swoich wątpliwości nie jest przestępstwem na tym forum.
Jeśli będziesz zachowywała regulamin, będziesz rzeczowo dyskutowała to nie widzę problemu.

_________________
ksiądz


Cz lis 11, 2021 14:01
Zobacz profil
Post Re: Czy jest tu miejsce dla katolika z pytaniami?
Joli Szymańskiej nie słucham. A LGBT to tematy wrażliwe moze kto inny się wypowie :).


Cz lis 11, 2021 18:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL