Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy to może być działanie negatywnego bytu? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt sty 07, 2022 17:59
Posty: 1
Post Czy to może być działanie negatywnego bytu?
Witam, od godziny próbuję znaleźć kogoś kto mógłby mi pomóc bądź doradzić i w taki sposób trafiłam tutaj. Może zacznę od ogólnych informacji - jestem pełnoletnią dziewczyną, od kilku lat leczę się psychiatrycznie ze względu na depresję.

Dwa dni temu pojawił się pewien problem, z którym nie potrafię sobie poradzić, od razu dodam, że owszem, jestem podatna na sugestie i za bardzo się wszystkim przejmuje, jednak ta sytuacja wywołuje u mnie szczególny niepokój.

Ja praktycznie codziennie spędzałam czas z moją mamą, obie przeglądałyśmy internet oraz media społecznościowe, na jednym z portali przypadkiem natrafiłam na filmik pewnej kobiety, która za pomocą tzw "widełek" komunikowała się z jakąś zmarłą osobą, z czystej ciekawości obejrzałam wideo do końca (mama również je widziała), a później rozpoczęła się między nami rozmowa dotycząca tego zjawiska, ja podzieliłam się wiedzą zdobytą w przeszłości poprzez m.in. czytanie artykułów.
W tamtym momencie zaczęłam czuć się źle, rozpoczęło się od dziwnego uczucia na plecach, jakby ktoś non stop mnie tam dotykał albo podpierał się o moją skórę, do tego doszło także uczucie zimna, które prędko ogarnęło moje ciało, było to na tyle silne, że mimo stałej temperatury w mieszkaniu - musiałam przebrać się w koszulkę z długim rękawem. Poszłam spać, myśląc, że to nic i zapewne przejdzie na drugi dzień, lecz tak się nie stało. Wczoraj nieustannie odczuwałam to nietypowe uczucie na plecach, a "marznięcie" także nie zniknęło.

Dzisiaj jest to samo, przez te objawy nie jestem w stanie się skupić i nie ukrywam, że zaczynam panikować, ponieważ nie wiem co się dzieje. Staje się to coraz bardziej uciążliwe, a całe ciało jest autentycznie zimne, co mnie dziwi, dodatkowo zauważyłam u siebie większe poddenerwowanie, ale ta sprawa mnie frustruje, więc może z tego to wynika. Mama nie skarży się na żadną z tych rzeczy, pytałam ją o to i wszystko jest w porządku, dodam również, że w samym mieszkaniu nie dostrzegłam niczego dziwnego - nie dochodzi do poruszania się przedmiotów ani nie widuje żadnych postaci, problem tkwi, że tak powiem "we mnie".

Nigdy wcześniej nie spotkało mnie coś podobnego, nie bawiłam się w wywoływanie duchów czy tarota lub inne tego typu rzeczy, wręcz się tego wystrzegam. Co prawda byłam fanką horrorów i oglądałam ich mnóstwo, ale bez żadnych "skutków ubocznych".
Jestem osobą wierzącą, natomiast dawno nie byłam w kościele ani u spowiedzi, wierzę w Boga oraz jego opatrzność nad ludźmi. Tak jak wspominałam - jestem zagubiona i nie mam pojęcia czy powinnam to zignorować, ponieważ siedzi w mojej poświadomości czy może powinnam udać się do kogoś z tą sprawą.


Pt sty 07, 2022 17:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Czy to może być działanie negatywnego bytu?
Porozmawiaj o tym z Twoim terapeutą o tych objawach. To może się łączyć z Twoja depresją.

Oglądanie horrorów jeśli ma się problemy psychiczne lub słabą psychikę nie jest dobrym pomysłem.
Osoby o słabej konstrukcji psychicznej są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju sugestie, rożne treści związane z filmami itp. i wtedy problem może się pogłębiać.

zagubiona899 napisał(a):
Co prawda byłam fanką horrorów i oglądałam ich mnóstwo, ale bez żadnych "skutków ubocznych".

Skutki oglądanie horrorów niekoniecznie muszą pojawiać się natychmiast. To może siedzieć w naszej podświadomości.
Moja rada zabrzmi bardzo banalnie. Idź do psychiatry u którego się leczysz i porozmawiaj z nim o tych sprawach.
Nie szukaj porad na forum, chyba ze chcesz się tylko wygadać.
Twój tekst podzieliłem na akapity, używaj ich na przyszłość bo tekst napisany jako blok źle się czyta.

_________________
ksiądz


So sty 08, 2022 13:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL