Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Szukam znajomych katolików wierzących Jaworzno Chrzanów 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lip 16, 2022 16:11
Posty: 3
Post Szukam znajomych katolików wierzących Jaworzno Chrzanów
Dzień dobry!
Jestem nieśmiała i dlatego piszę tutaj to jeden z powodów
Drugi powód to że Chcę poznać nowych znajomych wierzących katolików
( A nie ma lepszego miejsca w internecie na znalezienie nowych znajomych ludzi z wiary rzymsko-katolickiej niż forum Wiara.pl)
Jestem katoliczką wierzącą dlatego tu piszę (a drugie jestem nieśmiała) i trudno jest znaleźć nowe kontakty .(miałam spore towarzystwo ludzi a wszystko się zmieniło częściowo ponieważ chorowali bardziej niż ja i zmarli a inni gdy ja miałam większy problem po prostu mnie zostawili) I Teraz Szukam nowych ludzi znajomych koleżanek kolegów
w wieku 30 plus i 40 plus a nawet może być mniej lub więcej lat wierzących z wiary rzysmko-katolickiej umiejących patrzeć sercem z rejonów woj. śląskie miasto Jaworzno i z rejonów woj. małopolskie miasto Chrzanów Trzebinia Libiąż i może być Kraków możecie być rencistami lub emerytami lub pracującymi ludźmi z pozoru zdrowymi ,jak wiadomo każdego coś trapi lub ma jakieś kłopoty. Fajnie będzie jeśli będzie dysponować czasem raz w tygodniu a Tych ludzi z Krakowa to mogę z nimi spędzić parę godzin np. raz w miesiącu, chyba żeby mogli więcej ale jednak Chrzanów to już godzina niecała drogi np. busem Lajkonik .Szukam ludzi do dzielenia się radościami i smutkami życia do wspierania się chociaż słowami.Podaję adres mejl:mika(małpa)elka(kropka)pl .Ona Kasia bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu na jeden raz na mejla potem rozmowa telefoniczna może być na mój koszt i potem jakoś się spotamy na żywo.Mam w sumie 40 lat mimo różnych kłopotów jestem radosna.


So lip 16, 2022 16:24
Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 16, 2022 16:11
Posty: 3
Post To znowu ja Kasia po raz drugi Proszę Was o kontakt na mejla
Tym razem podaję prawidłowego mejla
mika.elka@wp.pl


Śr lip 20, 2022 16:01
Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 16, 2022 16:11
Posty: 3
Post To znowu ja Kasia po raz drugi Proszę Was o kontakt na mejla
Tym razem podaję prawidłowego mejla
mika.elka@wp.pl


Śr lip 20, 2022 16:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL