Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 18:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 święta woda z lourdes POMÓŻCIE 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 7:58
Posty: 1
Post święta woda z lourdes POMÓŻCIE
Hej witam wszystkich :)
Mam pytanie: otóż mój tata ma nowotwór złośliwy który zaczyna mu sie przerzucać na różne narządy. Mamy w domu przysłaną przez naszą babcię wodę z lourdes. Chcemy sprłópować ją wykorzystac bo wierzymy, że to może pomóc, wiec czy mógłby mi ktoś powiedziec jak jej sie uzywa? Chodzi mi o to czy trzeba ją wypić czy może nasmarowac sie nia? I czy wystarcxzy troszkę czy całą buteleczkę?
Prosze o pomoc jesli ktoś wie jak to zrobić.
Pozdrawiam :)


Pn lip 25, 2005 10:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Ja bym troszke pił, troszke smarował i tak przez pewien czas

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pn lip 25, 2005 11:26
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 16:39
Posty: 170
Post 
A. napisał(a):
Ja bym troszke pił, troszke smarował i tak przez pewien czas


Oczywiscie zartujesz, a tu powazna i smutna sprawa. Woda napewno nie zmieni biegu choroby, ale przyda sie gleboka wiara, ktora napewno pomoze psychice. A tak ode mnie zycze z calego serca powrotu do zdrowia, bo napewno sa jakies szanse.


Wt lip 26, 2005 2:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 24, 2005 12:34
Posty: 61
Post 
dżaga wydaje mi się, że nie ma instrukcji użycia takiej wody. można pić lub smarować. ale generalnie chodzi o to aby wierzyć i bardzo się modlić. pamiętaj wiara góry przenosi. a cuda zdarzają sie każdego dnia.
pamiętaj, że ojciec Pio już za swojego zycia uzdrowił osobę chorą na raka. może warto tez do niego się zwrócic.

_________________
"Tak bowiem Bóg umiłował świat,
że Syna swego Jednorodzonego dał,
aby każdy, kto w Niego wierzy,
nie zginął, ale miał życie wieczne."
J 3,16


Śr lip 27, 2005 9:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2004 16:10
Posty: 1251
Post 
A ja skupiłbym się na modlitwie,prosząc o cud zdrowia,
bądź o siły do wytrwania w cierpieniu,lub ulżenie w nim.
Czy to woda,czy to modlitwa..pomaga nam Łaska Boga.
Nie podchodźmy magicznie do "cudownej wody"...

To nie jest lek,ale źródło dowodów na wiarygodność objawień.

_________________
www.youtube.pl/wilczeoko69


Śr lip 27, 2005 15:07
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 16:39
Posty: 170
Post 
cieplutki no wlasnie podchodzisz magicznie, bo czym ze jest modlitwa?
Z kolei ani woda, ani modlitwa, ani tym bardziej Laska Boska nie pomaga nam w wyzdrowieniu. Co najwyzej czlowiek poprzez wiare wzmacnia swoja psychike, co jest powiazane z reszta organizmu. Takie jest moje zdanie.


Śr lip 27, 2005 22:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
Cytuj:
ani tym bardziej Laska Boska nie pomaga nam w wyzdrowieniu. Co najwyzej czlowiek poprzez wiare wzmacnia swoja psychike,
A o uzdrowieniach nie słyszałaś?

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Cz lip 28, 2005 6:29
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 16:39
Posty: 170
Post 
Skaja napisał(a):
Cytuj:
ani tym bardziej Laska Boska nie pomaga nam w wyzdrowieniu. Co najwyzej czlowiek poprzez wiare wzmacnia swoja psychike,
A o uzdrowieniach nie słyszałaś?


Tak. O uzdrawiaczach filipinskich tez slyszalem. :?


Pt lip 29, 2005 23:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:30
Posty: 469
Post 
Cieplutki napisał:
Cytuj:
"A ja skupiłbym się na modlitwie,prosząc o cud zdrowia,
bądź o siły do wytrwania w cierpieniu,lub ulżenie w nim.
Czy to woda,czy to modlitwa..pomaga nam Łaska Boga.
Nie podchodźmy magicznie do "cudownej wody"...

To nie jest lek,ale źródło dowodów na wiarygodność objawień."


tak właśnie, to nie woda nas leczy z takich chorób, człowiek, który w obliczu tak poważnej choroby jak rak myśli że pomóc może na to cudowna woda z Lourdes,Fatimy czy z innego świętego miejsca jest w poważnym błędzie, bo to wiara nas leczy, ale nie dlatego że wpływa na psychike człowieka, ale dlatego, że Bóg okazuje łaske tym, którzy głeboko w niego wierzą i głęoko się modlą do niego o pomoc.

dlatego też, jak to kolega Cieplutki napisał, wypada ci się bardzo gorąco i głęboko modlic, prosząc o pomoc, o dar uzdrowienia. tak na marginesie : warto się modlic do osób, które oczekują na procesy: beatyfikacyjne, kanonizacyjne, np. Theresa Neumann, Marta Robin, Jan Paweł II, Anna de Guigne - by pomóc im trochę w wyniesieniu na ołtarze, a oni bardzo czesto sie wstawiają za nas do Boga, wiec warto się do nich modlić, po za tym, mozna takze do świętych: ojca Pio i wielu innych, ważne by się modlić ( jeśli się modlimy do osób,które czekają na wyniesienie na ołtarze to najlepiej modlic sie tylko do jednej osoby, by było wiadomo, kto się wstawiał za chorym u Boga, wtedy można uzdrowienie zgłosić jako cud, który pomoże w procesie).

myślę, że wszyscy, którzy czytali twój temat, mogą ci tylko ofiarować modlitwę za twojego tatę, bo raczej nikt nic nie poradzi, tu tylko może pomóc łaska Boża za sprawą modlitwy - dlatego : modlitwa, modlitwa, modlitwa.

Cytuj:
"kiedy przychodzi duży problem, trzeba się modlic głęboka modlitwą"


nie gwarantuje to 100% -wego wyleczenia, moze nawet nic nie zmieni w stanie zdrowia, ale umocni zarówno ciebie jak i chorego.

_________________
Obrazek
Tomasz32 -->ADONAJ ELOHENU
ADONAJ EHAD


Pt sie 12, 2005 0:07
Zobacz profil WWW
Post Re: święta woda z lourdes POMÓŻCIE
dżaga napisał(a):
Hej witam wszystkich :)
Mam pytanie: otóż mój tata ma nowotwór złośliwy który zaczyna mu sie przerzucać na różne narządy. Mamy w domu przysłaną przez naszą babcię wodę z lourdes. Chcemy sprłópować ją wykorzystac bo wierzymy, że to może pomóc, wiec czy mógłby mi ktoś powiedziec jak jej sie uzywa? Chodzi mi o to czy trzeba ją wypić czy może nasmarowac sie nia? I czy wystarcxzy troszkę czy całą buteleczkę?
Prosze o pomoc jesli ktoś wie jak to zrobić.
Pozdrawiam :)

Dziewczyno ty szukaj dla ojca najlepszej kliniki/lekarza zamiast zdawać się na jakieś wody czary mary, które nic nie pomogą twemu tacie. Owszem głębokie przekonanie, że ta woda ma cudowne działanie (nawet pomimo tego, że oczywiście tak nie jest) może przynieść efekt placebo i tata na krótką chwile odzyska nadzieje i być może poprawi mu się samopoczucie a to w każdej chorobie pomaga ją przezwyciężyć, ale to nie wystarczy i ta woda nawet w najmniejszym stopniu nie cofnie nowotworu.


Pt sie 12, 2005 8:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
no cóż niezbadane są wyroki boskie
niewiemy czy Bogu akurat się nie spodoba przez takie ukazanie swojej żywej wiary poprzez picie wody ze źródełka w Lourd w Jego pomoc
dać to o co prosimy
moja rada popatrz bardziej na to co się Bogu będzie podobało i to zrób

i na pewno pomoze rozmowa o tym z Bogiem
coś poradzi
napewno sie nie wykręci :lol:

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Pn sie 15, 2005 16:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL