Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Stefan Molyneux 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Stefan Molyneux
Kelthuz o Stefanie Molyneux:
https://www.youtube.com/watch?v=MvWjsxUjY40
Jestem mile zaskoczony Stefanem:
tu mówi o nałogach,
https://www.youtube.com/watch?v=hd6iZBJPXl4
nie jak libertarianin dla którego ważne jest prawo do ćpania a raczej jak konserwatysta.
Na przykład kokaina - po zażyciu wzrasta poziom dopaminy, jednak potem spada do niższego poziomu. Myślę że podobne niebezpieczeństwo jest z marihuaną, po niej widzi się kolorowo, potem na lata zostaje bardziej czarno-biało bez niej.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz kwi 19, 2018 6:39
Zobacz profil
Post Re: Stefan Molyneux
A co jest takiego konserwatywnego lub libertariańskiego w Molyneuksie? Przecież to jest zwyczajny zamordysta, rasista, miłośnik Trumpa i alt-rightowców.


Cz kwi 19, 2018 7:27

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
To była ironia?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz kwi 19, 2018 16:22
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 11, 2015 20:55
Posty: 187
Post Re: Stefan Molyneux
Zwykły, suchy opis. Od ironii daleko jak wschód od zachodu. Dodałbym do kompletu, ze sekciarz.


Cz kwi 19, 2018 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
A co jest złego w byciu zwolennikiem Trumpa i alt-prawicowcem? Lepiej być w sekcie lewusów?
I co mówi nie tak?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz kwi 19, 2018 19:29
Zobacz profil
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
A co jest złego w byciu zwolennikiem Trumpa i alt-prawicowcem?
Z punktu widzenia chrześcijanina – mniej więcej wszystko. Trump to człowiek amoralny, a rasizm to ideologia całkowicie niekompatybilna z chrześcijaństwem.
Cytuj:
Lepiej być w sekcie lewusów?
Ale przecież alt-right to są właśnie lewusy. Bardziej lewusowe od standardowych lewusów, bo o ile standardowe lewusy domagają się od państwa jedynie regulacji w sprawach gospodarki, to alt-right chce również dać państwu prawa regulowania kwestii biologii.
Cytuj:
I co mówi nie tak?
A co mówi „tak”? Obejrzałem sobie kilka jego filmików. Gość leje wodę jak to jest genialny, jak to on i jemu podobni mają rację, a lewaki racji nie mają. Ale konkretów w tym jego wodolejstwie nie umiem się dopatrzeć.


Pt kwi 20, 2018 6:36

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Trump niemoralny? Owszem nie jest aniołkiem, prowadzi zbyt pro-izraelską politykę co widać. Jednak jego przeciwnicy - Obama, Clinton, NWO są o wiele, wiele gorsi. Przyznajmy że Trump, podobnie jak Orban i Kaczyński nie są ulubieńcami "władców tego świata" , (NWO-którzy będą precz odrzuceni).
Jaki rasizm?? Czy mówienie że Biali nie są przeznaczeni na śmietnik to zaraz rasizm? To jego przeciwnicy są rasistami. Ty sam jesteś prawdopodobnie biały, czy z tego powodu czujesz się gorszy? Tak dałeś sobie wmówić?
Alt-prawica chce regulacji biologi?? Jeśli chodzi o takie gender, to są to raczej lewusy.
Mówi bardzo konkretnie, odwrotnie niż dzisiejsze lewuski - komuniści.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 9:24
Zobacz profil
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
Trump niemoralny
Być może w Twoim mniemaniu zostawienie żony dla modelki i łapanie za c... przypadkowych kobiet to jest wzór chrześcijańskiej moralności. Ale ja jestem innego zdania.
Cytuj:
prowadzi zbyt pro-izraelską politykę
Uzasadnij.
Cytuj:
Jednak jego przeciwnicy - Obama, Clinton, NWO są o wiele, wiele gorsi. Przyznajmy że Trump, podobnie jak Orban i Kaczyński nie są ulubieńcami "władców tego świata" , (NWO-którzy będą precz odrzuceni).
Co to jest za brednia i nadużywanie Biblii. Orban, Kaczyński i Trump są tak samo władcami, możnymi tego świata, jak Obama, czy Clinton.
Cytuj:
Jaki rasizm?? Czy mówienie że Biali nie są przeznaczeni na śmietnik to zaraz rasizm?
Nie. To jest klasyczny strawman
Cytuj:
To jego przeciwnicy są rasistami.
Zatem uzasadnij, że jestem rasistą. Czekam.
Cytuj:
Alt-prawica chce regulacji biologi?? Jeśli chodzi o takie gender, to są to raczej lewusy.
A po polsku?
Cytuj:
Mówi bardzo konkretnie, odwrotnie niż dzisiejsze lewuski - komuniści.
No to proszę. Tutaj mamy pierwszy z brzegu filmik: https://www.youtube.com/watch?v=OyiGFytJkAY

Proszę wskazać mi w tych 9 minutach jeden konkret.


Pt kwi 20, 2018 9:36

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Władcy tego świata - bankierzy, NWO, mający pod sobą przemysł rozrywkowy.
A w tym filmiku mówi bardzo mówi bardzo konkretnie: trwa walka sił Dobra z siłami zła w granica przebiega wewnątrz nas.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 10:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Poza tym nie dowiedziałem się w jaki sposób alt-prawica chce regulacji biologii? Bo nie zgadza się na gender?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 10:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
A w tym filmiku mówi bardzo mówi bardzo konkretnie: trwa walka sił Dobra z siłami zła w granica przebiega wewnątrz nas.


To akurat nie ma nic wspólnego z konkretami.

Tutaj Twój nowy idol tłumaczy, że nie jesteśmy jako ludzie jednym gatunkiem, ale dzielimy się na podgatunki, lepsze i gorsze:

https://www.youtube.com/watch?v=XOi5D9YcKOI

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 10:28
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
A po polsku? Nie jestem zbyt dobry z angielskiego.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 10:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Stefan Molyneux nie jest chrześcijaninem ale racjonalistą, tym niemniej uważa że "ludzie wiary" i "ludzie rozumu" (tak w skrócie nazwałem, proszę się nie czepiać że ludzie wiary to też rozumu) powinni się trzymać razem, gdy mają wspólnego przeciwnika jakim jest islam neo-komuniści.
A tu mówi ciekawie i skutkach imprezowania:
https://www.youtube.com/watch?v=mEmgZqfRdwA
Z czym się tu nie zgadzacie?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 10:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
@Andy72

Nie wiem, czy jest to dostępne po polsku. W każdym razie na samym początku stwierdza, że mówienie, że jesteśmy jednym gatunkiem (species) jest biologicznie niepoprawne i że w rzeczywistosci jesteśmy zbiorem podgatunków (subspecies). Mówi dokładnie o tym: nawet nie rasach, tylko podgatunkach człowieka. Jak myślisz, jak daleko stąd do reaktywacji pojęcia untermenscha?

W dalszej części rozwija tę światłą myśl wyjaśniając, że istotą problemu relacji międzyrasowych czy kryzysu imigracyjnego jest mieszanie się populacji tychże podgatunków, z których jedne są mądrzejsze, a inne głupsze. Nie chodzi zatem wg niego o kulturę, religię czy ideologię, tylko o biologię.

Jeśli jako chrześcijanin jesteś w stanie podzielać pogląd, że Murzyn jest przedstawicielem innego niż Ty podgatunku człowieka, z gruntu rzeczy głupszego i w związku z tym niezdolnego do tworzenia z przedstawicielami Twojego podgatunku wspólnoty, to... cóż, gratuluję.

Mam jednak nadzieję, że nie jesteś.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 10:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Musiałbym wysłuchać o co konkretnie chodzi, Może po prostu jest przeciwnikiem chorego multi-kulti.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 10:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL