Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Ale skoro złodzieje udzielają się na wszytkich forach, to na tym forum przynajmniej jedna z osób wypoawiadających się przecisko Partii musi być złodziejem.

zefciu, akurat dla niej ta wypowiedź nie jest obraźliwa.


Ostatnio edytowano Śr maja 16, 2018 15:20 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 16, 2018 15:15
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
feelek napisał(a):
zefciu, akurat dla niego ta wypowiedź nie jest obraźliwa.

Zdecydowanie byłaby obraźliwa gdybyś np napisał wszyscy złodzieje stają murem w obronie obecnej władzy.


Śr maja 16, 2018 15:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marek_Piotrowski napisał(a):
Myslę, że za te insynuację powinnaś dac sobie ostrzeżenie (albo dostać po uszach od innych moderatorów). Ale nie na tym forum...

Na tym forum, skoro Małgorzata kogoś nie lubi, można robić wobec niego bezkarnie wszystko. Zgłosiłem wczoraj posty Zefcia, w których stosował wobec mnie epistety. Oczywiście bez skutku.
Dziś kolejny raz zefciu wyjechał z "kretynizmem". I zapewne nadal nie będzie reakcji.

Jeśli masz problem z odróżnieniem inwektyw, które to skierowane są bezpośrednio do osoby (Ty jesteś taki a taki), a oceną postawy, to Twój problem. Moje ewentualne sympatie i antypatie nie mają tu nic do rzeczy. Zefciu ocenił Twoją postawę, nie Ciebie jako takiego. Nie nazwał kłębowiskiem żmij czy też niegodnym czyszczenia komuś butów. Zwyczajnie pomawiasz zefcia. I oczywiście, że każdy może sprawdzić jak było, chyba że uznać, że ten każdy, kto nie poprze Twojej sugestii nie umie czytać ze zrozumieniem bądź jest w zmowie z zefciem/moderacją, bo nie lubi Marka_Piotrowskiego. Ech...
Po raz kolejny zwracam uwagę na to, że wracasz tu, na to forum tylko po to, aby wszczynać burdy nie wnosząc nic merytorycznego do dyskusji w tematach (jeden taki post wylądował w koszu, czym właśnie pokazałam Ci jak bardzo Ciebie nie lubię i dlatego nie dam Ci ostrzeżenia za niemerytoryczne pisanie, przed którym wcześniej ostrzegłam).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 16, 2018 15:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Po raz kolejny zwracam uwagę na to, że wracasz tu, na to forum tylko po to, aby wszczynać burdy nie wnosząc nic merytorycznego do dyskusji w tematach

Wypowiedzialem się na temat pewnego wskaźnika gospodarczego:
Cytuj:
Stosunek inwestycji do PKB :)
Najprostsza droga by te wskaźnik był wysoki - obniżyć PKB ;)
Można też wybudować więcej niepotrzebnych inwestycji...
(na co zamiast merytorycznej krytyki otrzymałem teksty typu "kretynizm")
Jak to się ma do Twojego "że wracasz tu, na to forum tylko po to, aby wszczynać burdy"?

Nie odpowiadaj. Szkoda czasu.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 17, 2018 9:18
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
O tak perfidną manipulację nie podejrzewałam Ciebie. Twoja wypowiedź na temat wskaźnika (w temacie Pis dochodzi do władzy https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002011#p1002011 - celowo nie podałeś linka do swojego posta?)nie miała nic wspólnego z moim powyższym stwierdzeniem (w temacie uwag do moderacji https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002125#p1002125 ). Ono dotyczyło domagania się przez Ciebie ukarania zefcia za inwektywy, których to ja nie dopatrzyłam sie w jego wypowiedzi w zgłoszonym przez Ciebie poscie.
To, że szkoda czasu na uświadamianie Tobie pewnych spraw, to wiem. Odpisuję dla innych, aby nie poddali się Twojej manipulacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz maja 17, 2018 9:28
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
O tak perfidną manipulację nie podejrzewałam Ciebie. Twoja wypowiedź na temat wskaźnika (w temacie Pis dochodzi do władzy https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002011#p1002011 - celowo nie podałeś linka do swojego posta?)
Zacytowałem tutaj CAŁY post. Niby co zmienia to, ze podałaś linka? :o

Cytuj:
Cznie miała nic wspólnego z moim powyższym stwierdzeniem (w temacie uwag do moderacji https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1002125#p1002125 ). Ono dotyczyło domagania się przez Ciebie ukarania zefcia za inwektywy, których to ja nie dopatrzyłam sie w jego wypowiedzi w zgłoszonym przez Ciebie poscie.
Napisałaś O MNIE, a nie o SWOIM poście, ze "wracasz tu, na to forum tylko po to, aby wszczynać burdy".
Więc udowodniłem, ze wszedłem, by wypowiedzieć się (jak wyżej) na temat wskaźnika.
Nie zaczepiałem nikogo. Nie wyzywałem od kretynów. Nawet nie skierowałem tego posta do nikogo konkretnego.
Zamiast polemiki, zostałem obrażony, więc zwróciłem się do moderacji.
Nie uznałaś tego za obrazę, OK, trudno (widać wyzywanie od kretynizmów zamiast polemiki merytorycznej jest zgodne z wartościami listy wiara.pl).
Ale jak się to ma do stwierdzenia, że rzekomo "wracam tu, na to forum tylko po to, aby wszczynać burdy"?

I jeszcze TY MNIE pomawiasz o manipulację!

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 17, 2018 9:41
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W takim razie naucz się czytać ze zrozumieniem (naucz się oddzielać tematy, bo nie są zlepkiem). Pod postem w temacie o PiS nie napisałam tego, co tutaj zasugerowałeś cytując swój post. Podałam linki po to, aby każdy sprawdził, że Twoja wypowiedź jest w innym temacie, a moja w uwagach i dotyczy zupełnie czegos innego niż sugerujesz. Takie oczywiste rzeczy mam Ci wyjaśniać
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie uznałaś tego za obrazę, OK, trudno (widać wyzywanie od kretynizmów zamiast polemiki merytorycznej jest tu OK).
Ale jak się to ma do stwierdzenia, że rzekomo "że wracam tu, na to forum tylko po to, aby wszczynać burdy"?

I jeszcze TY MNIE pomawiasz o manipulację!

Wyjaśniłam, dlaczego nie uznałam tego za obrazę. Nie odróżniasz inwektyw od oceny postawy? Trudno. Nie Ty pierwszy i pewnie nie ostatni. Nie zamierzam uczyć Ciebie tej różnicy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz maja 17, 2018 9:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Odpowiedziałaś nie na temat na jaki pisałem (Twoja skandaliczna insynuacja na temat moich rzekomych intencji), tylko na dygresję (bo tak było wygodniej).
To tak a propos manipulacji ;)

EOT, bo to do niczego nie prowadzi.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 17, 2018 9:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę moderację o wyprostowanie zagadnienia dotyczącego obrażania lub nie.
Chodzi mi mianowicie o wypowiedź pana @Marka_Piotrowskiego (dlaczego pana - to pan sam wie).
Ważne jest by odróżnić inwektywę od epitetu, czego zdaje się pan @Marek_Piotrowski nie odróżnia.

Marek_Piotrowski napisał(a):
...
Nie zaczepiałem nikogo. Nie wyzywałem od kretynów. Nawet nie skierowałem tego posta do nikogo konkretnego.
...

i to wszystko się zgadza.
Jednak nikt też pana @Marka_Piotrowskiego nie nazwał kretynem (inwektywa), ale napisał, że pisze kretynizmy (epitet) to jest zasadnicza różnica. Powiedzieć o kimś kretynie, a powiedzieć: zachowujesz się jak, piszesz jak, itp... - to nie to samo. Nie mówię, że to eleganckie - ale na pewno nie odnosi się do osoby.

Marek_Piotrowski napisał(a):
Zamiast polemiki, zostałem obrażony, więc zwróciłem się do moderacji.
Nie uznałaś tego za obrazę, OK, trudno (widać wyzywanie od kretynizmów zamiast polemiki merytorycznej jest zgodne z wartościami listy wiara.pl).


Epitet potocznie to wyzwisko, ale nikt nie wyzwał rzeczonego usera tylko napisał, że pisze kretynizmy. Nie wiem jak można uznać użycie słowa kretynizmy za wyzwisko - no ale widać... dobrze to już nie tutaj.

Przepraszam, że się włączyłem do tej dyskusji - może nie powinienem - ale uznałem, że są sprawy, które warto wyjaśnić. Dodam tylko, że nie napisałem o tym jak pan Piotrowski potrafi się zwrócić do innych userów.


Pozdrawiam

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Cz maja 17, 2018 16:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 19, 2010 10:16
Posty: 1274
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy ktoś mógłby poprawić?

https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f= ... start=8610

Dziękuję.


Śr maja 30, 2018 7:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zrobione.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr maja 30, 2018 14:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam dubla:
https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=1004298#p1004298

proszę o usunięcie (przepraszam za kłopot)

Pozdrawiam

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


N cze 10, 2018 21:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zauważyłam wcześniej niż ten post i usunęłam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N cze 10, 2018 21:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dziękuję

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


N cze 10, 2018 21:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Andy założył ciekawy wątek, związany z pojmowaniem sztuki nie jako dążenia do piękna, tylko - czasami prymitywnej - prowokacji. Już pierwsza odpowiedź (Aluś) sprowadziła rzecz do polityki, a po kilku postach Małgosia zamknęła watek przypisując Andyemu że "mamy teraz sobie skakać do oczu i wytykać wszystkie idiotyczne posunięcia/kroki po obu stronach na przestrzeni historii".
I zamknęła dobrze zapowiadający się temat.

Można powiedzieć, że samooobsługa w gronie Magosia-Aluś-Zefciu. Aluś kieruje na politykę, Zefciu krytykuje (bo niby nie ma o czym dyskutować) a Małgosia zamyka.
I to watek, z założenie nie polityczny.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz cze 14, 2018 14:42
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL