Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 15:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
mikkel napisał(a):
Kaczyńskim nigdy nie chodziło o ściganie przestępców. Tak uważam.
Raczej o ich produkowanie, tzn. robienie przestępców ze zwykłych często zupełnie niewinnych ludzi a następnie karanie ich z niezwykłą surowością za przypisane im winy.
Jeżeli prawdą jest to, o czym donoszą media, tzn, że Lech Kaczyński miałby być współwinny zbrodni sądowej popełnionej na p. Komendzie, to tylko potwierdzałoby powyżej sformułowany pogląd.


Lech Kaczyński nie może być winny "zbrodni sądowej", ponieważ ani nie był sądem, ani raczej nie on preparował (najprawdopodobniej) dowody w sprawie Komendy. Nie chodziło mu też o "produkowanie" przestępców. Lech Kaczyński natomiast wykorzystał dane mu w prezencie przez Buzka stanowisko ministra sprawiedliwości do przypomnienia społeczeństwu o istnieniu braci Kaczyńskich, poprzez przyjęcie wizerunku "szeryfa", który twardo i bezwzględnie, nawet "na granicy prawa", zwalcza złych przestępców. W tym wywiadzie dla Wyborczej np. potwierdzał i chwalił się tym, że "ręcznie steruje prokuraturą i nadal będzie to robił". Jego modus operandi (ostra retoryka samotnego mściciela broniącego biednych zwykłych Polaków przed strasznymi bandziorami, powielana na dziesiątkach konferencji prasowych) naśladowali później inni, zwłaszcza niejaki Zer.. znaczy, Ziobro. Dzięki zbudowanej w ten sposób temu popularności Lech Kaczyński wygrał później wybory na prezydenta Warszawy, a Jarosław Kaczyński zdołał reaktywować martwe PC w postaci nowej partii o nazwie Prawo i Sprawiedliwość. Panująca wówczas atmosfera mogła częściowo wpłynąć na decyzje sądu w sprawie Komendy (co, oczywiście, w żaden sposób sędziów i ławników nie usprawiedliwia). Z drugiej strony, jeżeli rzeczywiście dowód z badania DNA został spreparowany, to - jeżeli jego spreparowanie nie jest widoczne na pierwszy rzut oka - trudno sobie wyobrazić sąd, który taki dowód by zakwestionował. Sprawa na razie nadal (przynajmniej publicznie) nie została wyjaśniona.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So cze 02, 2018 8:33
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
A może zamiast dbać o sondaże i udowadniać jaka to opozycja jest be, zajmijmy się tym co istotne. Polska rosnącym śmietnikiem Europy i nie tylko (Australii tez odpowiada): https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... book_money
Co rząd zamierza w tym zakresie, bo jak na razie to widać, że albo kompletnie ma to gdzieś, albo jest zainteresowany upiększaniem naszego kraju śmieciami.

Co rząd zamierza - dowieść wina Tuska - a w 2016r -2017r GIOP wydał zezwolenia na zwózkę śmieci z całego globu, ba nawet z Nigerii
https://businessinsider.com.pl/firmy/sm ... ci/6sn4cvb
Ile zarabiają firmy, a ile budżet? - to już słodka tajemnica dobrej zmiany.....za 500+ można i troszkę Polaków podtruć....


So cze 02, 2018 10:30
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Czyli klamca Szyszko okazal sie byc najgorszym szkodnikiem dla polskiej natury.
Ale przeciez to partia tak zasluzonych dla P...rezesa ludzi.
Co tam Polska i jej normalni obywatele! Wepchnie sie jeszcze po 300 zlotych i niech sie ciesza i siedza cicho. Nikt im tyle kasy z ich wlasnej kieszeni jeszcze nie dal!


So cze 02, 2018 12:09

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Czyli klamca Szyszko okazal sie byc najgorszym szkodnikiem dla polskiej natury.


Trudno, żeby dewiant okazał się zbawcą.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So cze 02, 2018 12:18
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No jak to? Przeciez jest tak blisko Radia Maryja i o. Rydzyka.

Ja wiem, ze jestem czasem fatalistka, ale (mam nadzieje - oczyszczajaca) katastrofe Kosciola w Polsce widze wrecz nadchodzaca milowymi krokami.


So cze 02, 2018 12:59
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Czyli klamca Szyszko okazal sie byc najgorszym szkodnikiem dla polskiej natury.
Ale przeciez to partia tak zasluzonych dla P...rezesa ludzi.
Co tam Polska i jej normalni obywatele! Wepchnie sie jeszcze po 300 zlotych i niech sie ciesza i siedza cicho. Nikt im tyle kasy z ich wlasnej kieszeni jeszcze nie dal!

A co Ty......Polskę i polską naturę niszczą terroryści pseudoekolodzy
http://mobile.natemat.pl/239467,tv-trwa ... of-szyszki


So cze 02, 2018 13:49

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
https://www.sciencedaily.com/releases/2 ... 093701.htm

(sorry,brak chyba na teraz opracowania tej informacji po polsku)

Ciekawostka: kolejne badanie wskazuje, że mężczyźni stosujący w przeszłości środki psychodeliczne są mniej skłonni do stosowania przemocy domowej.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz cze 07, 2018 11:25
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
JedenPost napisał(a):
Ciekawostka: kolejne badanie wskazuje, że mężczyźni stosujący w przeszłości środki psychodeliczne są mniej skłonni do stosowania przemocy domowej.


Chodzi o alkohol?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz cze 07, 2018 12:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie, alkohol działa przecież w drugą stronę. Środki psychodeliczne to jak w tekście: LSD, DMT, psylocybina i meskalina.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz cze 07, 2018 13:00
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
I czemu ciągle zachwalasz to świństwo?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz cze 07, 2018 13:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ziom, wstawiłem wyniki badań naukowych z komentarzem własnym ograniczonym do słowa "ciekawostka".

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz cze 07, 2018 13:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Akurat wybrałeś takie badania. Tak samo można by dowodzić że efekt cieplarniany wynika ze spadku liczebności piratów morskich.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz cze 07, 2018 13:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Proponuję, żebyś zastanowił się przez chwilę nad tym, co napisałeś.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz cze 07, 2018 13:16
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
JedenPost napisał(a):
https://www.sciencedaily.com/releases/2018/06/180606093701.htm

(sorry,brak chyba na teraz opracowania tej informacji po polsku)

Ciekawostka: kolejne badanie wskazuje, że mężczyźni stosujący w przeszłości środki psychodeliczne są mniej skłonni do stosowania przemocy domowej.

Czyli rada dla niezamężnych - szukajcie kandydata na męża z przeszłością narkotykową ;)


Cz cze 07, 2018 13:19

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
https://niebezpiecznik.pl/post/a-tak-mo ... io-maryja/

Zabawna historia potwierdzająca, iż opatrznosć nad Radiem Maryja czuwa :)

Swoją drogą - przeczy to trochę narracji, jakoby na potknięcia RM wszędzie czyhali jego wrogowie.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz cze 14, 2018 14:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL