Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kolejna odsłona.
Pozory obiektywizmu moderacji sięgnęły dna i go przebiły.
Małgosiaa napisał(a):
Temat brzmi "Przegląd prasy i aktualności". Czyżby Bartoszewski był w obecnym czasie tematem artykułów prasowych? Trollujesz aż się kurzy(§ II/4: Na forum zabrania się:
- trollingu (działań mających na celu wzniecenie kłótni internetowej)) i to w każdym temacie w dziale "Z kraju i ze świata".
Małgosiuu, brniesz. W wątku, w którym rozmawialiśmy o okrągłym stole, ochoczo wracaliście do tego, co za niewłaściwe mieliście u aktualnych PiS-owców (zupełnie bez związku z tematem).
W wątku "Przegląd prasy i Aktualności", gdy podaję sytuację niemal analogiczną (różnica jest na niekorzyść p.Bartoszewskiego, bo p.Pawłowska przynajmniej rzeczywiście jest profesorem jednej z uczelni) i w dodatku związaną z tematem (którym jest tytulatura), nagle jest to "trollowaniem" :)

A tak przy okazji - jak się ma Twoja deklaracja, iż nie moderujesz w wątkach, w których wypowiadasz się jako strona? ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt lip 06, 2018 8:17
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?p=1007742#p1007742
Prosze o szybka interwencje


Pt lip 06, 2018 10:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak dla jasności: moderuję na zielono lub czerwono, co nie oznacza, że nie było pomyłki i czasem mogłam przez nieuwagę pominąć kolor, ale nie w tym przypadku. Kolor czarny przeznaczam do dyskusji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lip 06, 2018 11:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Aha. Więc teraz to już nie jest nie moderowanie w tematach, w któych wypowiadasz się jako strona dyskusji, tylko "nie moderowanie na czerwono lub zielono" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt lip 06, 2018 12:01
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę o usunięcie offtopa począwszy od tego posta viewtopic.php?p=1006941#p1006941

To powinno ukrócić zapędy do wzajemnych przepychanek w tym temacie, póki co, mamy kontynuację :(

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz lip 12, 2018 19:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?p=1009153#p1009153
No cóż, widzę że dla Aluś, Kael i - niestety, moderatorki - Małgosii walka z Markiem Piotrowskim jest ważniejsza niż wiara (o obiektywiźmie i oddaniu prawdy kto tu jest stroną atakującą nawet nie wspomnę).
To tak, gdyby ktoś miał wątpliwości.
Tak, możesz Małgosiuu dac ostrzeżenie, wykazować, napisać na czerwono. To wszystko idzie na Twoje konto.
Sama dajesz dowód niekompetencji (charakterologicznej) do pełnienia tej funkcji. Kael i Aluś - ponieważ nie są moderatorkami - tylko dowód małości i braku prawdziwych priorytetów.
Żałosne w sumie.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


So lip 21, 2018 21:49
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Posty zawierające polemikę między userami zostały przeniesione do wzajemnych uwag między użytkownikami. Każdy następny post niebędący uwaga do moderacji będzie przeniesiony do kosza. Chcąc polemizować z użytkownikiem należy skopiować post, na który się odpowiada i udzielić odpowiedzi w stosownym wątku, czyli wzajemnych uwag.

@Marek_Piotrowski
Moja, ani w ogóle niczyja wiara nie podlega Twojej ocenie. Tej oceny może dokonać tylko Bóg. Wypowiedzi Krystyny Pawłowicz dawno przestałam czytać/słuchać i nie zamierzam na forum czytać KP bis, a tym pachną Twoje wypowiedzi - jadem. Mogę zrozumieć i puścić mimo uszu, jeśli ad personam komuś się przydarzy, ale generalnie wypowiada się merytorycznie. W Twoim przypadku od dawna jest odwrotnie: zdarza Ci się wypowiedź merytoryczna.
Zdaje sobie sprawę, że powyższe moje słowa odbierzesz odwrotnie do mojej intencji, dlatego oświadczam, że dalszej polemiki w tej sprawie z mojej strony nie będzie.
Twoje zdanie na mój temat znam i nie ma sensu, abyś je powtarzał jak mantrę. Na mnie to nie robi najmniejszego wrażenia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 22, 2018 13:59
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na razie przodującą osobą w ad personam jesteś Ty. Nieźle jak na "moderatorkę".

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N lip 22, 2018 20:58
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie mam uwag, tylko pytanie. Czy medieval_man wróci jeszcze do moderowania?


Wt lip 24, 2018 20:12
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
feelek napisał(a):
Nie mam uwag, tylko pytanie. Czy medieval_man wróci jeszcze do moderowania?

Nic nie wskazuje, że zrezygnował z moderowania, zaniechał jedynie pisania na forum....


Śr lip 25, 2018 7:09

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ciekawe, dlaczego? ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr lip 25, 2018 8:11
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
feelek napisał(a):
Nie mam uwag, tylko pytanie. Czy medieval_man wróci jeszcze do moderowania?

Nic nie wskazuje, że zrezygnował z moderowania, zaniechał jedynie pisania na forum....

Mi też trochę brakuje M_M.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr lip 25, 2018 9:57
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kozioł napisał(a):
Mi też trochę brakuje M_M.
Mnie też. I Yarpena też mi brakuje. Ale to jest ich wybór i ich decyzja, żeby mimo swojej inteligencji wysługiwać się amoralnej Partii otwarcie uważającej Polaków za debili. Tak samo jak jest wyborem policjantów z Bydgoszczy, by w celu poniżenia nielubiącej PiS-u Polki kazać jej rozbierać się do naga (to, że nakaz pochodził od psychopaty generalnego nie zmienia tego faktu, bo psychopata generalny nie ma prawnych środków by nakazać nieuzasadnione rozbieranie obywateli).


Śr lip 25, 2018 11:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@ zefciu
Proszę zaprzestać uprawiania polityki w tym wątku. Jest do tego przeznaczony odpowiedni dział.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lip 25, 2018 11:58
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@ zefciu
Proszę zaprzestać uprawiania polityki w tym wątku. Jest do tego przeznaczony odpowiedni dział.
Proszę zatem wywalić z tego wątku czepialstwo markowe, które przecież nie ma nic wspólnego ze sprawami moderacyjnymi tego forum, a jest tylko durnym czepianiem się jednej z moderatorek z oczywistych politycznych powodów.


Śr lip 25, 2018 12:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL