Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jednozdaniowe wypowiedzi mogą być uznane, jeśli są sporadyczne. W przypadku @smokeustachy jest to nagminne (dwa zdanie nie zawierające merytorycznej wypowiedzi sa tyle samo warte). Prosze prześledzić wątek "Okrągły stół". @smokeustachy juz dawno zaprzestał dyskusji (dopóki dyskutował nie było problemu), a prowadzi "wojnę zaczepną" i tu jest pies pogrzebany.
Zarzut jakoby moje działania miały coś wspólnego z sympatiami politycznymi jest nieuzasadniony. Gdyby tak było, znalazłabym powód, aby uczepić się np. @chwat, a przeszłabym obojetnie wobec niestosownego wpisu np. @zefciu viewtopic.php?p=1006834#p1006834 czy @pilaster :P.
chwat napisał(a):
No i wkładanie kija w mrowisko to całkiem inteligentny sposób na dyskusję.

Owszem, jeśli user ma zamiar dyskutować, a nie zaczepiać i znikać.
chwat napisał(a):
Wygląda to na kreowanie nieistniejącego powodu do zarzutu, aby później usprawiedliwić udzielenie osta, tłumacząc to: "no i co? chciał wojnę to ma..". Świadczą o tym słowa moderacji mówiące o braku szans na wygranie wojny, które można wytłumaczyć tylko przewagą posiadanego urzędu i przez to bycia pewnym własnej wygranej. Czasem moderacja trochę za bardzo się "wygada".

Wygląda na to, że @chwat usiłuje tę wojnę rozpętać, ale "daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia ..."

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sie 06, 2018 21:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Jednozdaniowe wypowiedzi mogą być uznane, jeśli są sporadyczne. W przypadku @smokeustachy jest to nagminne (dwa zdanie nie zawierające merytorycznej wypowiedzi sa tyle samo warte)
Zatem należało uzasadnić uwagę brakiem merytoryki. Mówienie o jednozdaniowych wypowiedziach wprowadza w błąd. Odniosłem się do tego co napisano.

Cytuj:
Prosze prześledzić wątek "Okrągły stół". @smokeustachy juz dawno zaprzestał dyskusji (dopóki dyskutował nie było problemu), a prowadzi "wojnę zaczepną" i tu jest pies pogrzebany.
A kto w wątkach politycznych dyskutuje?
Nie śledzę wypowiedzi smoka, ani wątków politycznych, no może sporadycznie, bo tam właściwie z żadnej strony dyskusji nie ma, ale jedni drugich zaczepiają i to w sposób dość niewybredny, choć sposób myślenia zasadniczo umocowany mają w poczciwości, . Dlatego dziwię się ostrzeżeniom dla Marka uzasadnianym rzekomym awanturnictwem, kiedy łatwo można było się zorientować, że facet robi to w dobrej wierze, bo tak już ma. Podobnie mają Alus czy zefciu, tylko w drugą stronę, wierzą sobie w swoje racje i z nimi nie pogada. Całkiem inaczej postępował pilaster, który jak podejrzewam wcale nie wierzył w to co pisał, ale chłodno tworzył przestrzeń własnych korzyści, a czarną robotę robili dla niego ci "wierzący". Jak dla mnie Marek nie wyróżniał się bardziej niż inni dyskutanci, no chyba że kierunkiem politycznych sympatii, dlatego ostrzeżenia dla niego i brak ostów dla innych, to zwykłe przegięcie pały.

Cytuj:
Zarzut jakoby moje działania miały coś wspólnego z sympatiami politycznymi jest nieuzasadniony. Gdyby tak było, znalazłabym powód, aby uczepić się np. @chwat, a przeszłabym obojetnie wobec niestosownego wpisu np. @zefciu viewtopic.php?p=1006834#p1006834 czy @pilaster :P.
Sposób postępowania moderacji jest taki, że w celu sprawienia wrażenia obiektywności, czasami losowo upomni się przeciwników tych, których z reguły bierze się na tapetę i przez to ma się sprawić wrażenie, że jest po równo. Ale nie jest.

Cytuj:
Cytuj:
No i wkładanie kija w mrowisko to całkiem inteligentny sposób na dyskusję.

Owszem, jeśli user ma zamiar dyskutować, a nie zaczepiać i znikać
Dlaczego nie? Nie ma obowiązku kontynuowania dyskusji, tym bardziej do momentu, który moderacja uzna za odpowiedni. Kryterium powinno być sama wypowiedź "kij w mrowisko". Jeśli nie przekracza przyjętych norm, to powinna być dopuszczalna i tyle. Doszukiwanie się rzekomych złych intencji to nie moderowanie, tylko cenzura.

Cytuj:
Wygląda na to, że @chwat usiłuje tę wojnę rozpętać, ale "daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia ..."
Niech moderacja nie będzie tu teraz na jakimś melodramatycznym luzie. To nie chwat wyskoczył z hasłem "nie wygrasz wojny", ale zrobiła to moderacja. Więc proszę mi nie wciskać odpowiedzialności za własne wypowiedzi.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn sie 06, 2018 22:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
Nie śledzę wypowiedzi smoka, ani wątków politycznych,

ale wypowiadam sie na temat moderowania... i wszystko w temacie. Nie widzę sensu jakichkolwiek dalszych wyjasnień, bo najwyraźniej to @chwat jest negatywnie nastawiony do moderacji w mojej osobie za dawnego osta :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sie 06, 2018 22:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
chwat napisał(a):
Nie śledzę wypowiedzi smoka, ani wątków politycznych,

ale wypowiadam sie na temat moderowania... i wszystko w temacie.
Co było w temacie, to zostało napisane przez moderację i do tego się odniosłem. Była uwaga moderacji o jednozdaniowych wypowiedziach i wbijaniu kija w mrowisko, więc do tego się odniosłem. A teraz po krótkiej wymianie zdań okazuje się, że trzeba mieć wiedzę na temat całokształtu postów smoka.
To trzeba było tak uzasadnić, wtedy odniósłbym się do tego. Należało skrytykować całość twórczości smoka, to rozmawialibyśmy o całości twórczości. Ale tego typu uzasadnienie się nie pojawiło. Uwaga na ten temat pojawiająca się w tej chwili, to zwykły wybieg.

Cytuj:
Nie widzę sensu jakichkolwiek dalszych wyjasnień, bo najwyraźniej to @chwat jest negatywnie nastawiony do moderacji w mojej osobie za dawnego osta
Nie wymyślaj farmazonów, zeby zmienić temat na jaki by Cia pasował, kiedy napisałem o co chodzi. Wlepianie ostów za "ikone" i za "trolling" to przegięcie jakiego nie było, bo wątek składał się z samych trolli. Teraz kontynuuje się linię myślową ostów, krytykując jednozdaniowe wypowiedzi i kije w mrowisko. Czyli utrzymuje moderacja tendencyjnny kierunek krytyki.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn sie 06, 2018 22:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
Co było w temacie, to zostało napisane przez moderację i do tego się odniosłem.

Zwykle nie reaguję po jednym jednozdaniowym poście, więc należało prześledzić posty smoka zanim zacząłeś się wypowiadać.
Na temat innych ostów i Twoim zdaniem trolli nie zamierzam dyskutować. Masz uwagi - zgłoś do administracji. Koniec, kropka.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sie 06, 2018 23:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Zwykle nie reaguję po jednym jednozdaniowym poście, więc należało prześledzić posty smoka zanim zacząłeś się wypowiadać
Należało więc napisać czego dotyczy uwaga. Odniosłem się do tego o czym poinformowano. Uważam że właściwe jest kierowanie się jasnymi wypowiedziami, a nie niejasnymi zwyczajami.

Cytuj:
Na temat innych ostów i Twoim zdaniem trolli nie zamierzam dyskutować.
Wcale do tego nie zachęcam

Cytuj:
Masz uwagi - zgłoś do administracji. Koniec, kropka
Miałem uwagi i napisałem o nich w odpowiednim dziale, aby poinformować innych użytkowników.
Nie pytam o Twoją zgodę na dokonanie zgłoszenia, nie jest mi potrzebna.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn sie 06, 2018 23:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosia napisał(a):
Marzy Ci się przywództwo sekty i postanowiłaś na forum katolickim spróbować swoich sił w celu pozyskania wyznawców? Każdy przywódca sekty miał autorską koncepcję.


Małgosiu. Nie mam takich marzeń. To tak, żeby zaspokoić Twoją ciekawość. Jestem zapaloną przeciwniczką sekt. Nawet tych szeroko uznanych ;-) Może jakiś tekst na ten temat skrobnę :)

A autorskie koncepcje ma każdy wolnomyśliciel. Przepraszam, że jestem wolnomyślicielką. I was born this way...

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru. Trzymaj się cieplutko :)

Słoneczna Pelusia

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Wt sie 07, 2018 20:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pierwsze zdanie:
Cytuj:
Wybory 89 nie nadają się na symbol bo były kontraktowe.


Drugie zdanie:

Cytuj:
A wolne były u nas najpóźniej.


2. Jedno zdanie:
Cytuj:
"Tamtemu" Mazowieckiemu prawi nie wybaczą, ale "tamtemu" Zelnikowi współpracę z SB wybaczyli....dwie miary.....

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Cz sie 09, 2018 10:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zdziwniej i zdziwniej na tym forum - zdaje się, że jakieś krasnoludki grasują i posty zjadają. Może to problem techniczny, bo jak się białogłowa kiedyś zapytała o kwestię techniczną właśnie, to jej post tez znikł bez żadnej informacji, kto, kiedy i dlaczego. Może ekipa forum nie wierzy w krasnoludki? Pewnie nie, ale jak one zaczną wymiotować prywatnymi wiadomościami, trzeba będzie się w końcu przyznać do ich istnienia.


Cz sie 09, 2018 21:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Co w tym dziwnego, że zniknął Twój post z chamskim ad personam? Informację dostałeś wraz z ostrzeżeniem. Link nie zadziałał? Znaczy został posłany tam, gdzie jest miejsce na takie teksty - do kosza. Proste? Nie mam obowiązku ani czasu zawiadamiać każdego user o wykasowaniu posta.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sie 09, 2018 21:11
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czyli jednak krasnoludki zjadły mój post dzisiejszy? Skoro nie boże krówki.


Cz sie 09, 2018 21:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
inaczej postępował pilaster, który jak podejrzewam wcale nie wierzył w to co pisał, ale chłodno tworzył przestrzeń własnych korzyści, a czarną robotę robili dla niego ci "wierzący".


1 W co, zdaniem chwata, nie wierzył pilaster, z tego o czym pisał?
2. Dlaczego chwat uważa, że pilaster w te rzeczy z pkt 1 nie wierzył?
3. Jakie to korzyści miał zdaniem chwata osiągać pilaster w tej "tworzonej na chłodno przestrzeni"?

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pt sie 10, 2018 14:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak przez ciekawość: czy moderacja sprawdzała może (w miare swoich możliwości) czy https://moja.wiara.pl/info/towarzyski_pelikan i https://moja.wiara.pl/info/anno to aby nie ta sama osoba?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 11, 2018 8:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Tak przez ciekawość: czy moderacja sprawdzała może (w miare swoich możliwości) czy https://moja.wiara.pl/info/towarzyski_pelikan i https://moja.wiara.pl/info/anno to aby nie ta sama osoba?


:badgrin:

Ktoś tu zaczyna świrować.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


So sie 11, 2018 9:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
JedenPost napisał(a):
Tak przez ciekawość: czy moderacja sprawdzała może (w miare swoich możliwości) czy https://moja.wiara.pl/info/towarzyski_pelikan i https://moja.wiara.pl/info/anno to aby nie ta sama osoba?


JedenPost, zaczynasz fantazjowac :-D

O co ci chodzi ?


So sie 11, 2018 11:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL