Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Nie jesteśmy sami w kosmosie? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Tęczowy Robciu, obejrzałeś choć jeden z tych filmów, ze się wypowiadasz?



Pelikanciu, a niby po co ma to oglądać, jak sama mówiłaś, że to zwykłe teorie spiskowe, o jakiś nazistach na Księżycu, czy czymś tam podobnym.


towarzyski_pelikan napisał(a):
Błąd logiczny. To że mogą występować, nie znaczy z konieczności, że występują.



Skoro mogą występować, to występują.


towarzyski_pelikan napisał(a):
Ator zawsze przy swoich filmikach o teoriach spiskowych powtarza mantrę "To, że omawiam daną teorię spiskową, nie znaczy, że w nią wierzę. Poddaje ją tylko analizie logicznej. A to, że coś jest logiczne, nie znaczy, że jest prawdziwe". Tak mniej więcej, cytuję z pamięci. Więc nie kłam, pysiu.



To ty też na wzór Atora, przed każdą swoją wypowiedzią, informuj że opowiadasz głupoty.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn sie 06, 2018 20:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Robek napisał(a):
Pelikanciu, a niby po co ma to oglądać, jak sama mówiłaś, że to zwykłe teorie spiskowe, o jakiś nazistach na Księżycu, czy czymś tam podobnym.


To, ze coś jest teorią spiskową, nie znaczy, że nie jest prawdą. Jedno jest pewne. Tak długo jak Robcie, zefcie i inne racjonalnusie będą irracjonalnie odrzucać wszystko, co nie mieści się w kanonie wiedzy, tak długo świat się nie przekona, ile prawdy jest w teoriach spiskowych.

Cytuj:
Skoro mogą występować, to występują.


To znaczy, że jesteś kobietą. Czemu się kreujesz na faceta?

Cytuj:
To ty też na wzór Atora, przed każdą swoją wypowiedzią, informuj że opowiadasz głupoty.


Ator nie informuje, że opowiada głupoty. Tym się różnisz od Atora, że Ator niczego z góry nie odrzuca, tylko wszystko sprawdza. Tak rozpoznasz otwartego, mądrego człowieka.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Wt sie 07, 2018 9:45
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Apokryfy to zakazane księgi Biblii


Apokryfy to księgi ktore nie weszły do kanonu PŚ. A nie żadne tam zakazane księgi Biblii(której częścią nigdy nie były)

Btw, po co zakładasz takie bzdurne tematy?


Wt sie 07, 2018 10:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Quinque napisał(a):
Btw, po co zakładasz takie bzdurne tematy?


Żebyś miał przy czym się odmóżdżyć. Powinieneś być mi wdzięczny.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Wt sie 07, 2018 10:54
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Tak? Mnie w szkole nikt w szkole nie przekazywał wiedzy o wydłużonych czaszkach pojawiających się w różnych miejscach świata w tym samym czasie.
A dlaczego by mieli akurat o tym przekazywać wiedzę? Nie wydaje mi się, żeby problem modyfikacji ciała w różnych kulturach świata był w ogóle poruszany na historii.


Wt sie 07, 2018 10:55

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Robek napisał(a):

Chwile przed zaśnięciem, jak również moment po przebudzeniu, mogą u ludzi występować halucynacje, więc to UFO jest wytworem twojego mózgu.

Ciekawa teoria, idąc tym tokiem rozumowania, wszelkie objawienia których doświadczyli w większości święci lub błogosławieni, a miały one miejsce przed zaśnięciem, lub po przebudzeniu to mogły być halucynacje, wytwory mózgu, ot takie tam zwidy, mary.
Za prawdziwe mogą być uznane jedynie te, które nastąpiły podczas głębokiego snu, lub kilka godzin po obudzeniu.


Wt sie 07, 2018 10:58
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
george45 napisał(a):
Ciekawa teoria, idąc tym tokiem rozumowania, wszelkie objawienia których doświadczyli w większości święci lub błogosławieni, a miały one miejsce przed zaśnięciem, lub po przebudzeniu to mogły być halucynacje, wytwory mózgu, ot takie tam zwidy, mary.
Ależ oczywiście, że mogły. A ktoś twierdzi, że nie mogły?
Cytuj:
Za prawdziwe mogą być uznane jedynie te, które nastąpiły podczas głębokiego snu, lub kilka godzin po obudzeniu.
Za takie akty gwałtu ze szczególnym okrucieństwem na prawach logiki powinno się ludzi wysyłać na przymusowe kursy.


Wt sie 07, 2018 11:07

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
zefciu napisał(a):
Za takie akty gwałtu ze szczególnym okrucieństwem na prawach logiki powinno się ludzi wysyłać na przymusowe kursy.

To jakaś nowa teoria, czy objawienie tuż po przebudzaniu?


Wt sie 07, 2018 11:14
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
george45 napisał(a):
To jakaś nowa teoria, czy objawienie tuż po przebudzaniu?
Nie. Moja emocjonalna reakcja na to, jak ktoś pisze takie coś jak Ty powyżej.


Wt sie 07, 2018 11:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
zefciu napisał(a):
A dlaczego by mieli akurat o tym przekazywać wiedzę? Nie wydaje mi się, żeby problem modyfikacji ciała w różnych kulturach świata był w ogóle poruszany na historii.


Problem w tym, że są przesłanki, żeby stwierdzić, iż nie zawsze to była modyfikacja, a dwa - nadal pozostaje zagadką, po jakiego grzyba te czaszki wydłużano? Może zefciu ma pomysł?

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Wt sie 07, 2018 11:45
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
Problem w tym, że są przesłanki, żeby stwierdzić, iż nie zawsze to była modyfikacja
Jest taka koncepcja, że istniały ludy mające taką mutację, a sztuczne wydłużanie czaszek było próbą upodobnienia do nich.
Cytuj:
a dwa - nadal pozostaje zagadką, po jakiego grzyba te czaszki wydłużano? Może zefciu ma pomysł?
A po co się opalano, wybielano, tatuowano, przebijano to i owo, wydłużano szyje, bądź zgniatano stopy? Przez całe wieki praktykowano różne mniej lub bardziej ekstremalne praktyki deformacji ciała. Dlaczego akurat formowanie czaszek miałoby być czymś szczególnym?


Wt sie 07, 2018 11:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
zefciu napisał(a):
Jest taka koncepcja, że istniały ludy mające taką mutację, a sztuczne wydłużanie czaszek było próbą upodobnienia do nich.


A jest równolegle koncepcja, że to czaszki kosmitów. A sztuczne wydłużanie to próba upodobnienia się do tych kosmitów, branych wówczas za bogów.

zefciu napisał(a):
Dlaczego akurat formowanie czaszek miałoby być czymś szczególnym?


Bo w ludzkiej świadomości utrwalił się obraz kosmity o wydłużonej czaszce.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Wt sie 07, 2018 11:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
To jakaś nowa teoria, czy objawienie tuż po przebudzaniu?
Nie. Moja emocjonalna reakcja na to, jak ktoś pisze takie coś jak Ty powyżej.

Zwróć uwagę, jak obca osoba potrafi tobą manipulować, wyzwalać w tobie emocje, złość, gniew, wściekłość, cierpienie, ale też wywołać radość, błogość, szczęście.
Przemyśl, te wszystkie twoje emocje uruchamia ktoś inny, Ty nie masz wpływu na swe emocje, uzależniłeś je od innych ludzi. Oni decydują, sterują tobą, jak cię chwalą, mówią że masz rację, podzielają twe opinie, jesteś radosny, jak cię krytykują, wyśmiewają, mają inne zdanie, poglądy wpadasz w złość.
O czym to świadczy?


Wt sie 07, 2018 11:59
Zobacz profil
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
A jest równolegle koncepcja, że to czaszki kosmitów.
Która rodzi więcej pytań, niż odpowiedzi.
Cytuj:
Bo w ludzkiej świadomości utrwalił się obraz kosmity o wydłużonej czaszce.
Owszem. Ale taki obraz jest produktem filmów SF (łatwiej aktorowi coś dokleić do głowy, niż wydłubać), więc nie może tłumaczyć zachowania ludzi sprzed XX wieku.


Wt sie 07, 2018 12:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski_pelikan napisał(a):
To, ze coś jest teorią spiskową, nie znaczy, że nie jest prawdą. Jedno jest pewne. Tak długo jak Robcie, zefcie i inne racjonalnusie będą irracjonalnie odrzucać wszystko, co nie mieści się w kanonie wiedzy, tak długo świat się nie przekona, ile prawdy jest w teoriach spiskowych.




To się nie mieści w kanonie wiedzy, bo to są jakieś głupoty, w stylu Nazistów na Księżycu.


towarzyski_pelikan napisał(a):
Cytuj:
Skoro mogą występować, to występują.


To znaczy, że jesteś kobietą. Czemu się kreujesz na faceta?




Jestem facetem, a występuje jako kobieta?? :D :D widze że wymyśliłaś jeszcze większą głupotę niż z tym Słońcem, bo jakoś nie przypominam sobie żebym co jakiś czas zamieniał się w kobiete.


towarzyski_pelikan napisał(a):
Ator nie informuje, że opowiada głupoty.



Ale ty powinnaś.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt sie 07, 2018 16:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL