Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona
 Kto przekazał Wam wiarę? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 19:35
Posty: 235
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Alus napisał(a):
Biorę w obronę głodne, kalekie dzieci, które np potrzebują fachowej pomocy medycznej, potrzebują wyprowadzenia z zagłodzenia, anemii.....Ty gubisz te dzieci, bo widzisz jurnych Afrykanów.
Czyli widzisz to, co Ci media podsuną, ale one wszystkie podsuwają obrazy podobne do tych jakie serwowano w satyrycznym obrazie w Niemczech jedź do Polski, twój samochód już tam jest.


Tak, fachową pomoc medyczną zapewniamy w takim wymiarze, na jaki nas stać, a 4.000 zł na głowę imigranta miesięcznie nas nie stać.

Jeżeli chodzi o to co mi podsuwają media, to masz na myśli te, które są własnością Axela Springera?


N sie 12, 2018 16:57
Zobacz profil
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
agust napisał(a):
Alus napisał(a):
Biorę w obronę głodne, kalekie dzieci, które np potrzebują fachowej pomocy medycznej, potrzebują wyprowadzenia z zagłodzenia, anemii.....Ty gubisz te dzieci, bo widzisz jurnych Afrykanów.
Czyli widzisz to, co Ci media podsuną, ale one wszystkie podsuwają obrazy podobne do tych jakie serwowano w satyrycznym obrazie w Niemczech jedź do Polski, twój samochód już tam jest.


Tak, fachową pomoc medyczną zapewniamy w takim wymiarze, na jaki nas stać, a 4.000 zł na głowę imigranta miesięcznie nas nie stać.

Jeżeli chodzi o to co mi podsuwają media, to masz na myśli te, które są własnością Axela Springera?

Zapewnia Caritas, PAH, ludzie poprzez SMS w ramach akcji Rodzina Rodzinie - czyli społeczeństwo z własnych portfeli....oficjalnie pomocy w np leczenia skomplikowanych braków rączek, nóżek, u 260 tys dzieci syryjskich, już nie zapewniamy - zapewne państwa nie stać.
Mnie Axel Springer nie zapewnia, bo zupełnie nie kupuję prasy drukowanej, a w necie czytam i oglądam tylko to, co sama chcę....akurat jurni mnie nie frapują.


N sie 12, 2018 18:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 19:35
Posty: 235
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
A ja ciągle martwię się o te nasze dzieci, jeszcze nienarodzone blondaski, by nie musiały jak przewidują prognozy w 2060 roku: jeden pracownik utrzymywał jednego emeryta. I by te dzieci siedząc na kolanach swoich babci, uczyły się polskiej tradycji i wiary w Boga.


N sie 12, 2018 20:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Alus napisał(a):
Jedni widzą rannych, inni tylko jurnych.....a jurny to już nie bliźni?.....a obowiązek miłości nieprzyjaciół, to tylko nadinterpretacja Jezusa, dlatego należy segregować bliźnich......



Może tutaj chodzi o to, żeby słabym pomagać, a silnym szkodzić?


Mrs_Hadley napisał(a):
O tym, jak rozbieżna jest czasem logika dobra człowieka i Boga mówi dość popularna przypowieść o bogobojnym powodzianie, który postanowił modlić się do Boga o ratunek od utonięcia. Bóg posyłał mu parokrotnie ludzi, którzy chcieli go uratować, ale ten uparcie powtarzał, że Bóg go uratuje, nie oni. Nie rozumiał, dlaczego jego modlitwy nie były wysłuchiwane i na sądzie miał pretensje do Boga, że go opuścił. Bóg mu wyjaśnił, że pomoc była, ale ten był tak zapatrzony w swoją wizję pomocy, że odmawiał, gdy nie pasowała do jego sztywnych ram.



To wszechwiedzący Bóg z góry nie wiedział o tym, że ten człowiek nie przyjmie pomocy, i sie utopi?

Jaki sens miało wysyłanie tam pomocy, skoro i tak ten człowiek jej nie przyjmie?
To ten gość zaczął się modlić do Boga o pomoc, i ten Bóg postanowił mu pomóc, podejmując działania, które nie miały temu człowiekowi pomóc, bo Bóg wiedział, że ten człowiek z tej pomocy nie skożysta.
Ładna mi pomoc :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N sie 12, 2018 21:41
Zobacz profil
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
agust napisał(a):
A ja ciągle martwię się o te nasze dzieci, jeszcze nienarodzone blondaski, by nie musiały jak przewidują prognozy w 2060 roku: jeden pracownik utrzymywał jednego emeryta. I by te dzieci siedząc na kolanach swoich babci, uczyły się polskiej tradycji i wiary w Boga.

A wiesz z pewnością, że świat i Polska w takiej postaci jak obecnie będzie istniał w 2060r?.....a Jezusowa rada nie martwcie sie co dzień jutrzejszy przyniesie.....

Robek napisał(a):
Może tutaj chodzi o to, żeby słabym pomagać, a silnym szkodzić?

A kto takie kuriozum wymyślił i przekazał, bo zdecydowanie nie Jezus.
Ten sielski obrazek babć uczących pacierza, nigdy nie stanowił powszechności.

Cytuj:
To wszechwiedzący Bóg z góry nie wiedział o tym, że ten człowiek nie przyjmie pomocy, i sie utopi?

Jaki sens miało wysyłanie tam pomocy, skoro i tak ten człowiek jej nie przyjmie?
To ten gość zaczął się modlić do Boga o pomoc, i ten Bóg postanowił mu pomóc, podejmując działania, które nie miały temu człowiekowi pomóc, bo Bóg wiedział, że ten człowiek z tej pomocy nie skożysta.
Ładna mi pomoc :mrgreen:

Wiedział, co nie oznacza zaniechania pomocy.....taki właśnie jest Bóg.


Pn sie 13, 2018 7:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 19:35
Posty: 235
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Alus napisał(a):
agust napisał(a):
A ja ciągle martwię się o te nasze dzieci, jeszcze nienarodzone blondaski, by nie musiały jak przewidują prognozy w 2060 roku: jeden pracownik utrzymywał jednego emeryta. I by te dzieci siedząc na kolanach swoich babci, uczyły się polskiej tradycji i wiary w Boga.

A wiesz z pewnością, że świat i Polska w takiej postaci jak obecnie będzie istniał w 2060r?.....a Jezusowa rada nie martwcie sie co dzień jutrzejszy przyniesie.....


Alus, jeżeli mówisz, że nie ma co się martwić o rok 2060 i naszych wnuków, to po co martwisz się kogo wciela do wojska jakaś dyktatura wojskowa w Azji czy Afryce. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to te 14 letnie Afrykańskie dzieci, jako większość populacji, BĘDĄ PRZEKAZYWAĆ NASZYM PRAWNUKOM WIARĘ. Ciekawy jestem, czy jesteś gotowa, by Twoje prawnuczki były niczym linia produkcyjna do rodzenia muzułmańskich dzieci. Czy jesteś gotowa, by nasze blondaski miały robione obrzezanie dziewczynek? Takie rzeczy to nie tylko Afryka, ale i w muzułmańskich enklawach koło Londynu. Poczytaj trochę książek napisanych przez wyrwane spod kurateli imamów muzułmanki.

A ja martwię się o to, by nasze babcie mogły przekazywać wiarę swoim licznym wnukom, bo mamy nie mają na to czasu. Jak za komuny zostały wepchnięte na "traktory" i nie mają czasu urodzić ani wychować, bo skunks pracodawca do pracy ich z powrotem nie przyjmie, a feministka wykpi 500+


Pn sie 13, 2018 8:46
Zobacz profil
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Uprzejmie proszę o rachunek - prawdopodobieństwo jest bowiem pojęciem matematycznym, ścisłym - albo o przyznanie się do siania propagandy, bezrozumnej na dodatek.

Also, chciałbym zauważyć, że ja żadnym blondaskiem nie jestem i raczej blondasków nie spłodzę. Czy zdaniem agusta wyznaję islam i będę go przekazywał swoim dzieciom?


Pn sie 13, 2018 8:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 19:35
Posty: 235
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Zdaniem agusta nie spłodzisz żadnego, bo seksujesz się całodobowo przy komputerze, a to jest szkodliwe na jądra. Ja jestem już emerytem, więc...


Pn sie 13, 2018 9:04
Zobacz profil
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Panie agust, dobra rada: pan uważa na dobór słów. Byli już tacy, na zachód od Odry teraz siedzą, co się trzęśli nad swoimi blondaskami i tylko blondasków chcieli w przyszłości oglądać.

Also, dalej proszę o rachunek, że z dużym prawdopodobieństwem populacja w Polsce za czterdzieści lat będzie się składała w większości z niechrześcijańskich Murzynów (bo są też na świecie chrześcijańscy, jeśli pan tego nie wie).


Pn sie 13, 2018 9:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
agust napisał(a):
Zdaniem agusta nie spłodzisz żadnego, bo seksujesz się całodobowo przy komputerze, a to jest szkodliwe na jądra. Ja jestem już emerytem, więc...
Emeryt też może. Mick Jagger miał 73 lata, gdy został ojcem, a Marek Kondrat 68. :lol:

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sie 13, 2018 9:19
Zobacz profil
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
agust napisał(a):
Alus napisał(a):
agust napisał(a):
A ja ciągle martwię się o te nasze dzieci, jeszcze nienarodzone blondaski, by nie musiały jak przewidują prognozy w 2060 roku: jeden pracownik utrzymywał jednego emeryta. I by te dzieci siedząc na kolanach swoich babci, uczyły się polskiej tradycji i wiary w Boga.

A wiesz z pewnością, że świat i Polska w takiej postaci jak obecnie będzie istniał w 2060r?.....a Jezusowa rada nie martwcie sie co dzień jutrzejszy przyniesie.....


Alus, jeżeli mówisz, że nie ma co się martwić o rok 2060 i naszych wnuków, to po co martwisz się kogo wciela do wojska jakaś dyktatura wojskowa w Azji czy Afryce. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to te 14 letnie Afrykańskie dzieci, jako większość populacji, BĘDĄ PRZEKAZYWAĆ NASZYM PRAWNUKOM WIARĘ. Ciekawy jestem, czy jesteś gotowa, by Twoje prawnuczki były niczym linia produkcyjna do rodzenia muzułmańskich dzieci. Czy jesteś gotowa, by nasze blondaski miały robione obrzezanie dziewczynek? Takie rzeczy to nie tylko Afryka, ale i w muzułmańskich enklawach koło Londynu. Poczytaj trochę książek napisanych przez wyrwane spod kurateli imamów muzułmanki.

A ja martwię się o to, by nasze babcie mogły przekazywać wiarę swoim licznym wnukom, bo mamy nie mają na to czasu. Jak za komuny zostały wepchnięte na "traktory" i nie mają czasu urodzić ani wychować, bo skunks pracodawca do pracy ich z powrotem nie przyjmie, a feministka wykpi 500+

Ja, sie nie martwię, bo wierzę w rozum i rozsądek moich dzieci, wnuków i prawnuków....zmienić wiarę można zawsze nie korzystając z obecności Afrykanów, Chińczyków, Hindusów...etc.
A mamy nie zostały wepchnięte do pracy, ale dobrowolnie i samodzielnie dokonały wyboru.


Pn sie 13, 2018 10:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Alus napisał(a):
Wiedział, co nie oznacza zaniechania pomocy.....taki właśnie jest Bóg.



To jeśli jest taka sobie fundacja charytatywna, która oficjalnie pomaga głodującym dzieciom w Afryce, a tak naprawdę wszystkie pieniądz bierze wyłącznie dla siebie. I ja wiem o tym że oni oszukują, i nie pomagają żadnym Afrykańskim dzieciom. Ale pomimo tego i tak dam im pieniądze, i wtedy to wyjdzie na to, że faktycznie pomogłem tym Afrykańskim dzieciom?



ErgoProxy napisał(a):
Also, dalej proszę o rachunek, że z dużym prawdopodobieństwem populacja w Polsce za czterdzieści lat będzie się składała w większości z niechrześcijańskich Murzynów (bo są też na świecie chrześcijańscy, jeśli pan tego nie wie).



Czterdzieści lat to nie tak daleko, więc można realnie ocenić, co sie bedzie wtedy działo.
Jeszcze w okolicach 2040 może 2050 roku, prawdopodobnie płaca minimalna sięgnie tych 4 tyś zł, więc osiągniemy poziom bliski temu co jest w Niemczech, no ale w tym 2040 roku, Polska będzie bardzo zadłużona, pomoc socjalna nie bedzie aż tak duża jak w Niemczech, więc cały czas będzie taka sytuacja że lepiej jechać do Niemiec, i za darmo dostać, 1 tyś euro, niż za ten sam tysiąc, pracować przez cały miesiąc w Polsce.
A jak będzie w 2060 roku? nie jestem pewien ale pewnie cały czas Niemcy będą bardziej atrakcyjne niż Polska, i to nawet jakby się wszystko zrównało i socjal w Polsce był taki sam jak w Niemczech, to i tak w Niemczech będzie wtedy kilkanaście albo i kilkadziesiąt milionów muzułmanów, więc lepiej będzie im jechać tam gdzie już ci muzułmanie są, a Polska w której nie ma muzułmanów, cały czas nie będzie atrakcyjna.



Małgosiaa napisał(a):
agust napisał(a):
Zdaniem agusta nie spłodzisz żadnego, bo seksujesz się całodobowo przy komputerze, a to jest szkodliwe na jądra. Ja jestem już emerytem, więc...
Emeryt też może. Mick Jagger miał 73 lata, gdy został ojcem, a Marek Kondrat 68. :lol:


Widać tu klasyczne podejście, i skoro "august" już nie może, to inni faceci w jego wieku, również nie mogą. A to wszystko nie jest aż tak proste jak sie "augustowi" wydaje.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pn sie 13, 2018 10:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2018 19:35
Posty: 235
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Alus napisał(a):
Ja, sie nie martwię, bo wierzę w rozum i rozsądek moich dzieci, wnuków i prawnuków....zmienić wiarę można zawsze nie korzystając z obecności Afrykanów, Chińczyków, Hindusów...etc.
A mamy nie zostały wepchnięte do pracy, ale dobrowolnie i samodzielnie dokonały wyboru.


Rozumiem, że dbasz o poprawność , bo ja już nie muszę. W islamie nie ma żadnych samodzielnych wyborów. Poczytaj np. książkę "Bagdad miasto kłamstw'


Małgosiaa napisał(a):
agust napisał(a):
Zdaniem agusta nie spłodzisz żadnego, bo seksujesz się całodobowo przy komputerze, a to jest szkodliwe na jądra. Ja jestem już emerytem, więc...
Emeryt też może. Mick Jagger miał 73 lata, gdy został ojcem, a Marek Kondrat 68. :lol:


Dzięki Małgosia, no niby czuję się jeszcze mężczyzną :D , ale ciągle kocham swoją pierwszą żonę..., a zostanie ojcem w takim wieku, jest chyba niehumanitarne...


ErgoProxy napisał(a):
Panie agust, dobra rada: pan uważa na dobór słów. Byli już tacy, na zachód od Odry teraz siedzą, co się trzęśli nad swoimi blondaskami i tylko blondasków chcieli w przyszłości oglądać.


Straszysz mnie Ergo? Nie ty pierwszy, taki już jestem, że mówię to co mam w sercu, a reszta w ręku Boga, ..i ciągle żyję. Ale ja Cię nawet lubię, bo czasem mnie rozśmieszasz.


Robek napisał(a):
Widać tu klasyczne podejście, i skoro "august" już nie może, to inni faceci w jego wieku, również nie mogą. A to wszystko nie jest aż tak proste jak sie "augustowi" wydaje.


Robek, Ciebie też lubię, i to co piszesz, rzeczywiście nie jest takie proste, bo trzeba się zabrać do roboty, a ślęczenie przy kompie działa źle nie tylko na jądra, ale i na mózg. Bo powiem Ci w sekrecie, że seks zaczyna się w mózgu i stamtąd biorą się dzieci... :D


Pn sie 13, 2018 10:45
Zobacz profil
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
agust napisał(a):
Alus napisał(a):
Ja, sie nie martwię, bo wierzę w rozum i rozsądek moich dzieci, wnuków i prawnuków....zmienić wiarę można zawsze nie korzystając z obecności Afrykanów, Chińczyków, Hindusów...etc.
A mamy nie zostały wepchnięte do pracy, ale dobrowolnie i samodzielnie dokonały wyboru.


Rozumiem, że dbasz o poprawność , bo ja już nie muszę. W islamie nie ma żadnych samodzielnych wyborów. Poczytaj np. książkę "Bagdad miasto kłamstw'

Ty mówisz z pozycji islamisty, czy chrześcijanina?

A Islam, podobnie jak chrześcijaństwo nie jest jednorodny - w jednych odłamach nie istnieje samodzielność, w innych istnieje dowolność.
A w Bagdadzie miastu kłamstw przed agresją w szczytnym celu budowania demokracji przez USA funkcjonowało bez problemów skupisko chrześcijan, z kościołami, domami zakonnymi, w liczbie od 600 tys do 1 miliona.


Pn sie 13, 2018 10:56
Post Re: Kto przekazał Wam wiarę?
Straszę... no, może. Ale nie swoją osobą. Po prostu rozmawiamy na publicznym kanale i nie wiadomo, kto nas czyta. Może się trafić jakiś lewak, co się zbulwersuje, do sądu poleci i wróci z nakazem ujawnienia tożsamości, czy inną dolegliwością prawną.

Zresztą rozwodzić się o blondaskach, gdy się pisze o przetrwaniu kultury czy narodu, w Polsce akurat jakoś nie wypada; tak mi się wydaje. Może przewrażliwiony jestem.


Pn sie 13, 2018 11:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL