Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Windows 10 ciąg dalszy. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Windows 10 ciąg dalszy.
Przypadkowo znalazlem sterownik oem14.inf

OEM to wersja systemu ktora jest glownie przeznaczona GŁÓWNIE dla firm ktore skladaja komputery i systemy te sa przeznaczone TYLKO na sprzety na ktorych system jest zainstalowywany po raz PIERWSZY wiec z punktu widzenia prawa mam windows PRAWDOPODOBNIE NIELEGALNIE. Dodatkowo firma sprzedajaca system miala na kanale dystrybucji ESD a nie OEM. Po sprzedazy powiedzieli mi ze to OEM ale pozniej co prawda firma pisala ze to klucze w wersji OEM (choć sprzedawali tylko wersje ESD) do jednego komputera ale po mojej odpowiedzi wkleili mi indeks do produktu gdzie była wersja ESD i napisala:

**** SOFT nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości, które mogą występować w powyższym opisie produktu. Opis został sporządzony przez producenta/autoryzowanego przedstawiciela producenta i na jego treść STP SOFT nie ma wpływu. Opis ten nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.

. Czy gdy bede korzystac z tego systemu to bedzie to grzech? (Zarabianie itd)

Choc nie wiem czy przypadkiem systemy ESD nie maja koncowki tez tego sterownika bo innej opcji chyba nie ma. ESD to tylko licencja a OEM i BOX to wersje.. tak mi sie zdaje.. albo jedno i to samo.

Czy przestac sie tym zajmowac i sie uspokoic ? (jestem skrupulantem, rozne mam problemy)


Pt lis 30, 2018 21:27
Zobacz profil
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Albo stały spowwiednik albo psychiatra, albo obaj razem.
Przestań tracić czas na to co może zrobiłeś źle i zacznij po prostu robić dobrze. Czyli to, co na pewno jest dobrze. Zapewniam, że jest tego na tyle dużo, że zabraknie ci czasu na skrupuły.
Grzech wątpliwy nie jest śmiertelny a ewentualny grzech cudzy nie jest twoim grzechem.


So gru 01, 2018 12:16
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Krystian157 napisał(a):
Przypadkowo znalazlem sterownik oem14.inf
Co to jest za sterownik? W jaki sposób go „przypadkowo znalazłeś”? I dlaczego się wydzierasz?


So gru 01, 2018 12:42

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Za pewne sterownik od karty graficznej nvidia czy po prostu ekranowy.

Czytałem ze jest on pn wylorzystywywany przez microsoft do systemu czy cos.

Kael - chcialbym byt strachu korystac z laptopa na wszelakie możliwe sposoby bez grzechu..


So gru 01, 2018 13:05
Zobacz profil
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
A mnie się wydaje, że cokolwiek tutaj powiemy to Cie nie uspokoi...

Sprawy nie rozumiem za bardzo dlatego nie wiem czy to grzech czy nie...ale jak napisałam wcześniej wątpię, że czyjeś rozstrzygniecie "negatywne" czyli, że to nie grzech Cie uspokoi...


So gru 01, 2018 13:05
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Krystian157 napisał(a):
Za pewne
A po polsku? Naprawdę mam zacząć używać opcji moderatorskiej?
Cytuj:
sterownik od karty graficznej nvidia czy po prostu ekranowy.
Ale jak go niby „znalazłeś”?
Cytuj:
Kael - chcialbym byt strachu korystac z laptopa
To se jakieś fajne distro Linuxa zainstaluj :)


So gru 01, 2018 13:19

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: Windows 10 ciąg dalszt
Znalazlem bo chcialem napraeic blad w grze i w analizie sterownikow znalazlem go. Kilka wersji. Oem14.inf bodajże 37 czy 34 i chyba tyle.

Linuxa nie ma szans. Nie będę mówił czemu bo temat windowsa przerabialem juz z ojcem. Linuxa zainstalowalbym obok windowsa conajwyzej pod pretekstem uczenia sie.programowania. dodatkowo na windowsie kiedys zarabialem ale nie raczej kasr ktora LEGALNIE dalo by sie wypłacić tylko taka za która moglbym sprzedac ja na platformie z grami i kupic gry i programy a nie jakies ciuchy wiec nie wie..



Za pewne skończy sie tak ze PEWNA osoba z innego forum wysle mi wiadomosc uspokajajaca mnie i namawiajaca do normalnego korzystania bez przejmowania sie. Już tak było nie raz i dlatego korzystałem dotyvhczas ale znowu mi coś odbilo.


So gru 01, 2018 13:25
Zobacz profil
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Prosiłem Cię, abyś pisał po polsku i się nie wydzierał

Nie wydaje mi się, żeby fakt, że jakieś pliki się nazywają „oem-ileśtam” implikowało taką a nie inną licencję oprogramowania.


So gru 01, 2018 16:05

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Plik oem sugeruje wersję systemu (OEM, BOX, ESD) Tyle ze zastanawia mnie fakt jak niby taki plik ma nazywac sie na esd lub na boxie bo podobnych nie znalazlem..


So gru 01, 2018 18:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
skopiowalem ta część o tym pliku: skojarzony z programem Microsoft Windows stworzonym przez Microsoft Corporation dla systemu operacyjnego Windows. I wkleilem w Google po czym wyświetlily mi się inne pliki. Zastanawia mnie to czy po prostu ten plik się tak nie nazywa..

Tylko skad taka a nie inna nazwa


So gru 01, 2018 19:04
Zobacz profil
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
A czy poza siedzeniem w necie zrobiłeś dzisiaj coś pożytecznego dla innych?
Nie jesteś pępkiem świata i to nie jest problem życia i śmierci.
Kto dziś u ciebie sprzątał, gotował, zmywał i ogarniał także twoją codzienność?
Czy świat stał się dziś dla kogoś lepszy dzięki tobie?
Czy będzie lepszy choć jutro?

Wyłącz komputer i zajmij się życiem w realu. Bo z tego będziesz osądzony.


So gru 01, 2018 21:18

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
To jest wątek o windowsie a nie co dzis robiłem ale jeśli chcesz widziec to nie wlaczylem dzisiaj komputera, pomoglem matce, wspominaliśmy dawne czasy. A teraz wrocmy do tematu


So gru 01, 2018 21:50
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Microsoft rozwiązał problemy z Windows 10 October 2018 Update,
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028685/windows-10-get-the-update
Wcześniej, po licznych raportach związanych ze znikaniem danych użytkowników, firma musiała wycofać aktualizację. Uaktualnienie jest obecnie dostępne dla testerów z Insiderami.
https://www.techradar.com/news/only-28-of-windows-10-pcs-have-the-october-2018-update-installed
AdDuplex, monitorująca instalacje systemu Windows 10 na komputerach (wyświetlanie reklam aplikacji ze sklepu Microsoft), podała, że po wydaniu na początku października aktualizacji systemu, aktualizacji dokonano się na 2.8% komputerach. Świadczyć to może o słabnących popularności giganta z Redmond. Od czasu premiery Windows 10 miał 6 dużych aktualizacji.


So gru 01, 2018 23:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
ga1robe napisał(a):
Microsoft rozwiązał problemy z Windows 10 October 2018 Update,
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028685/windows-10-get-the-update
Wcześniej, po licznych raportach związanych ze znikaniem danych użytkowników, firma musiała wycofać aktualizację. Uaktualnienie jest obecnie dostępne dla testerów z Insiderami.
https://www.techradar.com/news/only-28-of-windows-10-pcs-have-the-october-2018-update-installed
AdDuplex, monitorująca instalacje systemu Windows 10 na komputerach (wyświetlanie reklam aplikacji ze sklepu Microsoft), podała, że po wydaniu na początku października aktualizacji systemu, aktualizacji dokonano się na 2.8% komputerach. Świadczyć to może o słabnących popularności giganta z Redmond. Od czasu premiery Windows 10 miał 6 dużych aktualizacji.



Okej..? A po co to tutaj?


N gru 02, 2018 0:52
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Windows 10 ciąg dalszy.
Krystian157 napisał(a):
Okej..? A po co to tutaj?
Pasuje do tematu.


N gru 02, 2018 7:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL