Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 6:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Fizycy są o krok od odkrycia istoty, która stworzyła świat 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 06, 2019 14:28
Posty: 111
Post Re: Fizycy są o krok od odkrycia istoty, która stworzyła świ
A dla mnie temat jest wyłącznie zabawny, ale na pewno nie inspirujący. Już sam tytuł jest dla mnie bezsensowny i co najmniej niestosowny na forum poświęconym stricte wierze. Wypadałoby go zmienić np. na "Fizycy są o krok od wymyślenia kolejnej teorii na istnienie istoty, która ich zdaniem stworzyła świat". Byłoby przynajmniej ciut rzetelniej ;).


Cz sty 10, 2019 12:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Fizycy są o krok od odkrycia istoty, która stworzyła świ
Stworek napisał(a):
A dla mnie temat jest wyłącznie zabawny, ale na pewno nie inspirujący.

No chyba trudno abys polemizował ze mna w jaki sposób i do czego ta dyskusja mnie inspiruje? Prawda? :-)

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Cz sty 10, 2019 13:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 06, 2019 14:28
Posty: 111
Post Re: Fizycy są o krok od odkrycia istoty, która stworzyła świ
Kozioł napisał(a):
Stworek napisał(a):
A dla mnie temat jest wyłącznie zabawny, ale na pewno nie inspirujący.

No chyba trudno abys polemizował ze mna w jaki sposób i do czego ta dyskusja mnie inspiruje? Prawda? :-)

Jakbym umieścił odwołanie/cytat do Twojego posta w moim, to by znaczyło, że polemizuję z Tobą. Ale ponieważ nie umieściłem, to znaczy, że wyrażam ogólną opinię o wątku i o tytule, zapożyczając jedynie część zdania dla wygody :).


So sty 12, 2019 21:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Fizycy są o krok od odkrycia istoty, która stworzyła świ
Stworek napisał(a):
A dla mnie temat jest wyłącznie zabawny, ale na pewno nie inspirujący. Już sam tytuł jest dla mnie bezsensowny i co najmniej niestosowny na forum poświęconym stricte wierze. Wypadałoby go zmienić np. na "Fizycy są o krok od wymyślenia kolejnej teorii na istnienie istoty, która ich zdaniem stworzyła świat". Byłoby przynajmniej ciut rzetelniej ;).



Temat jest mocno religijny, bo samo "istoty która stworzyła świat" zmierza w kierunku kogoś kto w żaden sposób nie jest ani materią ani energią, jest takim duchem który w pewnym momencie, stworzył cały świat który istnieje.
Bo przecież gdyby ta istota składała się z materii czy energii, to już można by uznać że gdzieś ta istota przecież musi się znajdować, więc przestrzeń już mamy, no i energia i materia też już jest.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So sty 12, 2019 23:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL