Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 2:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Spokojnie Małgosiu nie mam do ciebie o nic pretensji. To co dostałem na maila prawdopodobnie generowane jest z automatu i ja zrozumiałem to tak, że skoro w treści tego maila zostaję odesłany do zefcia, to pewnie on sprawę rozpatrywał. Jest to zasadne, czy nie?

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 13:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tulczyn napisał(a):
Najlepsze, że jeszcze na koniec się rozpłakała. Nad moją duszą idącą do piekła?

Nie durniu. Rozpłakała się, bo skończyło się w jej życiu coś, co było dla niej ważne. Miała w stosunku do Ciebie nadzieje, a te nadzieje się rozwiały. No to jest normalne i ludzkie, że w takiej sytuacji ludzie płaczą.

Wprawdzie mnie to bezpośrednio nie dotyczy, lecz uważam, że takie zachowanie Zefcia jest nie do zaakceptowania. Wnoszę do administratora, o wyciągnięcie konsekwencji.


Pt sty 11, 2019 13:16
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ok, Padre77, sprawdziłam. Od czasu, kiedy zefciu został moderatorem zgłosiłeś dwa posty, które zostały zamknięte (najwyraźniej była interwencja w sprawie, skoro zamknięto - tego nie sprawdzałam i prawdę mówiąc, nie chce mi się) i owe zgłoszenia dotyczyły userów, a nie moderatorów, więc możliwe, że zamknął je zefciu. Teraz już kompletnie nie rozumiem jaki to ma związek z Twoimi pretensjami do zefcia. Przecież nie zamknął zgłoszenia dotyczącego jego osoby.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 11, 2019 13:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przejrzałem posty z tego czasu i już w sumie nie potrzebuję potwierdzenia z twojej strony, bo zefciu sam stwierdził:
zefciu napisał(a):
Zamknąłem zgłoszenie, bo dotyczyło ono sprawy, która została wyjaśniona.

a dotyczyła ona zefcia właśnie, więc twoje twierdzenie, że moderatorzy nie mają dostępu do zgłoszeń na moderatorów przykro mi ale nie jest prawdziwe.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 13:57
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Wprawdzie mnie to bezpośrednio nie dotyczy, lecz uważam, że takie zachowanie Zefcia jest nie do zaakceptowania. Wnoszę do administratora, o wyciągnięcie konsekwencji.
A dostrzegasz kontekst mojej wypowiedzi? Rozumiesz, w jakim tonie została wypowiedziana? To przeczytaj jeszcze raz.


Pt sty 11, 2019 13:58

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie brnij dalej proszę, zostaw to administratorowi.


Pt sty 11, 2019 14:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Nie brnij dalej proszę, zostaw to administratorowi.
Kto ma co zostawić administratorowi? Każdą brednią ma się interesować administrator? Jeśli Tulczyn nie zrozumiał moich intencji, to go przeproszę. Podejrzewam jednak, że zrozumiał, bo nie jest do mnie, w przeciwieństwie do george45 uprzedzony.


Pt sty 11, 2019 14:23

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
Nie brnij dalej proszę, zostaw to administratorowi.
Kto ma co zostawić administratorowi? Każdą brednią ma się interesować administrator? Jeśli Tulczyn nie zrozumiał moich intencji, to go przeproszę. Podejrzewam jednak, że zrozumiał, bo nie jest do mnie, w przeciwieństwie do george45 uprzedzony.


Proszę ponownie nie brnij. Nazywanie głupcem adwersarza na forum nie jest brednią, a już na pewno nie powinno być tolerowane, gdy robi to Moderator. Proszę nie imputuj mi swych myśli dotyczących uprzedzenia, one są Twoje, w Twoim umyśle powstały.
Ponawiam prośbę do administratora o przeanalizowanie zachowania i Moderatora, oraz wyciągnięcie konsekwencji.


Pt sty 11, 2019 14:39
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Proszę ponownie nie brnij.
Przepraszam. Założyłem, że zależy Ci na wyjaśnieniu sytuacji. Widzę jednak, że nie chodzi o wyjaśnienie, a o to, by zefciu dostał po łapach. W takim razie pozostaje czekać.


Pt sty 11, 2019 14:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Przejrzałem posty z tego czasu i już w sumie nie potrzebuję potwierdzenia z twojej strony, bo zefciu sam stwierdził:
zefciu napisał(a):
Zamknąłem zgłoszenie, bo dotyczyło ono sprawy, która została wyjaśniona.

a dotyczyła ona zefcia właśnie, więc twoje twierdzenie, że moderatorzy nie mają dostępu do zgłoszeń na moderatorów przykro mi ale nie jest prawdziwe.

Ja przejrzałam zgłoszenia zamkniete i nie dotyczą one zefcia. Faktycznie były trzy, nie dwa, zgłoszone posty i poszły do śmieci, więc niemożliwe, abyś miał do nich dostęp.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 11, 2019 15:01
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@george45
Zakładanie czyjejś złej woli i wciskanie dziecka w brzuch jest, delikatnie rzecz ujmując, niesmaczne. Nigdy nie powiedziałes do nikogo "ach, ty durniu" na pocieszenie, kiedy dana osoba się czymś martwiła, a sprawa została wyjaśniona pozytywnie?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 11, 2019 15:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiu wysłałem ci pw ale widzę, że cały czas wisi jako do wysłania, więc nie wiem, czy to tylko jakieś przymulenie, czy w ogóle nie pójdzie. Wkleję ci tutaj to co napisałem, bo dla mnie nie ma tam nic tajemnego.

[ciach... sprawa załatwiona. M]

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 15:37
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jesli wiadomość wisi jako "do wysłania" oznacza to, że adresat jeszcze nie odebrał wiadomości, a nie że coś się blokuje :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 11, 2019 16:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Małgosiaa
Zdaje sobie sprawę, że mój protest bedzie nieskuteczny, niemniej ...
Nie zgadzam się z ostrzeżeniem. Faktem jest, że cudowne źródełka sa rozrzucone po całej Polsce i wiążą się bezpośrednio z katolicyzmem. Woda z nich ma przywracać wzrok, leczyć rany.
- w miejscowosci Wielkanoc, postawiono kapliczkę, w Wielki Piątek trzeba przemyc twarz dla zdrowia, a oczy aby ujrzec prawdę (tak mówi tabliczka)
- w w kaplicy św. Antoniego w Łagiewnikach w Łodzi, "uzdrawiającej mocy wody są dziesiątki tomów, w których zebrane są podziękowania za uzdrowienia"
- w Poznaniu w podziemiach kościół Najświętszej Krwi Pana Jezusa przy ulicy Żydowskiej jest cudowne xródło pomagające na chorobe oczu, wody trzeba zaczerpnąc w Wielka Sobotę.
- Licheń, cudowne źródełko
Nie, nie ma na to żadnych dokumentów KK a jednak jest to część wiary i Tradycji katolików.
Jeżeli uważasz, że to kpina, to kpisz sama z siebie.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Pt sty 11, 2019 23:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kozioł napisał(a):
Nie, nie ma na to żadnych dokumentów KK a jednak jest to część wiary i Tradycji katolików.

Nie brnij, bo nie jest to żadną częścią Tradycji, co najwyżej tradycji danego miejsca, a ta nie należy do wiary katolickiej. Nie odpowiadam za praktyki ludowe. Rozmawiamy o wierze katolickiej, jakiej naucza Kościół katolicki.
I nie chodzi o źródełka, bo te są i tak samo jak objawienia prywatne nie obligują katolików do wiary w ich moc. Chodzi o szyderstwa, o twierdzenie, że katolicy uważają Boga za dobrą wróżkę spełniającą życzenia i dobrze o tym wiesz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 12, 2019 7:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL