Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No a co to ma do dowodów?


Pt lut 08, 2019 13:12
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
katon napisał(a):
No a co to ma do dowodów?
Nijak. Alus, proszę zaniechać takiego trolerskiego sposodu dyskutowania


Pt lut 08, 2019 13:15
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
katon napisał(a):
No a co to ma do dowodów?

Ano to, że skoro ukarane panie prokuratorki nie widziały sensu dalszego dochodzenia, to logiczne, że nie zaistniały nowe dowody w sprawie.


Pt lut 08, 2019 13:42
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
Ano to, że skoro ukarane panie prokuratorki nie widziały sensu dalszego dochodzenia, to logiczne, że nie zaistniały nowe dowody w sprawie.
No nie. Takiego wynikania nie ma. Panie mogły być stronnicze. Mogły również przeoczyć dowody. Dlatego fakt, że takie wydarzenie miało miejsce nie jest dowodem na to, że nie było nowych faktów w sprawie. Jest nim natomiast (a przynajmniej przesłanką) to, że nie potrafią wskazać takich faktów (a poproszone o takie fakty zaczynają obrażać pytającego zupełnie jak Ty Alus poproszona o konkrety w sprawie dodatków do jedzenia) osoby zainteresowane i przekonane, że Ziobro ma rację.


Pt lut 08, 2019 14:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wstydzisz się swoich postów zefciu?


Pt lut 08, 2019 14:09
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
feelek napisał(a):
Wstydzisz się swoich postów zefciu?
A dlaczego miałbym się wstydzić? Wyedytowałem jeden z postów, bo moderatorka zwróciła mi uwagę, że może być źle zrozumiany. I tyle.


Pt lut 08, 2019 14:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Chcesz powiedzieć, że mówiąc: „Wasz człowiek rozwiązał problem Adamowicza inaczej” miałeś nadzieję, że nie zostanie to tak zrozumiane?


Pt lut 08, 2019 14:40
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
feelek napisał(a):
Chcesz powiedzieć, że mówiąc: „Wasz człowiek rozwiązał problem Adamowicza inaczej” miałeś nadzieję, że nie zostanie to tak zrozumiane?
Że nie zostanie to jak zrozumiane? Człowiek ten wpisywał się w narrację wrogości do środowisk niepisowskich w polityce. Tę samą, którą Ty tutaj prezentujesz, każąc dowodzić niewinności polityków niezwiązanych z PiS-em. I to miałem na myśli. Małgosiaa zwróciła mi uwagę, że może to być rozumiane jako zarzut, iż PiS celowo go wysłał. Dlatego wyedytowałem post.


Pt lut 08, 2019 15:26

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Przeczytalem te artykuly i musze przyznac ze daleko odlecialem od polskiego wymiaru sprawiedliwosci a moze i polskiego prawa. Nie bardzo rozumiem za co ukarano Adamowicza, jesli ani on nie odniosl zadnych korzysci a skarb panstwa nie poniosl zadnej szkody z jego niepelnego oswiadczenia ? ( z uzasadnienia wyroku ).
Drugi problem to jak Ziobro mogl wznowic dochodzenie w stosunku do czlowieka za to samo przewinienie juz raz ukaranego ?
I na jakiej zasadzie odgrywa sie na prokuratorkach dlatego tylko ze ich rozumienie sprawy nie pokrywa sie z tym co Ziobro na ten temat uwaza ?
Jakis prawnik by sie przydal zeby na te pytania odpowiedziec.
A moze informacja podana w artykulach nie jest pelna ?


So lut 09, 2019 19:18
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Przeczytalem te artykuly i musze przyznac ze daleko odlecialem od polskiego wymiaru sprawiedliwosci a moze i polskiego prawa. Nie bardzo rozumiem za co ukarano Adamowicza, jesli ani on nie odniosl zadnych korzysci a skarb panstwa nie poniosl zadnej szkody z jego niepelnego oswiadczenia ? ( z uzasadnienia wyroku ).
Drugi problem to jak Ziobro mogl wznowic dochodzenie w stosunku do czlowieka za to samo przewinienie juz raz ukaranego ?
I na jakiej zasadzie odgrywa sie na prokuratorkach dlatego tylko ze ich rozumienie sprawy nie pokrywa sie z tym co Ziobro na ten temat uwaza ?
Jakis prawnik by sie przydal zeby na te pytania odpowiedziec.
A moze informacja podana w artykulach nie jest pelna ?

Ziobro w sprawie śmierci swojego ojca kilka razy odrzucał orzeczenia prokuratur i sądów, kolejno wznawiał, składał apelacje od wyroków, tak przez kilka lat. Podobnie ponad 10 lat prowadził batalię sądową z kiedyś najlepszym swoim przyjacielem, z którym razem się wychowywali, Przegrywał kolejne procesy, ale nieskutecznie nadal walczył.
Dlaczego inaczej ma traktować śp Adamowicza.


N lut 10, 2019 8:39

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Czyli jest to chorobliwy pieniacz, ktory stanowisko wykorzystuje do zalatwiania swoich porachunkow w skali calego kraju ?


N lut 10, 2019 15:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Czyli jest to chorobliwy pieniacz, ktory stanowisko wykorzystuje do zalatwiania swoich porachunkow w skali calego kraju ?

Nie. @Alus podała nieprawdę pisząc o tym, że Ziobro nie mógł się pogodzić ze śmiercią ojca i ciągnął sprawę. O tym, kto stał za ciągłymi apelacjami w tej sprawie, ujawniła Gazeta Prawna, gdy w głośnym wywiadzie z Krystyna Ziobro, matka Zbigniewa wyraziła ubolewanie nad... brakiem zaangażowania syna w walce o sprawiedliwość w tej sprawie. To matka(która jest lekarzem) składała apelacje, walczyła w sądzie z lekarzami, których uznała za winnych śmierci męża. Gdy apelacje nie pomogły, zgłosiła sprawę do Strasburga.
Nie wiem również o co chodziło z tym "najlepszym przyjacielem", bo jedyne co znalazłam, to informację, że w czasach studenckich Ziobro otrzymywał pogróżki, szantażowano go, że ma dać kasę, bo inaczej straci życie, wydzwaniano z podobnymi szantażami do jego rodziców, on podejrzewał, że odpowiadają za to jego koledzy, w tym współlokator, którego znał przez krótki czas i w niemiłych okolicznościach się pożegnali. Nadmienię, że Ziobro nie był u władzy, gdy sprawa była w sądzie. Tu by pasowało te 10 lat.
Jak więc widać, Alus mocno koloryzuje fakty w sprawie Ziobry, więc bym nie była taka ufna, jeżeli chodzi o jego udział w sprawie toczącego się postępowania dotyczącego śp. Adamowicza.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


N lut 10, 2019 17:04
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Naprawdę? No to Ziobro działał widocznie tylko gębą i to poszło na tyle w eter, że musiał płacić.
https://fakty.interia.pl/polska/news-zi ... nId,869513


N lut 10, 2019 18:00
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A tu opis drugiej historii. Nie wiem na ile zgodny z faktami
https://www.tygodnikprzeglad.pl/jarek-marek-zbyszek/


N lut 10, 2019 18:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
subadam napisał(a):
Czyli jest to chorobliwy pieniacz, ktory stanowisko wykorzystuje do zalatwiania swoich porachunkow w skali calego kraju ?



Ziobro jest kimś kto by chciał stać poza prawem, czy raczej samemu jednocześnie, chce być obrońcą prokuratorem, sędzią. Bo choćby kwestia Romana Polańskiego, gdzie przecież był prawomocny wyrok, ale Ziobro widzi to zupełnie inaczej, i samemu by chciał decydować kto jest winny, i na jak długo, wsadzić go do więzienia.
Ale mniejsza już o Ziobre, ostatnio PiS zapowiada że częściowo wycofa sie z zakazu handlu w Niedziele.

https://dziennikzachodni.pl/zakaz-handl ... r/13873283


Widać że przymierze z Rydzykiem, czasami przynosi więcej szkody niż pożytku, I tutaj PiS zaczyna obiecywać częściowe zniesienie tego zakazu, i to by miało mieć miejsce w przyszłym roku, więc to już jest kiełbasa wyborcza? chociaż i tak to nie robi różnicy, bo PiS raczej przegra jesienne wybory, i zdobędzie mniej niż 30%, więc przy władzy się nie utrzyma, i to dobrze, bo już nie mam do nich siły.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N lut 10, 2019 18:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 600, 601, 602, 603, 604, 605, 606 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL