Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 4:30



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona
 Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
[ciach- Forum to nie linkownia, wypada skomentować zamieszczony link zgodnie z duchem regulaminu § II/2. MH]

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn lut 11, 2019 15:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Nie można kogoś kochać oszukując go i przedstawiając miłość jako dbanie o dobre samopoczucie przy jednoczesnym ignorowaniu prawdy. A tylko prawda rzeczywiście czyni wolnym od ułudy i uzdalnia do prawdziwej miłości.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


Pn lut 11, 2019 16:15
Zobacz profil
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Prawda jest taka, że Wybawiony aktualnie staje na rzęsach, żeby obronić swoje dobre samopoczucie w zakresie, nazwijmy to, moralnym, bez oglądania się na to, ilu ludzi skrzywdzi w ten sposób. Czy Wybawiony czuje się teraz uzdatniony do prawdziwej miłości?


Pn lut 11, 2019 16:23

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Gdyby Ergo Proxy znał prawdę, to pewnie by tak było. Tymczasem twierdzenie Ergo ani trochę nie wpłynęło na zdolność Wybawionego do okazywania miłości, gdyż dzieki poznaniu Prawdy i jej przyjęciu już wcześnie został uzdolniony do jej okazywania.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


Pn lut 11, 2019 16:34
Zobacz profil
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
To niech Wybawiony okaże swoją miłość homoseksualistom i się od nich odszwarcuje, i da im żyć w spokoju, jak oni sobie chcą. Tyle chyba jest w stanie zrobić?


Pn lut 11, 2019 16:40

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Zapewniam Cię, że Wybawiony nie okazuje nikomu pomocy na siłę, ani też nie odzywa się do kogoś, kto sobie tego nie życzy :)

_________________
Wiem, komu zaufałem.


Pn lut 11, 2019 17:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Wybawiony zdaje się traktować z szacunkiem ten temat. Ergo - nie bądź taki ostry, proszę :)

Wybawiony - zastanów się, czy może jakieś Twoje wypowiedzi nie są niefortunne. Czy na pewno napisałeś to, co zamierzałeś?

Mam wrażenie, że zaszło małe nieporozumienie...

_________________
MODERATOR


Pn lut 11, 2019 17:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2734
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
ErgoProxy napisał(a):
jak oni sobie chcą

Dla mnie to prymitywne. Uznaje efekt motyla.


Pn lut 11, 2019 17:58
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Dlaczego uznaje efekt motyla? To co mają robić - to, co chce biskup ordynariusz, ksiądz proboszcz, Papież Franciszek?

_________________
MODERATOR


Pn lut 11, 2019 19:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2734
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Zbigniew3991 napisał(a):
Dlaczego uznaje efekt motyla?

Ja uznaje efekt motyla dlatego, ze rozumowanie: kazda (KAZDA) akcja ma wplyw na WSZYSTKO inne.


Pn lut 11, 2019 19:17
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2611
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
No i jak ma się to do wolnej woli osób homoseksualnych?

_________________
MODERATOR


Pn lut 11, 2019 19:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Zbigniew3991 napisał(a):
Pedofilia, zoofilia i inne, nie są orientacją, ale są to zaburzenia preferencji. Preferencje seksualne są czymś innym od orientacji seksualnych (homoseksualizm, heteroseksualizm, biseksualizm).
A tak twierdzisz, ponieważ?... Wiesz to z....?

Zbigniew3991 napisał(a):
Skoro homoseksualizmu nie można nabyć od tak, nie można go promować. Nie można "sprzedać" komuś homoseksualizmu.
Niestety, nie jest tak różowo. Są różne przyczyny homoseksualizmu - zarówno wrodzone, jak i behawioralne (np. tzw, uwiedzienie).
Czego najlepszym dowodem jest skłonność dzieci wychowywanych przez homoseksualistów do zboczeń.

Ale nawet, gdyby był homoseksualizm był wyłącznie wrodzony, pozostaje sprawa stosunku chorego do swojej dewiacji: nacisk propagandowy roi wszystko, aby ten stosunek był pozytywny.

Co więcej: większość homoseksualistów jest w rzeczywistości biseksualistami o różnym stopniu preferencji; propaganda robi wszystko, by nie skierowali się oni w stronę normalności.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn lut 11, 2019 20:52
Zobacz profil WWW
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Czytelnik zauważy, że zastosowane powyżej środki erystyczne - zboczenia, dewiacje, nienormalność - nie stanowią bynajmniej nacisku propagandowego, ale są... no właśnie, co to jest w ogóle? Serdeczny język miłości?


Pn lut 11, 2019 21:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2734
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
ErgoProxy napisał(a):
nienormalność .....Serdeczny język miłości?

Tak kochaniutki. To zupelnie normalne ze urodziles sie bez obu rak.
Litosci do czego doprowadza poprawnosc polityczna.


Pn lut 11, 2019 21:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2734
Post Re: Homoseksualizm a zaburzenie psychiczne
Jako ze jestesmy w dziale "wiara a nauka" jestem przerazony do czego moze dojsc w przyszlosci jezeli dalej nauka bedzie wprzagana na sluzbe ideologii. Totalitarne systemy dwudziestego wieku zapoczatkowaly wprzagniecie nauki do swoich odkryc mierzac np obwod czaszki nadludzi i dlugo po ich zniknieciu okazuje sie ze wkrotce moze nie miec sensu zdanie ze NORMA przebiegu bez remontu samochodu marki trabant to 80 tys km ze standartowa dewiacja plus minus 20 tys.
Norma dla najmniejsze komorki spolecznej to ojciec, matka i dzieci wzbogacone o wnuki lub dziadkow itd.
Norma dla sylwetki czlowieka to osobnik z glowa, dwoma rekami i dwoma nogami.
Norma dla popedu plciowego to heteroseksualizm.

Oczywiscie z pewna standartowa dewiacja (odchyleniem) czym zajmuje sie dzial nauki zwany statystyka. Poki jeszcze istnieje. Bo nasze prawnuki moga o statystyce czytac w starych podrecznikach.


Pn lut 11, 2019 22:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL