Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna strona
 Konfederacja - czy warto poprzeć? 
Autor Wiadomość
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Palmer napisał(a):
Alus napisał(a):
Palmer napisał(a):
Nie zagłosuję za wyjściem z NATO, bo byłoby to narodowe samobójstwo.

Po 22 latach obecności Polski w NATO jeszcze chcesz głosować o wejściu :rotfl2:


Nie raczyłeś dostrzec, że środowiska "narodowe" nienawidzą "Usraela" bardziej niż kogokolwiek?
Nie raczyłeś i jeszcze "rotflujesz"...

Wiesz jak to o Tobie świadczy?


Najlepsze jest to że Kael, w Polsce nie mieszka kilkanaście lat co nie przeszkadza jej na każdym kroku opluwać Polaków, czy polski rząd

I żeby moderacja się nie czepiała że jestem niepoprawny politycznie. Bo stwierdzam tylko i wyłącznie fakt


N kwi 28, 2019 20:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Quinque napisał(a):

Najlepsze jest to że Kael, w Polsce nie mieszka kilkanaście lat co nie przeszkadza jej na każdym kroku opluwać Polaków, czy polski rząd

I żeby moderacja się nie czepiała że jestem niepoprawny politycznie. Bo stwierdzam tylko i wyłącznie fakt
Kompletnie nie chodzi o poprawność, ale o Twój brak szacunku dla ludzi myślących inaczej niż Ty. Jakim prawem zabraniasz Kael wypowiadania się na tematy kraju, którego obywatelstwa nigdy się nie zrzekła? Dodatkowo oczerniasz ją mówiąc, że opluwa Polaków czy polski rząd? Ona ma prawo do krytyki, tak jak Tobie nikt nie odbiera prawa do gloryfikowania obecnego rządu lub krytyki poprzedników.
Polskich rządów po 1989 r mieliśmy już wiele. Z każdym się zgadzałeś? Żadnego nie opluwałeś?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N kwi 28, 2019 20:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Palmer napisał(a):
SweetChild napisał(a):
Ty krytpotęczowy jesteś, że cieszysz się z trollowania na katolickim forum :?:

Skąd Ci to kłamstwo do głowy przyszło i po co?

Powyżej masz napisane skąd, a po to, aby odpowiedzieć na Twój durny post.

ErgoProxy napisał(a):
Co trzeba mieć w głowie, żeby dwóm babom z rzędu przypisać męską płeć? :D :D :D

Czyżby kryptodżenderysta :?:


N kwi 28, 2019 20:27
Zobacz profil
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Ale Quinque mieszka w Polsce i w Polsce prowadzi swoje działania. Quinque nie oceniam rządu Niemiec i nie Mów i obywatelom Niemiec na kogo mają głosować

Poza tym, naprawdę mam wklejać linki gdzie była mowa muzułumanach, to Kael wyskakiwała z tym swoim "a gdyby to zrobili Polaki katoliki"? No prośba. Szanujmy się trochę

Cytuj:
Polskich rządów po 1989 r mieliśmy już wiele. Z każdym się zgadzałeś? Żadnego nie opluwałeś?


PO którym się brzydzę potrafiłem pochwalić jak zrobili coś dobrego. A wy tylko i wyłącznie "a bo PiS, a bo PiS spiskuje"...

Mało tego, nawet parlament UE potrafilem pochwalic


Ostatnio edytowano N kwi 28, 2019 20:31 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



N kwi 28, 2019 20:28
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Quinque, zastanów się, co wypisujesz? Cytujesz Alus a na mnie pyszczysz.
Czy jak twoi idole osiądą w Brukseli, to też im nie będzie wolno nic o Polsce mówić? Czy jest jakiś limit czasowy, po którym o Polsce (i każdym polskim rządzie) wolno już tylko pozytywnie, jak o zmarłym?


N kwi 28, 2019 20:31
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
A rzeczywiscie Alus. Przepraszam. Ale piszecie praktycznie to samo więc nie zauważyłem

Cytuj:
Czy jak twoi idole osiądą w Brukseli


Mam nadzieję że moi idole nie będą musieli tam zasiadać. Gdyż ten Brukselski dom publiczny upadnie jak najszybciej


N kwi 28, 2019 20:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Quinque napisał(a):
Ale Quinque mieszka w Polsce i w Polsce prowadzi swoje działania. Quinque nie oceniam rządu Niemiec i nie Mów i obywatelom Niemiec na kogo mają głosować

Polacy mieszkający za granicą, ale mający polskie obywatelstwo nie utracili żadnych praw, a więc mają też prawa wyborcze, więc proszę mi tu nie wyjeżdżać z miejscem zamieszkania.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 89709.html
W związku z powyższym, jeśli jeszcze raz napiszesz, że Kael nie ma prawa zabierać głosu w sprawach Polski i Polaków, dostaniesz ostrzeżenie za obrażanie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N kwi 28, 2019 20:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Quinque napisał(a):
Najlepsze jest to że Kael, w Polsce nie mieszka kilkanaście lat co nie przeszkadza jej na każdym kroku opluwać Polaków, czy polski rząd.


No weź... A co za różnica gdzie mieszka? Może i na Księżycu mieszkać. Człowiek jest człowiek, a słowo słowem. :)

W Polsce, niby, wszyscy zdrowi (na kiepełe)? No, nie bardzo...

Aha, przepraszam Kael, że pisałem o niej w rodzaju męskim, dopiero ogarniam, że nie ogarnąłem jak należy. Moja wina! :)


Co nie zmienia faktu, że ja widzę Kael jako nudziarę w kółko wypisującą (gdy nie wie co powiedzieć), że jej interlokutor to troll...

To nie jest zwyczajnie nudne!
To jest bardzo nudne!
Apeluję... :D

Nie karmić trolla! xDD

Małgosiaa napisał(a):
Kompletnie nie chodzi o poprawność, ale o Twój brak szacunku dla ludzi myślących inaczej niż Ty. Jakim prawem zabraniasz Kael wypowiadania się na tematy kraju, którego obywatelstwa nigdy się nie zrzekła? Dodatkowo oczerniasz ją mówiąc, że opluwa Polaków czy polski rząd? Ona ma prawo do krytyki, tak jak Tobie nikt nie odbiera prawa do gloryfikowania obecnego rządu lub krytyki poprzedników.
Polskich rządów po 1989 r mieliśmy już wiele. Z każdym się zgadzałeś? Żadnego nie opluwałeś?


O, tu pełna zgoda z Małgosiąą! :)

Fakt, że Polak/Polka mieszka poza Polską nie zwalnia go/jej z odpowiedzialności za Polskę.
:)
A Ty, Drogi Quinque, chciałbyś wręcz Polonusom gęby zaklajstrować... A różne były losy przecież.

Może nie?


Ostatnio edytowano Pn kwi 29, 2019 2:14 przez Palmer, łącznie edytowano 1 raz



Pn kwi 29, 2019 2:11
Zobacz profil
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Palmer napisał(a):
Fakt, że Polak/Polka mieszka poza Polską nie zwalnia go/jej z odpowiedzialności za Polskę.
:)
A Ty, Drogi Quinque, chciałbyś wręcz Polonusom gęby zaklajstrować... A różne były losy przecież.

Może nie?

No cóż, ewidentna ofiara złego nauczyciele historii.


Pn kwi 29, 2019 6:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Coraz "lepsza" ta Końfederacja...
https://www.tvp.info/42407302/kandydatk ... dzila-krym


Pn kwi 29, 2019 14:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Konfederacja kompletnie mi nie leży ze względu na Brauna i Korwina Mikke. I wcale nie mam ochoty na poznawanie ich programu. Wystarczy, że znam liderów.
Jeśli chodzi o ten artykuł, powiem tak: uważam, że wszelkie relikty przeszłości powinny być zachowane, bo to historia. Pomniki nie muszą stać na ulicach, ale jakieś muzeum... Co do obrony w Rosji, to już przegięcie, bo to trochę tak, jakbyśmy występowali przeciwko swojej rodzinie w domu sąsiada.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 29, 2019 17:34
Zobacz profil
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Palmer napisał(a):

TVPInfo narodowa "odkryje" jeszcze kilku wnuków Stalina i Hitlera w szeregach Konfederacji :D ...kto żyw chwytaj za broń wroga goń bo może przerzedzić szeregi akolitów.
Choć nigdy nie zagłosowałabym na Konfederację, to widzimy jak staje sie ona obiektem nikczemnych ataków, które PiS stale stosuje wobec opozycji.


Pn kwi 29, 2019 18:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Co nikczemnego w wychwyceniu jakiejś jawnej szpiegówy? o.O


Pn kwi 29, 2019 18:08
Zobacz profil
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Palmer napisał(a):
Co nikczemnego w wychwyceniu jakiejś jawnej szpiegówy? o.O

Nikczemne to ukrywanie szpiegów we własnych szeregach, a usilne wyszukiwanie ich w innych partiach.


Pn kwi 29, 2019 18:20

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Niestety, katolik jest w fatalnej sytuacji, bo jest duzy problem.
  • Na Koalicję Europejską nie zagłosuje, bo oni jawnie deklarują poparcie dla aborcji, jak i dla promocji zboczeń. Zwłaszcza ta pierwsza sprawa całkowicie eliminuje możliwość zagłosowania na nich jakiegokolwiek odpowiedzialnego katolika.
    W dodatku biorąc pod uwagę ostatnie głosowania sporej części przedstawicieli partii zrzeszonych w KE w sprawie zakazu "podwójnej jakości" istnieją poważne wątpliwości co do lojalności tych ludzi wobec Polski i Polaków.
  • Patrząc na same deklaracje. można by głosować na Konfederację (niektóre osoby są tam OK), ale niestety są tam też osoby zdecydowanie "nie OK" (a jeszcze więcej osób, o których niewiele wiadomo).
  • Niestety podobnie trochę jest z Kukiz15' - nie wiadomo kogo faktycznie kartka wrzucona na nich wypromuje.
  • Niestety również głosowanie na PiS jest problematyczne po tym, jak ten - wbrew czynionym wcześniej aluzjom - odciął się od ochrony życia poczętego. Pewnie, że pod tym względem lepiej PiS (który nic nie robi) niż PO (który dąży do "liberalizacji" aborcji), ale to zdecydowanie poniżej tego, czego należałoby oczekiwać. Warto byłoby by PiS dostał w tej sprawie wyraźnego "prztyczka" - ale z drugiej strony jest niebezpieczeństwo, że taki prztyczek może spowodować wygraną partii proaborcyjnej.
  • o różnych "Wiosnach" czy "Razem" szkoda nawet gadać.

Głosowałbym na "Polska Fair Play" Gwiazdowskiego ale nie udało mu się zarejestrować list we wszystkich okręgach.

I co tu robić? :-(

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn kwi 29, 2019 19:54
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL