Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 21:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Bóg jest Miłością, Drogą, Prawdą i Życiem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Bóg jest Miłością, Drogą, Prawdą i Życiem
Jakie świadectwo? Jak zinterpretowałeś to co napisałam?

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Wt cze 18, 2019 22:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1391
Post Re: Bóg jest Miłością, Drogą, Prawdą i Życiem
Chodzi oczywiście o punkt piąty. Znów próbujesz mi coś przypisać, co już zakrawa o bezczelność i brak szacunku z twojej strony.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


Śr cze 19, 2019 12:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Bóg jest Miłością, Drogą, Prawdą i Życiem
Spoko, sugestia szczerej rozmowy z Bogiem i zwrócenia uwagi na typową pułapkę, w którą praktycznie każdy wpada podczas oczekiwania na odpowiedź interpretujesz jako bezczelność i brak szacunku.

Zauważ, że ani razu nie powiedziałam, że uważam Twoje poglądy za błędne, a tylko pytam dlaczego uważasz moje za niewłaściwe. Zrozum, że ja do moich poglądów przywiązania nie jestem i wystarczą porządne argumenty abym kolejny raz je zwerygikowała. Dlatego się dopytuję o powody, argumenty na podstawie których uważasz moje podejście i interpretacje za błędne, bo Twoich nie odrzucam. Raczej składam obok mojej budowli rekonstrukcję Twojej, bo być może to Twoja jest bardziej stabilna, może jakieś rozwiązania warto wykorzystać?
Mój światopogląd jest i będzie w budowie.

Napisałam to co napisałam w punkcie piątym przez własne doświadczenia z projekcjami.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Śr cze 19, 2019 14:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL