Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 19:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle, bo coś mi takiego świtało w głowie, ale nie byłam pewna, czy dobrze rozumiem Twój post :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N paź 27, 2019 21:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle, bo coś mi takiego świtało w głowie, ale nie byłam pewna, czy dobrze rozumiem Twój post :)

Czuję się zażenowany uzasadnieniem Kaczyńskiego :? Czy naprawdę nie ma innych ludzi, którzy zasługują na pomniki np.: śp. ks. Kaczkowski? Ludzie, którzy naprawdę kierowali się miłością, a nie tylko należeli do właściwej partii.


N paź 27, 2019 21:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Uzasadnienie na miarę zasług :D Cóż miał powiedzieć? O stacji we Włoszczowej?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N paź 27, 2019 21:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Uzasadnienie na miarę zasług :D Cóż miał powiedzieć? O stacji we Włoszczowej?

Może lepiej, jakby nic nie mówił. A jeśli już, to chociaż jedną szczególną zasługę dla Polski, która uzasadniałby stawianie pomnika. Tylko te zasługi to za własne pieniądze i dzięki swojemu osobistemu trudowi, a nie rozdawnictwo. Stację Włoszczowa zaprojektowali i zbudowali ludzie, ktorzy nie dostali pomnika, czy choćby tablicy pamiątkowej.


N paź 27, 2019 22:05
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Trzeba szybko postawic pomniki swoim na kazdym skwerze i to z wielu powodow:
- zajmie sie wszystkie mozliwe miejsca i konkurencja juz "swoich" niwe postawi
- jeszcze sa u wladzy i wszystko moga
- jeszcze maja kase
- jak juz beda staly, to usunac nie jest latwo. I kazdy bedzie widzial po wiek wiekow, ze sama przynaleznosc partyjna do slusznej partii wynosi na piedestal.


Pn paź 28, 2019 4:10
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
proteom napisał(a):
Jakie ważne osiągnięcia musi mieć dana osoba, aby postawić jej pomnik. Wódz dał nam maluczkim uzasadnienie:
Cytuj:
- Przemysław Gosiewski był najbardziej niezwykłym człowiekiem, jakiego w życiu spotkałem. A tak się składa, że spotkałem w życiu bardzo wielu ludzi. Był człowiekiem niebywałej energii, człowiekiem, dla którego nie było rzeczy niemożliwych, człowiekiem, którego nie można było zatrzymać ani zniszczyć. - Naszym zobowiązaniem jest doprowadzenie, by miał pomnik także w Warszawie, by miał inne pomniki. Zasłużył na to. Jest jednym z ludzi, którzy stworzyli dobry nurt w polskiej polityce, polskiej historii, w polskich dziejach ostatnich dziesięcioleci
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =168&c=100
Jakieś konkrety - po co? Był w naszej Partii i to w sumie wystarczy. Reszta to didaskalia.

Nie lubię PiS, co każdy chyba wie, ale jestem z Kielc i muszę powiedzieć, że żaden polityk - poza Kwaśniewskim, który uratował istnienie województwa świętokrzyskiego - nie zrobił tak wiele dla miasta i województwa, co zrobił śp Gosiewski.
Reagował na każde pismo, prośbę czy skargę od ludźmi, ratował upadające zakłady - nie znaczy, że one po jakimś czasie nie znikły, ale ludzie przez rok, dwa, trzy mieli pracę. Ściągał pieniądze dla województwa.
Biuro poselskie miał na sąsiedniej ulicy od mojego miejsca pracy. Widywałam go niemal co dzień, gdy pędził do tego biura. Pędził, właściwe słowo, bo on zawsze się spieszył. I niemal każdego dnia rano mijaliśmy się, gdy ten mały, zdeformowany człowieczek gnał do pracy szurając niemal po chodniku wielką, pękatą teczką.
Tytan pracy.


Pn paź 28, 2019 8:33

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
proteom napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle, bo coś mi takiego świtało w głowie, ale nie byłam pewna, czy dobrze rozumiem Twój post :)

Czuję się zażenowany uzasadnieniem Kaczyńskiego :? Czy naprawdę nie ma innych ludzi, którzy zasługują na pomniki np.: śp. ks. Kaczkowski? Ludzie, którzy naprawdę kierowali się miłością, a nie tylko należeli do właściwej partii.

A opinią Alus też jesteś zażenowany? Niby nie osądzaj a jakoś tak łatwo to przychodzi. Nie znamy a już na pewno to wiemy.


Pn paź 28, 2019 9:00
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Gdyby kazdemu zaangazowanemu w swoja prace czlowiekowi stawiac pomniki, miejsca by zabraklo.
Zenujace u Kaczynskiego jest brak uzasadnienia, ktore dala Alus i pomysl kolejnego pomnika w Warszawie.


Pn paź 28, 2019 12:00

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Też tak z początku pomyślałem. Jakby Gosiewskiemu postawili pomnik w Warszawie, czy w innym większym mieście toby to było chore.
Ale jak ktoś się zasłużył akurat dla Kielc to postawienie pomnika w tym akurat miejscu nie uważam za coś nagannego.
Owszem często jest przesady z tymi pomnikami a zwłaszcza z miejscami upamiętniającymi JP2 i wystarczy że już kiedyś przejeżdżał przez jakąś miejscowość to już tablica pamiątkowa mu się należała, czy honorowe obywatelstwo.
Niedorzeczne jest też pochowanie Kaczyńskiego na Wawelu, czy Adamowicza w Bazylice Gdańskiej.


Pn paź 28, 2019 12:44
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Posty dotyczące TW Bolka przeniesiono: viewtopic.php?f=37&t=37638&p=1046926#p1046926
a dotyczące celibatu: viewtopic.php?f=36&t=41710&p=1046791&hilit=celibat#p1046791
Proszę trzymać się tematu. Kolejne posty w powyższych tematach będą usuwane do Archiwum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt paź 29, 2019 16:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ukarano groznego przestępcę:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... atura.html


Pt lis 01, 2019 14:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jak kraść to miliony :D. Uchodzi bezkarnie. Ech...

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 01, 2019 16:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dokładnie, tak żeby Sąd nie dopatrzył się niczego nagannego.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/probowa ... nfpwmz.amp


Pt lis 01, 2019 16:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
W 2007 r. sądy jeszcze były wolne, więc orzekły winę. Teraz....

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 01, 2019 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wtedy były wolne? A teraz nie są wolne? Kiedyś były sprawiedliwe? A teraz ?


So lis 02, 2019 20:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL