Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę? 

Śmiać się czy płakać?
Śmiać się 100%  100%  [ 1 ]
Płakać 0%  0%  [ 0 ]
Jedno i drugie 0%  0%  [ 0 ]
Ani jedno ani drugie 0%  0%  [ 0 ]
Who cares? 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 1

 Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Jeszcze nie wiem jak zatytułuję ten temat ale sprawa jest zabawna i dlatego tworzę go w dziale luźniejszym.
Każdy z nas przerabiał tu już listy "szatańskich" i "niedozwolonych dla chrześcijan" zespołów, piosenek, gier wideo i filmów. Ten temat zaś niby jest powtórzeniem tych tematów, ale także nim nie jest. Oto bowiem po raz kolejny natknąłem się na listę celebrytów i ogólnie podziwianych i szanowanych w pewnych okresach i w pewnych środowiskach osób. Czytając tą listę, która jest astronomicznie długa, wynika z tego konkluzja że niemal każda osoba która choćby przez dosłowne pięć minut zgarnęła choćby mikroskopijnej skali rozgłos w jakiejkolwiek dziedzinie życia, czy to polityce, muzyce, sztuce, dziennikarstwie, filmie, nauce, grach wideo - nie jest tej płci za jaką się podaje, więc każda z tych osób to transseksualista, transgenderysta: a więc każda z kobiet na tej liście to tak naprawdę nie kobieta a mężczyzna po urwaniu siurka i operacji plastycznej i terapii hormonalnej, a każdy mężczyzna na tej liście to tak naprawdę nie mężczyzna a kobieta po przyszyciu siurka i operacji plastycznej i terapii hormonalnej.
Wszyscy ci ludzie to w dokładnie takim ciągu:

transseksualiści -> homoseksualiści -> sodomici -> kanibale -> lewacy -> masoni -> żydzi -> sataniści -> Wszystkim im zależy na zniszczeniu Bożego Świata, zdeprawowaniu seksualnych preferencji ludzkości, wypromowanie dewiacji, zrobienie zboczeńców z nas wszystkich, po to by sprowadzić nas z drogi wytyczonej przez Jezusa (a raczej Yehowshouwę haMassaiaha, jak oni go nazywają) której trzymają się tylko biblijne kościoły parabaptystyczne południa USA (amerykańscy fundamentaliści baptystyczno-milenijni mają być następcami biblijnych żydów mozaistycznych, w przeciwieństwie do współczesnych żydów judaistycznych którzy to są - według tej narracji - dziećmi diabła)

(strzałkę w powyższym diagramie czytać należy jako "a więc")

A po tak mocnej deklaracji należy zobaczyć wobec kogo miotane są tak ciężkie oskarżenia i czy są jakiekolwiek dowody na to. Niestety tutaj się zawiodłem bowiem jedynymi argumentami są ogólnikowe sformułowania typu: "wygląd", "cechy anatomiczne", "głos", "za wąskie/szerokie biodra", "za szerokie/wąskie bary", "żuchwa za wielka/mała i w nieodpowiednim kształcie", "za długie/krótkie ręce i nogi oraz palce", "zbyt wąskie/wielkie oczy", "zbyt mało/za bardzo wydatne usta", "za małe/zbyt obwisłe piersi", "złe uzębienie", "u kobiet zarysowane przyrodzenie/u mężczyzn brak zarysowanego przyrodzenia", "u mężczyzn za słaby zarost"

Mając tak "szeroki" materiał dowodowy zostaje nam tylko spojrzeć na listę "podejrzanych" tej samozwańczej "Biblijnej Baptystycznej Policji Moralności" ("Baptist Bible Morality Police"). I kogóż my na niej zastaniemy?

[ciach...lista zbędna, wystarczy link. M.]

Czyli jak sami widzicie, ogólnie to łatwiej powiedzieć kogo na tej liście nie ma. Serio, czytając ją ledwo powstrzymywałem się od śmiechu. Wygląda to tak jakby ktoś wziął sobie listę każdych kasowych czy jakkolwiek gdziekolwiek i kiedykolwiek bardziej popularnych filmów i wrzucił na listę każdą osobę z obsady. Np. niektórych dziewczyn Bonda brakuje chyba tylko dlatego że autor zapomniał skopiować ich nazwisk. Dałem buźkę " :hahaha: " przy każdej pozycji przy której nie wyrobiłem ze śmiechu. Niektóre pozycje są tak naciągane że aż żeby bolą od nich zęby.
Z tego wynika, że faktycznie nie ma szans by można było oglądać jakiekolwiek filmy i seriale, słuchać jakiejkolwiek muzyki, grać w jakiekolwiek gry, oglądać cokolwiek w telewizji, podziwiać jakiejkolwiek sztuki czy sportu by nie ulec zgorszeniu i "spedaleniu". Ta lista moim zdaniem idealnie wpisuje się w narrację amerykańskich południowych baptystów/biblijnych fundamentalistów i protestanckich fanatyków z Pasa Biblijnego w USA. To oni utrzymują że wszelka kultura, nauka, technika, sztuka i sport są narzędziami diabła i są tylko po to by odwodzić wzrok, zachwyt, umysł człowieka od jedynego godnego zachwytu, majestatu i podziwu bytu czyli Boga, wszystko co wykracza poza Boga i Biblię pochodzi od szatana a więc trzeba to odrzucić i zniszczyć, tak by nic co na ziemi nie odciągało naszego wzroku od Boga. Na półce lepiej nie mieć żadnych książek poza Biblią i komentarzami do niej domorosłych fanatycznych pastorów, żadnej muzyki poza psalmami, żadnych filmów ani seriali poza tymi z Biblii a najlepiej z ST. Zamknij się w swoim domu i udawaj że to oblegana twierdza. Na spotkania chodź tylko do zboru domorosłego pastora. Nie jedz wieprzowiny, bo ST zakazuje a ST jest ważniejsze od NT nawet jeśli to w NT był Jezus.
Takie są ich wierzenia na temat chrześcijaństwa i myślę że to oni mogą być autorami tej listy.
Specyficzna wiara w jej autentyczność najczęściej rozprzestrzenia się właśnie w USA na Pasie Biblijnym, ale również promieniuje na całą resztę USA, Kanadę, Amerykę Łacińską, Nową Zelandię, Australię, Azję Południowo-Wschodnią i Wyspy Brytyjskie.
Czasami gdy czytam tego typu wypociny chce mi się śmiać, ale potem zastanawiam się, czy to nie jest część efektu wyparcia, efektu zaprzeczenia i to ja się mylę a to wszystko prawda. Niestety brzmi to wbrew pozorom tak że masę osób łapie się na to więc trochę mnie to niepokoi.
Sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
No właśnie, pytanie do was: Śmiać się czy płakać?
To z jednej strony zabawne, a z drugiej niepokojące. Spotkałem się tak z ludźmi którzy wnioskują że to takie bzdury że bez jej poznania nie pomyśleliby nawet by budować tego typu teorie o niektórych albo nawet większości z tych osób, jak i z ludźmi którzy mówią że jest to absolutna prawda i nie widzą możliwości jak i zasadności polemiki.
Jak jest według was? Zwykłe szukanie sensacji, choroba psychiczna - a może jednak ukryta prawda?
Jak już mówiłem temat jest z gatunku tych luźniejszych i mam nadzieję że nie zostanę za zrobienie go zbanowany.
Pozdrawiam.
Grzesiek_S-ec


Wt paź 01, 2019 23:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Britney Shakira i Rihanna, moje ulubione piosenkarki :mrgreen: nawet nie wiedziałem że to jest satanistyczna muzyka.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr paź 02, 2019 0:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
@Robek a jak :mrgreen: To ty nie wiesz że każda muzyka poza Psalmami jest satanistyczna? :badgrin: Sądziłem że ty już wyrobiony w temacie


Śr paź 02, 2019 7:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
I po co ta ksiązka telefoniczna?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr paź 02, 2019 9:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
A co ja poradzę że autor tej listy nawalił tyle nazwisk że wyszła z tego książka telefoniczna (tylko taka do niczego bo masę osób z niej już nie żyje. Poza tym wątpię czy ktoś chciałby kontaktować się z Hitusiem, Stalusiem czy J.W. Gacym, ewentualnie do ludzi którzy nie wiedzieli co to telefon jak Joanna d'Arc czy Mona Lisa)? Czy też że według niego w całej historii ludzkości transseksualistami w zasadzie nie są/nie byli tylko Bóg Ojciec, Abraham, Mojżesz, Dawid, Salomon, prorocy, Jezus, on sam i domorosły pastor który naucza w jego zborze? Czasami tworzę luźne tematy gdzie można podyskutować o np. takich nawiedzonych listach czy też o szansach na ich ewentualną autentyczność/wiarygodność. Można się pośmiać, porozmyślać czy może rzeczywiście jest w tym ziarnko prawdy o której szarzy konsumenci kultury i sztuki nie wiedzą. Oczywiście w gro przypadków ta lista okaże się pewnie pierdami i że nadaje się na opał, ale zawsze może się tak zdarzyć że nie we wszystkich. Z nudów lub braku ważniejszych zajęć można sobie podyskutować na taki dość zabawny temat.
Pozdrawiam Grzesiek


Śr paź 02, 2019 12:04
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Grzesiek_S-ec napisał(a):
A co ja poradzę że autor tej listy nawalił tyle nazwisk że wyszła z tego książka telefoniczna (tylko taka do niczego bo masę osób z niej już nie żyje.

Wystarczyło podać link do owej listy. Tymczasem lista idzie do kosza. Link proszę podać w wiadomości priv lub tutaj, a przeniosę go do pierwszego wątku.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 02, 2019 17:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Z linkiem będzie problem bo nie wiem czy strona na której owa lista wypłynęła po raz pierwszy jest jeszcze osiągalna. Bałem się dać linka by nie zostać oskarżonym o spamowanie. Ale skoro robię to na prośbę moderatora to proszę bardzo:
https://forum.politz.com.br/threads/list-of-secret-celebrity-transgenders.5627/|link do strony gdzie ta lista wypłynęła po raz ostatni (nie licząc tego forum gdzie pojawiła się za moją sprawą). Strona co prawda jest z Brazylii, ale jestem na 100% pewien że widziałem ją po raz pierwszy na jakiejś stronie zarejestrowanej w USA (ewentualnie innym kraju anglojęzycznym jak Wielka Brytania, Kanada, Australia)


Śr paź 02, 2019 17:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
No, niestety, ze stroną są problemy, a bez tego Twoja lista jest bezwartościowa. Skądś jednak skopiowałeś tę listę, bo z pewnością nie z głowy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 02, 2019 18:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Poczekaj, spróbuję wkleić jeszcze raz
https://forum.politz.com.br/threads/list-of-secret-celebrity-transgenders.5627/


Śr paź 02, 2019 18:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Teraz jest. Ok.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 02, 2019 18:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
No to skoro kwestie techniczne mamy za sobą, to czy jest ktoś chętny podzielić się jakimiś refleksjami w warstwie merytorycznej tematu?
(tylko bez obrażania)
Pozdrawiam. G_S-ec


Śr paź 02, 2019 21:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Moim zdaniem lista jest niepełna: nie dostrzegam postaci z bajek i filmów animowanych, a widząc kto jest na liście powinny się tam znaleźć. Nie ma nawet Żwirka i Muchomorka... Albo przeoczyłam, bo lista kosmicznie długa ;) Wniosek- pozostaje podejście amiszów :)

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pn lis 04, 2019 9:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
IrciaLilith napisał(a):
Moim zdaniem lista jest niepełna: nie dostrzegam postaci z bajek i filmów animowanych, a widząc kto jest na liście powinny się tam znaleźć. Nie ma nawet Żwirka i Muchomorka... Albo przeoczyłam, bo lista kosmicznie długa ;) Wniosek- pozostaje podejście amiszów :)

1. Nie, nie ma tam postaci fikcyjnych. Jest Mona Lisa i kobieta na Statui Wolności, a nawet Hitler, Stalin i cesarz Hirohito, ale postaci fikcyjnych nie ma. Ewentualnie istnieje osobna lista dla nich
2. podejście amiszów - a jakie to?


So lis 16, 2019 22:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
Najbardziej ortodoksyjne grupy amiszów nie korzystają nawet z elektyczności, nawet te które korzystają to nie dla telewizji czy internetu, a poruszanie się konnymi zaprzęgami i życie w izolowanych z zasady dość dobrze wioskach chroni ich przed 'złem' z tej listy. Jak ogladasz filmy i seriale amerykańskie powinieneś ich kojarzyć jak nie to polecam poszperać w sieci.
Co ciekawe przed wieloma problemami współczesnego świata serio zatrzymanie się plus minus w 17wieku ich chroni.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pn lis 18, 2019 9:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Cała brutalna prawda czy ktoś upadł za mocno na głowę?
IrciaLilith napisał(a):
Co ciekawe przed wieloma problemami współczesnego świata serio zatrzymanie się plus minus w 17wieku ich chroni.


Jeżeli masz na myśli, że brak szczepionek chroni ich przed autyzmem, to jest hoax, popularny w kręgach fanów "ospa parties"

https://www.snopes.com/fact-check/the-a ... et-autism/

Ale to oftop.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn lis 18, 2019 12:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL