Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 23:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 poszukujący nawrócenia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lis 01, 2019 14:31
Posty: 1
Post poszukujący nawrócenia
Witam! jestem zatwardziałym grzesznikiem u spowiedzi świętej byłem tej szczerej z 30 lat temu przez ostatnie te 30 lat chodziłem do spowiedzi świętej rzadko spowiadałem sie z tych grzechów które chciałem się wyspowiadać nigdy nie spowiadałem sie z grzechów najcięższych śmiertelnych byłem świadomy tego przyjmowałem świętokradzką komunię świętą.Chcę się nawrócić pojednać się z Panem Bogiem wiem ze tylko w ten sposób moge to zrobić poprzez szczerą spowiedż świętą.Chodzę uczestnicze co niedziela we mszy świętej ale jak mam pójśc do konfesjonału mam lęk boję się.Ostatnio odmawiam różaniec modle się o dobrego spowiednika czuje potrzebe nawrócenia wyspowiadania się ale nie moge sie odważyć na to zeby sie wyspowiadać


Wt lis 05, 2019 11:30
Zobacz profil
Post Re: poszukujący nawrócenia
grzesiulek napisał(a):
Witam! jestem zatwardziałym grzesznikiem u spowiedzi świętej byłem tej szczerej z 30 lat temu przez ostatnie te 30 lat chodziłem do spowiedzi świętej rzadko spowiadałem sie z tych grzechów które chciałem się wyspowiadać nigdy nie spowiadałem sie z grzechów najcięższych śmiertelnych byłem świadomy tego przyjmowałem świętokradzką komunię świętą.Chcę się nawrócić pojednać się z Panem Bogiem wiem ze tylko w ten sposób moge to zrobić poprzez szczerą spowiedż świętą.Chodzę uczestnicze co niedziela we mszy świętej ale jak mam pójśc do konfesjonału mam lęk boję się.Ostatnio odmawiam różaniec modle się o dobrego spowiednika czuje potrzebe nawrócenia wyspowiadania się ale nie moge sie odważyć na to zeby sie wyspowiadać

Brak Ci odwagi, a nie pomyślałeś, że może Ci zabraknąć czasu?


Wt lis 05, 2019 12:26
Post Re: poszukujący nawrócenia
A może pomożesz trochę opatrzności i zapytasz się o dobrego spowiednika. Dobry spowiednik to taki, ze strony którego, gdy wyznajemy grzechy, czujemy współczucie, a nie potępienie. Ja Ci nie pomogę, bom syzmatyk, ale może ktoś na forum da Ci namiary. To może Ci pomóc się ośmielić.

Oczywiście dobrze, że się przygotowujesz do tego modlitwą. Pamiętaj, że Bóg chce Twojego nawrócenia, więc da Ci odwagę, jakiej potrzebujesz, jeśli poprosisz.


Śr lis 06, 2019 7:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: poszukujący nawrócenia
zefciu napisał(a):
może ktoś na forum da Ci namiary. To może Ci pomóc się ośmielić.

Polecam franciszkanów lub dominikanów.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 06, 2019 7:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 20, 2019 20:37
Posty: 10
Post Re: poszukujący nawrócenia
Nie lękaj się, pamiętaj, że Pan jest miłosierny i wybacza winy słabych. Księża są od tego aby ci pomagać nie oceniać. Pamiętaj, że nie ma co się lękać miłości Pana ponieważ jest ona nieskończona i przedziwna dla każdego.

_________________
[b][color=#BF00FF]Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają,
i podnosi wszystkich zgnębionych.[/color][/b]


Cz lis 21, 2019 21:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL