Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 10:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Wymodliłam coś, czego nie chcę 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lis 07, 2019 18:25
Posty: 3
Post Wymodliłam coś, czego nie chcę
Może wyda wam się to śmieszne, ale wymodliłam coś, co po ludzku zdarzyć się nie mogło, patrząc na okoliczności, a się zdarzyło, czego jednak ostatecznie nie chcę no i klops :shock:
Zdaje sobie sprawę, że postąpiłam niedojrzale, egoistycznie i bardzo głupio mi przed Panem.

Ale czy jest np. możliwe, że to szatan a nie Bóg spełnił tę prośbę i stąd tyle teraz problemów? Czy jest tak, że zły duch może się tak niepostrzeżenie "wciąć" i w ogóle coś spełnić?
Jeżeli chodzi o jakieś grzechy, które mogły to umożliwić, to jednak regularnie się spowiadam, bardzo zależy mi na życiu blisko Jezusa, wiele się modlę, ale może jednak coś przeoczyłam?


Cz lis 07, 2019 18:33
Zobacz profil
Post Re: Wymodliłam coś, czego nie chcę
Naprawde uwazasz, ze modlitwa to zaklinanie, ktore moze byc skuteczne? A teraz stoliczek sie nakryl ale nie tym, na co dzis masz ochote?
Chyba nie w,szlas za maz za niewlasciwa osobe???
Bo reszte chyba da sie jakos odkrecic?


Cz lis 07, 2019 18:47

Dołączył(a): Cz lis 07, 2019 18:25
Posty: 3
Post Re: Wymodliłam coś, czego nie chcę
Nie zaklinanie, wierzę w siłę modlitwy. Modlitwa jest skuteczna, a może dostałam coś, na co nie zasługuję, ale zastanawiam się, czy w intencję nie wkręcił się zły duch i czy to nie jest jakaś jego mistyfikacja.


Cz lis 07, 2019 18:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Wymodliłam coś, czego nie chcę
Bóg spełnia tylko te modlitwy, które są zgodne z jego Wolą wobec nas, zatem jeżeli ta spełniona modlitwa mogła w jakiś sposób zaszkodzić Twojej duszy i drodze do zbawienia, to wątpliwym jest, że to pochodzi od Boga. Inną sprawą jest, że to co dla nas wydaje się dobre, w perspektywie Bożej jest złe i odwrotnie. On zna nasze myśli, przenika nas wskroś, nie ma opcji, by udało nam się przechytrzyć Boga i ukryć przed Nim nasze intencje, jakkolwiek by były. Sądzisz, że dla kaprysu spełniono Twoją prośbę?
Wydaje mi się, że zbytnio dramatyzujesz to, co się stało i panikujesz, bo nie spodziewałaś się, że taki scenariusz jest możliwy, a jednak stało się i trzeba coś z tym fantem zrobić. Nie opisałaś sytuacji, więc nie wiem o co chodzi, ale po owocach poznaje się, od kogo coś pochodzi. Może wbrew Twoim obawom, to coś dobrego dla Ciebie?

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz lis 07, 2019 19:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 29, 2019 20:18
Posty: 3
Post Re: Wymodliłam coś, czego nie chcę
Kurczę, może za słabo się modliłaś, każdy z nas jest TYLKO człowiekiem, w nas jest Bóg ale my nim nie jesteśmy, takie piękne słowa wypowiedział były Papież Benedykt do naszego obecnego Franciszka. Myślę, że i TY powinnaś wziąć te słowa do serca, a jeśli Ci bardzo ciężko to idź do księdza i się wyspowiadaj :)


Pt sty 03, 2020 18:10
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 12, 2020 8:01
Posty: 3
Post Re: Wymodliłam coś, czego nie chcę
jesli się wierzy to wszystko jest możliwe :) i tak wymodlić się da

_________________
hurtownia zabawek Odpustowe.pl


N sty 12, 2020 9:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL