Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 11:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719 ... 968  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Quinque napisał(a):
Ano każdy widzi. Zdrajcy narodu Polskiego donoszą do zagranicznych organizacji na naród Polski. I są bezkarni :(

Urban wiecznie żywy. Ten argument stosowała propaganda PRL wobec ludzi informujących świat o przypadkach łamania praw człowieka w Polsce. Za informowanie np. "Zachodnich"dziennikarzy taki "zdrajca" mógł trafić do więzienia


N sty 12, 2020 20:28
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A to w Polsce są łamane prawa człowieka? Bo się jakoś pogubiłem. Wielu moich znajomych ostro krytykuje rząd ale chodzą na wolności. Mnie też smutni panowie nie nawiedzili. Powinienem się obawiać? Z tego co wiem ci którzy informowali UE też raczej nie zostali zamknięci. Ale może mamy jakiś więźniów sumienia. Kto to wie. Przecież mamy reżim Kaczystowski.


N sty 12, 2020 21:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Zdaje się, że kierujesz rozmowę na inny tor. Przykład z informowaniem poza granicami kraju o łamaniu praw człowieka w PRL nie dotyczył łamania praw człowieka, a tego, że wszelkie niesprawiedliwości nie powinny być zamiatane pod dywan, a rozwiązywane także przy pomocy UE. Przecież od czasu, kiedy jesteśmy w UE nie stanowimy odrębnego organizmu, zamknietego w granicach państwa. We wladzach UE mamy swoich przedstawicieli z róznych opcji politycznych. A tak na marginesie, to chyba Alus wspomniała o "donoszeniu" na Polskę obecnie miłościwie nam panujących, w czasach, kiedy nie panowali nam miłościwie. Umknęło to Twojej uwadze, czy zgadzasz się z Quinque i świadomie to pominąłeś?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 12, 2020 22:21
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Zdaje się, że kierujesz rozmowę na inny tor.
Ja kieruję?
A może ktoś kto wyzywa kogoś innego od Urbana?
Małgosiaa napisał(a):
Przykład z informowaniem poza granicami kraju o łamaniu praw człowieka w PRL nie dotyczył łamania praw człowieka, a tego, że wszelkie niesprawiedliwości nie powinny być zamiatane pod dywan, a rozwiązywane także przy pomocy UE.
Nie żartuj sobie
Masz wyraźnie napisane:
Grzegor napisał(a):
Urban wiecznie żywy. Ten argument stosowała propaganda PRL wobec ludzi informujących świat o przypadkach łamania praw człowieka w Polsce. Za informowanie np. "Zachodnich"dziennikarzy taki "zdrajca" mógł trafić do więzienia

Małgosiaa napisał(a):
Przecież od czasu, kiedy jesteśmy w UE nie stanowimy odrębnego organizmu, zamknietego w granicach państwa. We wladzach UE mamy swoich przedstawicieli z róznych opcji politycznych. A tak na marginesie, to chyba Alus wspomniała o "donoszeniu" na Polskę obecnie miłościwie nam panujących, w czasach, kiedy nie panowali nam miłościwie. Umknęło to Twojej uwadze, czy zgadzasz się z Quinque i świadomie to pominąłeś?
Widzę, że tobie umkneło to że ja też pisałem ze PiS robił to samo i że kontrowałem wypowiedzi Quinque. To ze Alus zauważyłaś ale to że ja jakoś ci jak zwykle umknęło.
Jockey napisał(a):
Quinque napisał(a):
Ano każdy widzi. Zdrajcy narodu Polskiego donoszą do zagranicznych organizacji na naród Polski. I są bezkarni :(

PiS robił to samo.

Czyli chodziło mi nie o to że PiS nie donosił ale o coś bardziej przyziemnego a dokładnie o adpersonam i obrażanie kogoś z czyimi poglądami się nie zgadzam a na które nie było żadnej reakcji.


N sty 12, 2020 22:48

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 853
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
W sprawie Grodzkiego przemawia do mnie jedno: nie było oskarżeń, dopóki nie został marszałkiem. Od tej pory zaczął być grillowany przez tvpis, czego należało się spodziewać, bo to taka stacja. Sam marszałek w tej sytuacji nie powinien co chwilę powtarzać, że jest niewinny, tylko każde oskarżenie kierować do sądu.
Tak na marginesie to pokażcie mi lekarza, który nigdy niczego nie wziął... choć mam nadzieję, że on jest tym wyjątkiem.

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


Pn sty 13, 2020 8:16
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
zepp napisał(a):
W sprawie Grodzkiego przemawia do mnie jedno: nie było oskarżeń, dopóki nie został marszałkiem. Od tej pory zaczął być grillowany przez tvpis, czego należało się spodziewać, bo to taka stacja. Sam marszałek w tej sytuacji nie powinien co chwilę powtarzać, że jest niewinny, tylko każde oskarżenie kierować do sądu.
Tak na marginesie to pokażcie mi lekarza, który nigdy niczego nie wziął... choć mam nadzieję, że on jest tym wyjątkiem.

Zasadnicza różnica - wziął po operacji/skutecznym wyleczeniu, jako dar wdzięczności - czy przed operacją jako uzależnienie operacji od łapówki.
Lekarz który przeprowadzał operację u mnie pogonił męża gdy ten chciał mu wręczyć pieniądze. Przy moim wyjściu ze szpitala przyjął koniak jako wyraz wdzięczności.
W przypadku Grodzkiego sypnęła sie sprawa, gdy nieuki napisały o łapówce 400 zł w 1994r, czyli kartce pocztowej ze znaczkiem.


Pn sty 13, 2020 8:43

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
A to w Polsce są łamane prawa człowieka? Bo się jakoś pogubiłem. Wielu moich znajomych ostro krytykuje rząd ale chodzą na wolności. Mnie też smutni panowie nie nawiedzili. Powinienem się obawiać? Z tego co wiem ci którzy informowali UE też raczej nie zostali zamknięci. Ale może mamy jakiś więźniów sumienia. Kto to wie. Przecież mamy reżim Kaczystowski.
Wskaż mi w którym miejscu napisałem napisałem, że sa w Polsce łamane prawa człowieka (chociaż uważam, że są w jakimś stopniu - jak wszędzie ) albo że kogoś zamknięto?
Napisałem, że teza, iż; ci którzy „donoszą” do zagranicznych instytucji to zdrajcy, targowica etc. Przytoczona przez Quinque a powtarzana przez Pisowską propagandę w różnych formach przypomina tezy z PRLowskiej propagandy.


Pn sty 13, 2020 8:44
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Pojechałeś adpersonam i wyzwałeś adwersarza od Urbana. Ja z nim tez się nie zgadzam ale nie będę używał tekstów adpersonam żeby zdyskredytować adwersarza.


Pn sty 13, 2020 8:59

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Pojechałeś adpersonam i wyzwałeś adwersarza od Urbana. Ja z nim tez się nie zgadzam ale nie będę używał tekstów adpersonam żeby zdyskredytować adwersarza.
Nie pojechałem adpersonam i wyzwałem od Urbana


Pn sty 13, 2020 10:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 853
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
zepp napisał(a):
W sprawie Grodzkiego przemawia do mnie jedno: nie było oskarżeń, dopóki nie został marszałkiem. Od tej pory zaczął być grillowany przez tvpis, czego należało się spodziewać, bo to taka stacja. Sam marszałek w tej sytuacji nie powinien co chwilę powtarzać, że jest niewinny, tylko każde oskarżenie kierować do sądu.
Tak na marginesie to pokażcie mi lekarza, który nigdy niczego nie wziął... choć mam nadzieję, że on jest tym wyjątkiem.

Zasadnicza różnica - wziął po operacji/skutecznym wyleczeniu, jako dar wdzięczności - czy przed operacją jako uzależnienie operacji od łapówki.
Lekarz który przeprowadzał operację u mnie pogonił męża gdy ten chciał mu wręczyć pieniądze. Przy moim wyjściu ze szpitala przyjął koniak jako wyraz wdzięczności.
W przypadku Grodzkiego sypnęła sie sprawa, gdy nieuki napisały o łapówce 400 zł w 1994r, czyli kartce pocztowej ze znaczkiem.

Też miałem podobną sytuację, "dowód wdzięczności" po operacji, i to miałem na myśli pisząc ogólnie.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... em/l8xghwl
i o to chodziło.

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


Pn sty 13, 2020 11:23
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Pojechałeś adpersonam i wyzwałeś adwersarza od Urbana. Ja z nim tez się nie zgadzam ale nie będę używał tekstów adpersonam żeby zdyskredytować adwersarza.

Doprawdy, nie rozumiem, jak można było wysnuć taki wniosek z postu Gregora.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sty 13, 2020 14:56
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
I mamy wojnę w PO, która przewidywałem jakiś czas temu.
https://wiadomosci.wp.pl/wybory-na-szef ... 378501249a
Ale skoro zatrudnili BOTy teraz do rozgrywki wewnętrznej to zapewne te rozwiązania były juz stosowane w wojnie z przeciwnikami politycznymi. Ale to pewnie praktyka każdej partii. Tylko dlaczego mówią o tym jak o jakiejs rewelacji?
Robi się ciekawie. Siemoniak to kukła Schetyny i możliwość uzyskiwania wpływów w PO przez kukle. Dla PO rozsądniej żeby wygrał Budka. Jest szansa ze wyciągnie PO z dołka w którym tkwi wrzucona przez ucieczkę Donalda i błędne decyzje Kopacz i Pózniej Schetyny. Generalnie Kaczyński tylko zaciera ręce. Dziwne tylko ze znalazłem informacje tylko na prawicowych mediach i na wp.pl Reszta jakby wody w usta nabrała i tematu nie ma.


Śr sty 15, 2020 13:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Dla PO rozsądniej żeby wygrał Budka. Jest szansa ze wyciągnie PO z dołka w którym tkwi wrzucona przez ucieczkę Donalda i błędne decyzje Kopacz i Pózniej Schetyny.

Budka też ma na koncie błędne decyzje, ale nie tak wiele jak pozostali. Poza tym nieco pozytywnie się wyprofilował podczas konfliktu o TK, to pewna pijarowa zaleta w stosunku do "przezroczystego" Schetyny.

Cytuj:
tylko ze znalazłem informacje tylko na prawicowych mediach i na wp.pl Reszta jakby wody w usta nabrała i tematu nie ma.


WP przez media tradycyjnie prawicowe jest zaliczana do "proniemieckiej lewicy", więc chyba pasi. w GW jest jakiś artykuł, ale za paywallem, więc nie mogę ocenić, czy tam jest o jakichś botach czy nie:

https://wyborcza.pl/7,75398,25595312,pl ... tynie.html

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr sty 15, 2020 14:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jockey napisał(a):
Ale skoro zatrudnili BOTy teraz do rozgrywki wewnętrznej to zapewne te rozwiązania były juz stosowane w wojnie z przeciwnikami politycznymi. Ale to pewnie praktyka każdej partii.

A może wzięli przykład z MEN w czasie strajku nauczycieli pt' "zapłakana kuzynka ..."?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 15, 2020 14:42
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wątpię. Boty używane są już od wielu lat tak samo jak trolle.


Śr sty 15, 2020 15:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14508 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719 ... 968  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL