Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 20:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
pom napisał(a):
To są rzetelne informacje.
Skąd to wiesz?
Cytuj:
Drugi link jest do osoby z którą widziałem wywiad w TVP Info.
Proszę, przestań mnie obrażać. To naprawdę nie jest właściwa droga.
Cytuj:
darzę go szacunkiem.
No to sobie darz.
Cytuj:
Filmiki te są nie mniej wiarygodne od Ciebie.
Weź sobie wsadź takie ad personam w buty. Nigdzie nie twierdziłem, że mój osobisty autorytet jest dowodem na coś. Zatem moja osobista wiarygodność jest nieistotna dla sprawy.


Pn lut 10, 2020 11:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czytałem sporo z różnych źródeł o tym koronawirusie i wiem co jest wiarygodne, a co nie jest wg mojej opinii. Nie wstawiłem żadnej spiskowej teorii, a i takie są.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn lut 10, 2020 12:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
pom napisał(a):
Czytałem sporo
I co z tego, że czytałeś sporo? Fakt, że czytałeś sporo czyni Cię autorytetem, któremu wszyscy mają wierzyć na słowo?


Pn lut 10, 2020 12:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak. Nigdy nie kłamię jak podkreślam i mam czyste intencje. Nie szukam też poklasku co widać choćby po rozmowie z Tobą.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn lut 10, 2020 12:13
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
pom napisał(a):
Tak.
Wybacz, ale nie. Każda następna próba przedstawienia swojego własnego autorytetu jako argumentu na poparcie pomówień będzie kończyć się tak samo.


Pn lut 10, 2020 12:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
pom – ostrzeżenie
świadome wypisywanie kłamstw w celu wzbudzenia taniej sensacji

Żądam ukarania zefcia za imputowanie komuś "kłamstwa" i to jeszcze w sposób "świadomy", mimo, iż wbrew regulaminowi zefciu nie udowodnił, że to kłamstwo.
Fakt, że zefciu ignoruje bez żadnego powodu źródła informacji zapodane przez @pom, nie jest żadnym dowodem, że @pom "kłamie" i to "świadomie".
Żądam przedstawienia przez zefcia dowodów, że @pom "świadomie kłamie".


Pn lut 10, 2020 13:29
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tomek44 napisał(a):
Żądam ukarania zefcia za imputowanie komuś "kłamstwa" i to jeszcze w sposób "świadomy", mimo, iż wbrew regulaminowi zefciu nie udowodnił, że to kłamstwo.
Udowodnił. pom dostał szansę przedstawienia źródeł swoich rewelacji. Zamiast tego, najpierw wkleił jakieś filmiki, a ostatecznie wprost stwierdził, że mamy mu wierzyć ze względu na jego autorytet.
Cytuj:
Fakt, że zefciu ignoruje bez żadnego powodu źródła informacji zapodane przez @pom
Jakie źródła?


Pn lut 10, 2020 13:41
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Udowodnił.

No nie wiem. Gdybym ja się tak zachował w takiej sytuacji, toby znaczyło, że mam zefcia w pogardzie jako sędziego, bo on politykę robi; źródła bym oczywiście miał, ale komuś takiemu jak zefciu ich nie przedstawił.

Osobna sprawa, że pom pobredza. Wiem, bo czytałem na hinduskiej stronie, że wirusa wyprodukowali Saudyjczycy, którzy sprzedali go Kanadyjczykom, którym Chińczycy go ukradli. :P


Pn lut 10, 2020 13:50
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
źródła bym oczywiście miał, ale komuś takiemu jak zefciu ich nie przedstawił.
Aha – na złość babci byś sobie odmroził uszy. Na złość moderacji byś zarobił osta.
Cytuj:
Osobna sprawa, że pom pobredza.
No nie. To że pom pobredza, pisze byle co i każe sobie wierzyć, bo „sporo czytał” i się zna to jest właśnie meritum sprawy. Dokładnie za to pom dostał osta, że zamiast dyskutować na płaszczyźnie dowodów, naucza z pozycji autorytetu.


Pn lut 10, 2020 13:53
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Aha – na złość babci byś sobie odmroził uszy. Na złość moderacji byś zarobił osta.

A poza tym z głową wszystko w porządku? Jesteśmy w Internetach, nie w Wysokim Sadzie RP. Krzywda mi się nie stanie, mogę sobie pozwolić.

Meritum sprawy jest takie, czy pom jest wariatem, jak to napisałeś w wątku, czy kłamie świadomie, jak to napisałeś w ostrzeżeniu. Jedno z drugim niekoniecznie idzie w parze.


Pn lut 10, 2020 14:09

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ja tez nie uwazam ze pom "swiadomie klamie", choc zgadzam sie z Ergo ze pobredza.:)
Mysle ze po prostu wierzy "zrodlom" jakie podaje a nie przyjmuje teorii niespiskowych i o wiele bardziej prawdopodobnych o przejsciu wirusa od zwierzat do ludzi przez zwykle jedzenie surowego miesa tych zwierzat.
A wybieranie teorii spiskowych odpowiada niektorym typom osobowosci IMHO.


Pn lut 10, 2020 14:39
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
A poza tym z głową wszystko w porządku? Jesteśmy w Internetach, nie w Wysokim Sadzie RP. Krzywda mi się nie stanie, mogę sobie pozwolić.
Wiadomo. Zawsze można sobie pogrywać z moderacją. Wkurzyć ją na tyle, żeby zarobić tylko dwa osty. A potem wyluzować. Tylko, w zasadzie, po co?

Cytuj:
Meritum sprawy jest takie, czy pom jest wariatem, jak to napisałeś w wątku
Nie napisałem. Napisałem, że chce robić tutaj dom wariatów – wklejając brednie, które wariatów przyciągają.
Cytuj:
czy kłamie świadomie, jak to napisałeś w ostrzeżeniu. Jedno z drugim niekoniecznie idzie w parze.
Kłamie świadomie.


Pn lut 10, 2020 14:45
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tylko, w zasadzie, po co?

Leży to w mojej naturze. Dlatego jak przyjdzie autentyczny terror siepaczy Kaczor-baszy, to więźniem sumienia zostanę ja, a ty roztropnie położysz uszy po sobie. :P
zefciu napisał(a):
Nie napisałem. Napisałem, że chce robić tutaj dom wariatów – wklejając brednie, które wariatów przyciągają.

Przepraszam. Niedokładnie zapamiętałem.

Niemniej podpisuję się pod postem subadama.


Pn lut 10, 2020 15:05
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Leży to w mojej naturze. Dlatego jak przyjdzie autentyczny terror siepaczy Kaczor-baszy, to więźniem sumienia zostanę ja, a ty roztropnie położysz uszy po sobie. :P
A skund wisz? To że ktoś nie ma potrzeby prowokowania na siłę, nie oznacza, że jak przyjdzie co do czego, to się nie postawi. Tutaj zaznaczam, że nie wiem, co bym zrobił, gdyby mi ze strony siepaczy Kaczor-baszy groziło coś naprawdę poważnego. Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono, jak rzekła noblistka.

Cytuj:
Niemniej podpisuję się pod postem subadama.
No dobra. Załóżmy, że pom jest rzeczywiście wariatem, który wierzy, że użytkownicy tego forum upadną na kolana przed jego autorytetem. W takim układzie należałoby go od razu zbanować, bo taki użytkownik nie rokuje. Zatem założenie, że po prostu sobie pogrywa z moderacją jest dla niego korzystniejsze, bo moderacja jest cierpliwa i pogrywanie będzie jeszcze trochę znosić.


Pn lut 10, 2020 15:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 12, 2020 8:03
Posty: 34
Post Re: Przekonania ateistów nie są logiczne i są irracjonalne?
Małgosiaa napisał(a):
Fargo napisał(a):
Słucham?
Jesteś na katolickim forum, więc z łaski swoje skończ to moralizowanie i pouczanie jak ma wyglądać rzeczywistość.
Na jakiej to podstawie ateista zasługuje na swoje miejsce w prawodawstwie tego państwa i w kulturze tego narodu? Z teorii ewolucji?

Słucham???? Jesteś na katolickim forum i tym bardziej tutaj obowiązuje Ciebie przykazanie miłości bliźniego. Jakim prawem odmawiasz ateiście miejsca w tym kraju? Jakim prawem odmawiasz mu obrony prawnej i uczestniczenia w kulturze tego narodu (jakiego narodu? katolickiego? Takiego nie ma, a Polakiem jest każdy, kto mieszka w tym kraju i przyznaje się do polskości. Powiem więcej - cudzoziemcy też mają prawa w tym kraju.
Proszę przeprosić @ErgoProxy. W przeciwnym wypadku zastosuję kary regulaminowe.


Proszę szanownej Pani.

1. Dlaczego nie reaguje Pani na ad personam i łamanie regulaminu przez ErgoProxy?
"Co zaś robią kinderateiści, to sprawa zasługująca na osobne brehehe."
"Fargo, picusiu ty mój..."
§ II: Prawa i obowiązki użytkownika, par 4 ...wypowiedzi wulgarnych, obraźliwych, ośmieszających lub poniżających;

2. Przypomnę, że "Forum portalu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę, poszukujących Boga, zainteresowanych problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności a nie dbania o prawa ateizmu w Polsce.

3. Czy ateistyczne uczestniczenie w kulturze narodu i prawodawstwie polega na opluwaniu Kościoła bez żadnych konsekwencji, promowaniu aborcji i ideologi LGBT?
Czy to mam popierać, akceptować i szanować?
Dlaczego promowane jest na katolickim Forum prawo do takiego ateistycznego prawodawstwa?

4. Zadałem pytanie na jakiej podstawie ateiści wysnuwają prawa człowieka. Chce przypomnieć, że prawa człowieka zostały wyprowadzone z biblijnego bożego Objawienia prawa naturalnego przez ks. Pawła Włodkowica, potem wprowadzone do prawa międzynarodowego przez Grocjusza. Przecież ateiści negują Boże Objawienia. Gdzie z teorii ewolucji można wysnuć prawa człowieka?
Proste pytania.


So lut 15, 2020 22:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL