Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lip 29, 2021 6:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194
 Swieta Rita 
Autor Wiadomość

Post Re: Swieta Rita
Magdzix napisał(a):
Modlitwa do Świętej Rity działa. Ona jest niesamowita. Mój chłopak był w beznadziejnej sytuacji (wszyscy mówili, że ciężko będzie o dobre zakończenie). Jak tylko się dowiedziałam, zaczęłam modlić się do św. Rity, po dwóch tygodniach moje modlitwy zostały wysłuchane i wszystko skończyło się cudownie. A myślałam, że na serio sprawa jest nie do rozwiązania. W dniu którym wszystko ułożyło się świetnie, wsiadłam w samochód i pojechałam do chłopaka. Kiedy wsiadłam do samochodu automatycznie włączyło się radio, a tam audycja właśnie o św. Ricie. W tym radiu zawsze leciała głównie muzyka. To niesamowite, wierzę w nią w 100%. Działa i polecam. Dziękuję św. Rito.

W każdym przypadku działa jedynie Bóg, św Rita i inni święci mogą jedynie orędować do Boga o wysłuchanie próśb.

Pn mar 16, 2020 8:01

Rita. Kobieta która modliła się o śmierć swoich synów.
Czy jest "na sali" matka, która ja rozumie i też się o szybką śmierć synów modli (bo dopóki zyja to grzeszą)?

Niedaleko mnie jest parafia pod wezwaniem św. Rity. Proboszcz przy zakładaniu szukał czegoś wyjątkowego, szczególnego i znalazł. To pierwsza w Polsce (i mam nadzieję ostatnia) parafia pod tym wezwaniem. Proboszcz jest z tego bardzo dumny.

Pn mar 16, 2020 19:06
Kozioł napisał(a):
bo dopóki zyja to grzeszą
Wiesz, że nie dlatego, zatem czemu coś takiego piszesz?

Wt mar 17, 2020 9:04

zefciu napisał(a):
Kozioł napisał(a):
bo dopóki zyja to grzeszą
Wiesz, że nie dlatego, zatem czemu coś takiego piszesz?

Grzeszą wszyscy. Zawsze. I tak dokładnie to widzę. Dzisiaj większość chrześcijan potępia kare śmierci, bo chcą dac szanse grzesznikowi na nawrócenie/pokutę. A co dopiero egzekucja prewencyjna, a do tego to sie sprowadza.
Być może miało to jakis sens dla ludzi średniowiecza. Być może, dla niektórych.

Wt mar 17, 2020 13:03
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194