Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 16:22



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Następna strona
 Nowy koronawirus 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowy koronawirus
Kael napisał(a):
Ja nawet nie probuje twoich celow pojac.
No bo po co próbować zrozumieć cele osoby, którą się gardzi. Prawda? Tymczasem moje cele są łatwe do zrozumienia. Chcę, aby społeczeństwo zachowywało się odpowiedzialnie i nie ulegało propagandzie ani tych, którzy namawiają je do ignorowania problemu, ani tych, którzy próbują zasiać panikę. W tym celu wskazuję dane pokazujące skuteczność takiego odpowiedzialnego zachowania.

Musisz mi także wybaczyć, że nie odwzajemniam Twojej pogardy. Uważam Cię za równą mnie istotę ludzką, interesuje mnie to, co czujesz i jakie są Twoje cele i motywacje Twoich zachowań. Dlatego się dopytuję o nie. Rozumiem, że jest Ci ciężko. Ale wszystkim nam jest teraz ciężko.

Cytuj:
Ja sie caly czas odnosze do konkretnych danych z jednej i tej samej stroby, zeby nie bylo zaciemniania przez rozne zrodla.
Proszę zatem na podstawie danych z tej swojej strony dokonać analizy wskazującej na nieskuteczność podjętych w Polsce środków. Ja używam covidtrends nie dlatego, że uważam, że mają lepsze źródła, ale dlatego, że ich metodologia pozwala porównywać rzeczy, które są rzeczywiście porównywalne i eliminuje powody do paniki, czy lekkomyślności z powodu jednodniowych fluktuacji.


Pn kwi 06, 2020 8:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
@Kael
To wpisz w wyszukiwarce Wiki "Lista państw świata według PKB"
i wyświetl kilka stron, na którejś powinnaś mieć dane.
Teraz PKB państw pikuje w dół i dane online są często niewyliczone. Wystarczy, że któreś strony pośrednie mają problemy i wynik daje puste pole.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn kwi 06, 2020 8:44
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
@Kael
To wpisz w wyszukiwarce Wiki "Lista państw świata według PKB"
i wyświetl kilka stron, na którejś powinnaś mieć dane.
Teraz PKB państw pikuje w dół i dane online są często niewyliczone. Wystarczy, że któreś strony pośrednie mają problemy i wynik daje puste pole.

V-ce premier Gowin (rozmowa z prezydentami miast o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej) - Być może polski budżet stać jest przez jeden, dwa, może trzy miesiące. Ale na pewno nie dłużej.
https://tvn24.pl/polska/jaroslaw-gowin- ... ej-4543856

A Ty wyliczaj PKB.


Pn kwi 06, 2020 9:30
Post Re: Nowy koronawirus
Alus napisał(a):
V-ce premier Gowin (rozmowa z prezydentami miast o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej) - Być może polski budżet stać jest przez jeden, dwa, może trzy miesiące. Ale na pewno nie dłużej.
Czy dysponujesz danymi wskazującymi, że potrzebny będzie dłuższy czas wyjątkowy, czy tak po prostu wrzucasz jakiś cytat bez kontekstu i bez związku z dyskusją?


Pn kwi 06, 2020 9:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
Cytuj:
4-letni tygrys z nowojorskiego zoo uzyskał dodatni wynik testu na obecność koronawirusa (SARS-CoV-2) – poinformowały Państwowe Laboratoria Służb Weterynaryjnych, należące do Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. To pierwszy przypadek zachorowania zwierzęcia w USA.


https://www.tvp.info/47437999/koronawir ... ieszwiecej

Cytuj:
Test przeprowadzono na siedmiu lwach i tygrysach z Bronx Zoo. Wszystkie wykazywały niepokojące objawy, m.in. kaszel i problemy z oddychaniem.

W komunikacie opublikowanym na stronie Departamentu dodano, że zwierzęta najprawdopodobniej zaraziły się od jednego z pracowników ogrodu zoologicznego, który bezobjawowo przenosił wirusa.


Czyli tak jak pisałem wcześniej. Zagrożenie też jest od zwierząt. To pokazuje, że koniec pandemii będzie jeszcze znacznie bardziej oddalony w czasie chyba, że Bóg Ojciec zaingeruje o co się módlmy.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Ostatnio edytowano Pn kwi 06, 2020 10:01 przez pom, łącznie edytowano 1 raz



Pn kwi 06, 2020 9:55
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Czyli tak jak pisałem wcześniej. Zagrożenie też jest od zwierząt.
Pewnie tak. Ale minimalne. Nic nie wskazuje, aby przypadki przeniesienia ze zwierzęcia na człowieka były jakoś statystycznie istotne.
Cytuj:
To pokazuje, że koniec pandemii będzie jeszcze znacznie bardziej oddalony w czasie
No nie. Bo niby czemu?


Pn kwi 06, 2020 10:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
Załóżmy, że mamy skuteczną szczepionkę - to jak zaszczepisz wszystkie zwierzęta i ludzi w Indiach?

Ostatnie Objawienie coroczne w Medjugorju Mama Boża mówiła o zaufaniu. O tym samym mówił papież Franciszek podczas homilii na placu św. Piotra.

Świat musi zrozumieć, że nie jest samowystarczalny i zwrócić się do Boga o pomoc. Wtedy moim zdaniem będzie koniec pandemii.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn kwi 06, 2020 10:03
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Załóżmy, że mamy skuteczną szczepionkę - to jak zaszczepisz wszystkie zwierzęta i ludzi w Indiach?
Nijak. Wystarczy zaszczepić ludzi. Przecież ten wirus szerzył się wśród nietoperzy i pancerników już dawno. Pandemia jest prawdopodobnie wynikiem jednorazowego przeniesienia tego wirusa na człowieka.


Pn kwi 06, 2020 10:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
Tak twierdzą Chińczycy, którym nie ufam. W internecie są wiarygodne śledztwa dziennikarskie co do genezy COVID-19 i im ufam.

A co będzie to zobaczycie w przyszłości. Ja pewnie nie będę Wam towarzyszył w tych relacjach za pewien czas.

Czy świat się nawróci, a jak tak to kiedy, jak ma problem nawet z nazwaniem grzechów nieczystości złem, czy propagandy lgbt?

Cytuj:
Wystarczy zaszczepić ludzi.

Nie wystarczy.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Ostatnio edytowano Pn kwi 06, 2020 10:35 przez pom, łącznie edytowano 1 raz



Pn kwi 06, 2020 10:27
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Tak twierdzą Chińczycy
Nie tylko.[/quote]którym nie ufam.[/quote]Ale masz jakieś dane pokazujące coś innego?
Cytuj:
W internecie są wiarygodne śledztwa dziennikarskie co do genezy COVID-19 i im ufam.
Czyli konkretnie co?
Cytuj:
A co będzie to zobaczycie w przyszłości.
To już jest nudne. Rozmawiajmy o faktach zamiast bawić się w proroków za dychę.


Pn kwi 06, 2020 10:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
Dawałem już link do śledztwa zastępcy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. To nie jedyne śledztwo.
Koronawirus to dzieło rąk ludzkich i tyle. Człowiek tego moim zdaniem sam nie zwalczy, chyba że mają Chińczycy antidotum co jest możliwe. Ale antidotum działa tylko jednostkowo.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn kwi 06, 2020 10:38
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
V-ce premier Gowin (rozmowa z prezydentami miast o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej) - Być może polski budżet stać jest przez jeden, dwa, może trzy miesiące. Ale na pewno nie dłużej.
Czy dysponujesz danymi wskazującymi, że potrzebny będzie dłuższy czas wyjątkowy, czy tak po prostu wrzucasz jakiś cytat bez kontekstu i bez związku z dyskusją?

katon odpowiedzial na to pytanie.
viewtopic.php?p=1056593#p1056593

Nikt nie wie, jak dluga jakakolwiek gospodarka wytrzyma kwarantanne calych krajow. Szwedzi testuja wariant bez kwarantanny. Moze sie uda. Ale jak dlugo mozna dzis zamknac granice nie niszczac gospodarki?


Pn kwi 06, 2020 10:53
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Koronawirus to dzieło rąk ludzkich i tyle.
Tupniesz nóżką, krzykniesz „i tyle” i koniec. Umiesz sobie w ogóle realnie wyobrazić projektowanie takiego wirusa? Jakimi kryteriami przy tym procesie się kierowano? Jak go testowano?
Cytuj:
chyba że mają Chińczycy antidotum
Antidota to są na trucizny. Używasz słów, których się nie rozumiesz.

Kael napisał(a):
katon odpowiedzial na to pytanie.
viewtopic.php?p=1056593#p1056593
Nie. Nie ma tam żadnej odpowiedzi na to pytanie.
Cytuj:
Nikt nie wie, jak dluga jakakolwiek gospodarka wytrzyma kwarantanne calych krajow.
Przecież wyżej pisałaś, że zdaniem Gowina trzy miesiące możemy przeżyć. Teraz piszesz, że nikt nie wie? To po co ten autorytatywny cytat z Gowina był? Przecież nie pytałem „ile możemy przetrwać”, tylko „jakie są dowody, że będzie trzeba przetrwać dłużej, niż Gowin twierdzi, że będzie trzeba”?
Cytuj:
Szwedzi testuja wariant bez kwarantanny.
W Szwecji pandemia już się od dawna załamuje.


Pn kwi 06, 2020 10:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
Cytuj:
Tupniesz nóżką, krzykniesz „i tyle” i koniec. Umiesz sobie w ogóle realnie wyobrazić projektowanie takiego wirusa? Jakimi kryteriami przy tym procesie się kierowano? Jak go testowano?


Bierze się wirusa (na który jest lek) i grzebie w kodzie DNA (to taki program - jakby komputerowy - w którym Bóg zaprogramował istoty z materii Einsteinowej. Ten co grzebie to wie co poprawić, by przywrócić normę. To banalne. Tak się robi jednostkowe antidotum. Wydaje mi się, że Chińczycy mogą je mieć.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn kwi 06, 2020 11:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Nowy koronawirus
Ale nawet jakby Chińczycy mieli antidotum to bez pomocy Bożej nie da się nigdy opanować pandemii wg mojej oceny. Niektóre zwierzęta zbyt szybko się rozmnażają.

Natomiast w małych społecznościach jest możliwe wyeliminowanie COVID-19 wśród ludzi i zabezpieczenie kontaktów z zwierzętami.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn kwi 06, 2020 11:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL