Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Paruzja - Iskra z Polski 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Paruzja - Iskra z Polski
Cześć!

Jestem od niedawna członkiem forum. W kontekście tego, co się teraz dzieje i przyszłości, chciałbym Wam przedstawić osobę księdza Adama Skwarczyńskiego. Poznałem go osobiście. To święty za życia.

Ksiądz Adam założył ruch ,,Iskra z Polski”. W Dzienniczku siostry Faustyny znajdują się słowa, które usłyszała ona z ust Pan Jezusa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.

Realizacją idei iskry są grupy tworzone przez ks. Adama. Może dlatego piekło nie może znieść osoby tego kapłana, dręcząc go na każdym kroku. Ks. Adam na stronie przekazuje bogatą wiedzę odnoszącą się do ,,małego sądu” i tego jak się do niego przygotować. Polecam wszystkim.

A to jego strona:
https://www.paruzja-iskraz.pl/
Na fb znajdziemy również grupę ,,Iskra z Polski”.

Ks. Adam jest prześladowany przez sam Kościół (jak o. Pio) za walkę ze złem, głoszenie prawdy, dokładne widzenie naszej przyszłości. To co się dzieje teraz, on to wszystko opisał w książce (pod pseudonimem Ivan Novotny) ,,Z Aniołem do Nowego Swiata” już w 2005 roku. Przeczytałem ją dawno temu. Jego wcześniejsze wizje też się sprawdziły. Jesteśmy na pierwszym etapie oczyszczenia świata. Zbliża się również ,,Mały Sąd”. O tym wszystkim mówili (lecz mniej szczegółowo) św. Faustyna Kowalska, św. Brygida Szwedzka, bł. Katarzyna Emmerich, Marie-Julie Jahenny, bł. Marianna Franciszka de Jesús Torres, bł. Anna Maria Taigi, św. Edmond Campion i wielu innych.

Dalej będzie już trudniej. Gdyby ktoś był zainteresowany poznać przyszłość naszą i Kościoła, to polecam:

https://wydawnictwo-iskraz.sklep24h.net ... -p-20.html

Chciałbym również opowiedzieć moją własną historię związana z osobą ks. Adama.

Kiedyś dawno temu, gdy nie było mnie na świecie, ks. Adam posługiwał w parafiach sąsiednich do moich. Ja mam dopiero 30 lat, ale pamiętam z opowieści, że jedna z osób w mojej rodzinie była bardzo chora na raka. Ksiądz Adam pomodlił się nad nią i natychmiast wyzdrowiała. Przeżyła jeszcze sporo lat.
Gdy dowiedziałem się o tej historii miałem lat ponad 20. Wcześniej zupełnie nie wiedziałem nic o tym kapłanie. Akurat w tym czasie przydarzyła mi się straszna choroba. Byłem już całkiem sparaliżowany. Prawie umarłem. Nikt nie potrafił rozpoznać co mi jest. Lekarze rozkładali ręce. Myślałem już tylko o śmierci. Przypomniała mi się wspomniana historia z mojej rodziny i odszukałem księdza. Mieszkał wówczas w Rakowcu pod Siedlcami (80 km ode mnie – ta sama diecezja).
Pamiętam pierwsze spotkanie z księdzem Adamem. Spowiedź i rozmowa. Po niej ksiądz opowiedział jakie mam cechy, wady, nad czym pracować. Trafił bezbłędnie, mimo że mnie nie znał. Mimo, że tego w ogóle nie ujawniałem. Po tym dniu stało się coś niesamowitego. Zupełnie obca osoba napisała mi meila, w którym zasugerowała pewną chorobę. Zbadałem się i…. to było to. Gdyby nie ten CUD, już dawno bym nie żył. Od tej pory wiedziałem co mi jest i zdrowie każdego dnia poprawiało się, wiedziałem z czym walczę. To niesamowite spotkanie zapamiętam na zawsze. Nigdy nie widziałem kapłana wokół którego roztacza się tak wielka aura świętości. Sposób w jaki czci Komunię Świętą powiedział mi o nim wszystko.
Niestety, nie było mi dane z różnych powodów ponownie odwiedzić ks. Adama. Po latach zadzwoniłem do niego i poprosiłem o modlitwę za kolegę, który ponad 20 lat nie chodził do kościoła. Nie wiem czy on odszedł od wiary, co się z nim stało. W ogóle nie interesowało go to miejsce i Msza św. Kolega prowadzi własną działalność gospodarczą, to było zawsze centrum jego uwagi. Po telefonie do księdza, stał się kolejny CUD w moim życiu. Zaszedłem do kolegi jeszcze tego samego dnia, odwiedzić go (co robiłem regularnie). Zaczął mi mówić, że naszła go ochota iść do kościoła. Nie wiedział dlaczego….
Wtedy wybraliśmy się we dwójkę do ks. Adama. Zima, pełno śniegu, noc. Ta Msza znów była niesamowita. Nigdy, w żadnym kościele nie czułem się tak jak w tej małej kaplicy. Wokół musieli być aniołowie i święci… Długo rozmawialiśmy z księdzem. Kolega tego dnia chyba się nawrócił. Pan Jezus mówił, że nie ma większych cudów niż nawrócenie. Stało się to dzięki modlitwie skromnego kapłana. Na koniec naszego spotkania ks. Adam powiedział mi, że nie wie czy znów się spotkamy. Znów miał rację. Los wyrzucił mnie za granicę. Daleko od mojej parafii, diecezji….
Owoce pracy księdza są wspaniałe. Nie mam wątpliwości… Poznałem świętego!


So kwi 11, 2020 13:23
Zobacz profil
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Ks Adam Skwarczyński ma zakaz nauczania - https://diecezja.siedlce.pl/komunikat/komunikat-w-sprawie-ks-dr-adama-skwarczynskiego/.

W związku z tym prośba aby nie propagować błędnych nauk niezgodnych z nauką Kościoła. Ksiądz Skwarczyński opiera swoje nauki na wizjach osób których ''objawienia'' nie są uznane przez Kościół a nawet są przez Kościół jednoznacznie odrzucone, jak Garabandal lub ''objawienia'' Vassuli Ryden czy innych tego typu nie uznanych przez Kościół ''wizjonerów''.


So kwi 11, 2020 13:59

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Kościół nigdy nie odrzucił objawień w Garabandal. To tylko odosobniona opinia ks. Warszawskiego.
Ojciec Pio swego czasu siedział w więzieniu kościelnym, zamknięty przez biskupów, również mając zakaz nauczania. Potem został świętym...


So kwi 11, 2020 14:09
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Ojciec Augustyn Pelanowski też dostał zakaz nauczania. Dlaczego? Czy Ci kapłani na to zasłużyli? Ci kapłani zabrali najwięcej dusz diabłu. To potęga zniszczenia szatana tak działa. Kościół ma zostać ukrzyżowany i trafić do grobu jak Pan Jezus. To się wypełnia.


So kwi 11, 2020 14:22
Zobacz profil
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Garabandal nigdy nie były uznane. Niewidomy apostoł Garabandal J. Lomango, który w dniu obiecywanego wielkiego znaku miał odzyskać wzrok, zmarł 6 lat temu.
O. Pelanowski nie dostał oficjalnego zakazu nauczania. Został jedynie przeniesiony do innego klasztoru, co jest normalne w przypadku mnichów.


So kwi 11, 2020 14:28
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
@lordjanusz, nie porównuj Ojca Pio. I dla dobra Twojej duszy i duchowości odstąp od opierania się na fałszywych ''objawieniach'' i naukach niezgodnych z nauczaniem Kościoła. Ks Skwarczyński otrzymał zakaz nauczania w tej kwestii, raczej słuszny, bowiem to co głosi w tych tematach, to nawet ''zwykły'' katolik nie jest w stanie uznać za prawdy wiary. Trzymaj się zdrowej nauki Kościoła.


So kwi 11, 2020 15:36
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
O.Pio byl zawsze psluszny Kosciolowi. Czy ks Skwarczynski jest posluszny? Sam sobie odpowiedz.
Mateczka Kozlowska mogla miec podobne objawienia jak s. Faustyna, ale nie przeszla proby posluszenstwa.


So kwi 11, 2020 17:27

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Alus. Po internecie krąży wiele wiadomości o zakazie nałożonym na o Augustyna, np
https://dzienniknarodowy.pl/znany-zakon ... igrantach/

Już od dłuższego czasu nie widać żadnej jego wypowiedzi.

A co do Garabandal, to o Pio zobaczył cud przed śmiercią. Tu chodziło o wizję duchową. Może i zobaczył to samo Joe Lomangino. Tego nie wiemy.

Equuleuss cóż złego w nauczaniu ks. Adama? Owoce jego pracy są wspaniałe. Przecież podobnie wyglądała droga wielu osób do świętości. Najpierw wyśmiewani i wyszydzani, potem wznoszeni na ołtarze.


So kwi 11, 2020 17:41
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Kael. On jest posłuszny. Od momentu przedstawienia zakazu, przestał się wypowiadać.


So kwi 11, 2020 17:52
Zobacz profil
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Wejdz na strone, ktora zalinkowales, a potem przeczytaj tresc zakazu
Cytuj:
nauczania, także w Internecie i przez publikacje drukowane, błędnej nauki Księdza Adama o Paruzji, a zwłaszcza: że Paruzja jest „wydarzeniem środkowym”, a nie ostatecznym „na końcu świata”, że przyjście Chrystusa ma się dokonać „za naszych dni” co domaga się od wiernych kosztownego, zwłaszcza materialnego, zaopatrzenia się na 3 dni ciemności a także propagowania idei 25 lat szczęśliwości nowych ludzi po „trzech dniach ciemności”. Jednocześnie Ks. Adam został zobowiązany do usunięcia materiałów z nauczaniem ze stron internetowych oraz jakiegokolwiek publikowania, także w Internecie, bez wyraźnego pozwolenia Biskupa Siedleckiego.

https://m.fronda.pl/a/zakaz-nauczania-d ... 41478.html

To co jest na stronie, ktora zalinkowales? I nie pisz, ze ks Skwarczynski o tym nie wie i nie ma na to wplywu


So kwi 11, 2020 18:04

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Powyższa oficjalna opinia sama w sobie jest błędna. Ks. Adam nigdy nie mówił o idei 25 lat szczęśliwości nowych ludzi po „trzech dniach ciemności”. On głosi ideę ,,małego sądu", oczyszczenia Ziemii, po którym nastąpi krótki szczęśliwy okres i dopiero wtedy zacznie się koniec. Mówią o tym objawienia w La Sallette. Prawdopodobnie zawiera to 3 tajemnica fatimska (którą zna tylko kilka osób - wystarczy przeczytać wystąpienie JP2 z Fuldy i wiele się rozjaśnia).

Wspomina trochę Trevignano Romano w ostatnim orędziu o bliskim ostrzeżeniu (mały sąd) i karze ognia. Dokładnie tak samo przedstawił to ks. Adam 15 lat temu w swojej książce.

I tak jak pisałem wcześniej o małym sądzie wyraźnie mówią: św. Faustyna Kowalska, św. Brygida Szwedzka, bł. Katarzyna Emmerich, Marie-Julie Jahenny, bł. Marianna Franciszka de Jesús Torres, bł. Anna Maria Taigi, św. Edmond Campion. Mały sąd to prześwietlenie sumień, które będzie dane wszystkim ludziom w czasach ostatecznych, aby uratować ich przed piekłem. Bowiem w czasie ostrzeżenia panowanie szatana będzie wielkie, równie wielkie jak dezorientacja ludu Bożego. Stąd ten niezwykły przywilej zostanie dany przez Boga. Każdy będzie mógł się odpowiedzieć po stronie diabła, lub po stronie dobra. Potem nastąpi okres szczęśliwości i nawrócenia, na końcu którego znów zostanie wypuszczony na świat szatan. Rozegra się ostateczna bitwa dobra ze złem i wtedy przyjdzie czas na Sąd Ostateczny.

Nie widzę w jego nauczaniu błędów teologicznych.

A strona jest redagowana obecnie przez pomocnika ks. Adama, tj. Tomasza.


So kwi 11, 2020 18:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
LordJanusz, nawet nie muszę Ci wierzyć, że to co piszesz jest prawdą, na podstawię swoich własnych duchowych przeżyć po prostu wiem, że to wszystko się już dzieje i wiele z proroctw dopiero się wypełni, Mały Sąd również ma nastąpić, będzie to prześwietlenie każdego człowieka, ukazanie go w takim świetle w jakim widzi go Trójca Święta. Apokalipsa też będzie, na razie żadna z 7 pieczęci nie została jeszcze złamana. Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, czasach ostatecznych.


So kwi 11, 2020 19:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Masoneria już prawie wygrała. Kościół schodzi do katakumb.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bill ... eo-2020-04
Za chwile będą chipy.


So kwi 11, 2020 19:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 08, 2018 19:39
Posty: 619
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Szczerze mówiąc myślałem, że nie dożyje czasów gdy plany masonerii wejdą w życie, a jednak dożyłem, dokładnie to był i jest jeden z ich głównych celów, żeby zniszczyć religię katolicką, już msze nie są odprawiane z udziałem wiernych a co będzie dalej, wygląda na to, że osiągnęli już prawie swój cel. Potem przyjdzie zapewne czas na chipy niby dla medycyny a tak naprawdę żeby zrobić z ludzi stado bezwzględnie im podporządkowane.


So kwi 11, 2020 19:25
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 11, 2020 13:03
Posty: 26
Post Re: Paruzja - Iskra z Polski
Tak. Pod pozorem ochrony zdrowia lub bezpieczeństwa płatności zdecydują się na przymusowe chipowanie ludzi.
Chipem będzie można zdalnie zabić człowieka, lub zmienić jego DNA. To jest właśnie znamię bestii z Apokalipsy. Myślę, że oprócz technologii będzie w tym nadprzyrodzony pierwiastek diabła, który uczyni z posiadacza chipa - niewolnika.


So kwi 11, 2020 19:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL