Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Kwestia pracy przy produkcji płytek. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Kwestia pracy przy produkcji płytek.
Jeśli kogokolwiek to jeszcze interesuje, to bym chciał wyjaśnić parę kwestii, chociażby temat w którym kiedyś mówiłem, że nie przyjęli mnie do pracy przy produkcji płytek, i wtedy nie wiedziałem dlaczego, teraz już raczej wiem :mrgreen: bo mój znajomy który pracował dorywczo za granicą, jak również w Polsce, pracował jako nauczyciel, również miał za małe kwalifikacjie, i tej pracy nie dostał, a przecież w tamtym czasie, to ja nawet tego nie miałem, więc nie było żadnych szans żebym dostał tą prace, i widać że ten dział kadr w tej firmie, to banda debili, w końcu jaki sens miało to, żebym do nich tam jechał? komu do czego to było potrzebne?

subadam napisał(a):
Zamiast zamykac temat lepiej napisz jak sprawy norweskie sie posuwaja i co z truskawkami we Francji sie stalo.


Ta adwokat z Norwegii, miała sie odezwać jak to tam z tym idzie, ale jakoś nic jej nie słychać, bo puki co nawet nie ma sprawy w sądzie, cały czas to jest rozpatrywane przez policję, a wydaje mi sie że dzięki znajomością to zostało już ukręcone, mam przeczucie że raczej nic z tego nie będzie, ale też dostałem listownie z Norwegii, kilka dokumentów, i mogę dostać ponad 5 tysięcy koron zwrotu podatku, więc jakaś kasa z tego będzie, a nie wiem czy do Francji w tym roku pojadę, musiałbym dostać ze 2 tygodnie urlopu, i oczywiście przysługuje mi w roku 20 dni urlopu, ale nie wiem czy dadzą mi ten urlop, wtedy kiedy będe chciał, jest susza nie wiadomo jak te winogrona we Francji urosły, kwestia wirusa, aktualna praca na etacie, trochę mnie męczy, nie wiem czy cokolwiek z pracy za granicą, w tym roku będzie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt maja 22, 2020 17:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Kwestia pracy przy produkcji płytek.
Dzieki za wiadomosci.
Do pani adwokat zawsze mozna sie zglosic i zapytac.( messenger, skype, email, ostatecznie telefon )


Pt maja 22, 2020 23:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Kwestia pracy przy produkcji płytek.
subadam napisał(a):
Dzieki za wiadomosci.
Do pani adwokat zawsze mozna sie zglosic i zapytac.( messenger, skype, email, ostatecznie telefon )



Utrzymuje z adwokatem kontakt, nie widze puki co sensu w tym, żeby ponownie się pytać, co tam w tej sprawie się dzieje, jest teraz ten wirus, więc nawet nie wiem czy ona aktualnie pracuje, a poza tym, to sama mówiła że jak coś zacznie się dziać, to przez email mnie o tym poinformuje, jakoś nic od niej nie słychać, trochę to podejrzane, nawet dziwne, w końcu wszystko się zaczęło w lipcu/sierpniu zeszłego roku, a do dzisiaj to jeszcze policja rozpatruje, trochę to długo trwa.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So maja 23, 2020 21:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL