Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Grać czy nie grać 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt mar 03, 2020 17:04
Posty: 17
Post Grać czy nie grać
Mam pytanie,czy w jakiś sposób seria Fnaf może być zła? (To znaczy,czy mogę w to grać,czy raczej interesować się fabułą,ponieważ moim zdaniem sama gra jest nudna).Oraz ogólnie,po czym mam poznać w jaki tytuł nie grać ze względy na wiarę?Wiem,że raczej dostanę odpowiedź ,,sama zadecyduj"ale eh nie wiem czy moja opinia jest dobra,przeszukałam na ten temat internet I myślę że nie ma w tym nic złego.


Śr cze 03, 2020 11:44
Zobacz profil
Post Re: Grać czy nie grać
No jeśli gra jest nudna, to po co się interesować? A Twoje przewidywanie, że
PP16 napisał(a):
Wiem,że raczej dostanę odpowiedź ,,sama zadecyduj"

jest słuszne. Istnieje pewna moda na autorytatywne listy „czego nie może słuchać/czytać chrześcijanin”, ale czy takie listy mają sens? Dzieł sztuki wszelakiej jest tyle, że zawsze znajdzie się coś, co na żadnej liście się nie znajduje, a Tobie akurat szkodzi duchowo z jakiegoś powodu.
PP16 napisał(a):
po czym mam poznać w jaki tytuł nie grać ze względy na wiarę
To się nazywa „rozeznawanie duchów” – czyli patrzysz „w siebie”, jak na Ciebie dane dzieło działa. I na tej podstawie określasz, jak to wpływa na Twój rozwój duchowy. A jak masz wątpliwości – pytasz przewodnika duchowego.


Śr cze 03, 2020 11:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL