Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Wątek Komupterowy/Informatyczny 
Autor Wiadomość
Post Wątek Komupterowy/Informatyczny
Interesuje się Ktoś komputerami? Ja trochę. Marzy mi się taka Płytka Główna - Gigabyte Aours B40 Elite. Może nie jest najlepsza za tę cenę ale wygląda ślicznie. Niestety kosztuje 400 stówy. Chciałem kupić gorszą Aours B450M za 290 zeta ale też mnie nie stać:(. Ma mniej portów i slotów np. Nvme M2 i tylko w połowie chlodzoną sekcję ale za to bodajże 9 fazową. Ogólnie ceny sprzętu to jest jakiś dramat nowy RTX 3090 ma kosztować 9 koła...


https://www.gigabyte.com/Motherboard/B4 ... -rev-10#kf


Wt sie 18, 2020 21:41
Post Re: Wątek Komupterowy/Informatyczny
No dobra. Ale budowanie zestawu to powinieneś raczej zacząć od pytania – po co Ci ten zestaw. Potem – ustalenia, jakie komponenty potrzebujesz, a na końcu – dobrania komponentów. Po co Ci płyta główna z mnóstwem slotów, jeśli podłączysz do niej jeden dysk? Czy rzeczywiście będziesz potrzebował tak szybkiego dysku, że opłaca Ci się dokładać klocka za trochę szybsze złącze?


Śr sie 19, 2020 7:18
Post Re: Wątek Komupterowy/Informatyczny
Mam teraz taką tanią na AM4 z procesorem Ryzen 5 1600 AF. I chce wymienić ją na taką z mocną sekcją zasilania. Poza tym ta Aours Elite świetnie wygląda


Śr sie 19, 2020 9:48
Post Re: Wątek Komupterowy/Informatyczny
Chyba nasze potrzeby, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy są na tyle rozbieżne, że Ci nie pomogę. Przepraszam.


Śr sie 19, 2020 10:03
Post Re: Wątek Komupterowy/Informatyczny
Jestem graczem, my geecy tak mamy że ekscytujemy się większą ilością rdzeni, szybkością ramu, lepszymi kartami graficznymi. Nie mamy ochoty na wspołzycie tylko pijemy mount and dew i jest gitara


Pt sie 28, 2020 10:22
Post Re: Wątek Komupterowy/Informatyczny
Wymieniłem swoją starą płytę na Asrock B450 Pro4 kupiłem tez chłodzenie Spartan 4 Max. I zrobiłem OC procesora i ramu na 3200mhz cl14. Musze jeszcze dokupić jakiś dysk na M2, chociaż 500gb bo bieda z pamięcią u mnie


So lut 06, 2021 17:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 7:26
Posty: 448
Post Re: Wątek Komupterowy/Informatyczny
W co ciekawego ostatnio pogrywasz na upgrejdowanym blaszaku? :D

_________________
"Lud ten czci Mnie wargami,
ale ich serce jest daleko ode Mnie.
Daremne jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które są ludzkimi nakazami."
- Izajasz 29,13


Pn lut 08, 2021 17:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL