Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Życie jest do bani 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Życie jest do bani
Robek napisał(a):
Wszędzie jest źle, co najwyżej lepiej może być za granicą, bo tam też jest źle, tyle że dużo większa kasa.

Chyba Tobie wszędzie jest źle, dla mnie wszędzie jest wspaniale, wręcz bosko. Jak mi się wydaje niczym nie zasłużyłem na to życie. Dostałem je i jest cudowne.


Śr wrz 02, 2020 8:13
Zobacz profil
Post Re: Życie jest do bani
Miałem taki pomysł żeby iść do wojska. Jednak nie wiem czy sobie poradzę


Wt wrz 15, 2020 16:19
Post Re: Życie jest do bani
Jeśli nie jesteś niedojdą, to zapewne sobie poradzisz. Ale z tergo co wiem, to same niedojdy idą do wojska.


Wt wrz 15, 2020 18:52
Post Re: Życie jest do bani
Cytuj:
Jedyne oferty w mojej okolicy to oferty z układaniem kostki brukowej albo wylewki po 10h dziennie. I rób tak do emerytury.

Kariera zawodowa polega na tym, że się zdobywa umiejętności i na podstawie tej umiejętności zmienia stanowiska. Nie wiem, skąd założenie, że do emerytury musisz robić to samo.

Quinque napisał(a):
Miałem taki pomysł żeby iść do wojska. Jednak nie wiem czy sobie poradzę
Od ustalenia, czy sobie poradzisz, czy sobie nie poradzisz jest stosowna komisja.


Śr wrz 16, 2020 7:33

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Życie jest do bani
Quinque napisał(a):
Miałem taki pomysł żeby iść do wojska. Jednak nie wiem czy sobie poradzę

Do momentu nagłośnienia fałszowania egzaminów https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... f,79cfc278, nawet cherlawi sobie radzili. Teraz, jak zrobisz wymyk, nie myl z unikiem, to dasz radę, no przynajmniej w "Armii Macierewicza".


Śr wrz 16, 2020 9:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 19, 2021 9:05
Posty: 1
Post Re: Życie jest do bani
Quinque napisał(a):
No bo tak, mam średnie i zawodowe wykształcenie. I zauważyłem że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem. Jedyne oferty w mojej okolicy to oferty z układaniem kostki brukowej albo wylewki po 10h dziennie. I rób tak do emerytury. Przecież to się idzie skończyć. Ludzie co se żyją w mieście mają dobrze, ofert po pas. W każdej chwili można iść na robote. Aż żyć się odechciewa. Tak ino chciałem sobie ponarzekać

życie nie jest takie złe dopóki żyją ludzie co nie boja się mieć anime dziewczynki na profilowym na forum o wierze.
co do tematu to tak jest przewalone. Ostatnio gruchnęła wiadomość że na kasie w Lidlu zarabia się więcej niż w urzędzie. Potem się wszyscy dziwią dlaczego w urzędzie się nie da nic załatwić bo nikt nic nie wie. Skoro zostają tam albo ludzie z powołania albo ci co nic więcej nie potrafią :/

_________________
strony internetowe Mława


Pt lut 19, 2021 9:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 12, 2021 8:01
Posty: 4
Post Re: Życie jest do bani
Życie jest zajefajne. Zasada jest prosta: skup się na pozytywach, szukaj dobra w ludziach i Bogu. Jesli to nie wystarczy, poszukaj pomocy specjalisty. Depresja to nie żarty i warto trzymać rękę na pulsie


Pt mar 12, 2021 8:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL