Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 15:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Następna strona
 LGBT 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3789
Post Re: LGBT
Ergo...co ty odwracasz kota ogonem, to nie my chcemy walczyć z LGBT, tylko LGBT chce walczyć z nami.


Pt paź 09, 2020 20:27
Zobacz profil
Post Re: LGBT
IPW, nie rżnij głupa. Dało ci kiedyś paru gejów po mordzie na ulicy w biały dzień za to, że nie jesteś gejem?


Pt paź 09, 2020 22:55
Post Re: LGBT
ErgoProxy napisał(a):
IPW, nie rżnij głupa. Dało ci kiedyś paru gejów po mordzie na ulicy w biały dzień za to, że nie jesteś gejem?

Dał po mordzie, czy nie dał, nie o to chodzi, chodzi o krucjatę - zatem musi być jakiś zewnętrzny wróg, który atakuje chrześcijaństwo i choćby chrześcijanie stanowili 92% społeczeństwa, to te 92% musi toczyć walkę obronną z 2% atakującego ich wroga.


So paź 10, 2020 7:28
Post Re: LGBT
Między krucjatą a świętą inkwizycją jest cienka linia. A wszystko w imię Boga.
Paradne!


So paź 10, 2020 8:22

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3789
Post Re: LGBT
To jest wasz punkt widzenia, a mój jest inny. Waszym zdaniem to Kościół atakuje LGBT, a moim zdaniem to LGBT atakuje Kościół, mam powody aby tak uważać. Wchodzenie do Kościołów podczas nabożeństw, zakłócanie, wchodzenie, na pomniki, zasłanianie flagą LGBT innych pomników cennych dla Kościoła - przytaczam przykłady, które wskazują, że LGBT atakuje Kościół. Gdyby LGBT to wszystko czyniło wobec drzew w lesie, to zmartwienie miały by Lasy Państwowe, lecz w tym przypadku, agresja LGBT nie występuje przeciwko drzewom w lesie, lecz przeciwko Kościołowi.


So paź 10, 2020 18:46
Zobacz profil
Post Re: LGBT
A kto zaczal? Najpierw dlugo kogos opluwasz, odmawiasz mu bycia (normalnym) czlowiekiem, takim jak Pan Bog (dla ciebie - natura) go stworzyl, a potem dziwisz sie, ze on ci pokazuje srodkowy palec?

Zyj i daj zyc innym.


So paź 10, 2020 20:22
Post Re: LGBT
Oczywiście że zaczęło LPG co do tego nie ma żadnych wątpliwości


So paź 10, 2020 20:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: LGBT
Kolejny raz i w kolejnym tremacie się kompromitujesz.
LPG może co najwyżej wybuchnąć, a nie cokolwiek zacząć. Jeśli chcesz dyskutować w jakimś temacie, wypadałoby najpierw się dokształcić i nie pisać bzdur. Kiedy pierwszy raz użyłeś tego skrótu, myślałam, że to jakaś pomyłka, ale tu kolejny raz uzywasz skrótu oznaczającego gaz w stanie ciekłym, mieszninę propau i butanu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 10, 2020 23:18
Zobacz profil
Post Re: LGBT
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
To jest wasz punkt widzenia, a mój jest inny. Waszym zdaniem to Kościół atakuje LGBT, a moim zdaniem to LGBT atakuje Kościół, mam powody aby tak uważać. Wchodzenie do Kościołów podczas nabożeństw, zakłócanie, wchodzenie, na pomniki, zasłanianie flagą LGBT innych pomników cennych dla Kościoła - przytaczam przykłady, które wskazują, że LGBT atakuje Kościół. Gdyby LGBT to wszystko czyniło wobec drzew w lesie, to zmartwienie miały by Lasy Państwowe, lecz w tym przypadku, agresja LGBT nie występuje przeciwko drzewom w lesie, lecz przeciwko Kościołowi.

Wywieszanie przed kościołami, na ścianach kościołów obscenicznych plakatów "Zakaz pedałowania"
https://nop.org.pl/2020/10/05/wroclaw-n ... -zwyrolom/
to tez dzieło lgbt przebranych za nazioli.


N paź 11, 2020 8:17

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: LGBT
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
To jest wasz punkt widzenia, a mój jest inny. Waszym zdaniem to Kościół atakuje LGBT, a moim zdaniem to LGBT atakuje Kościół, mam powody aby tak uważać. Wchodzenie do Kościołów podczas nabożeństw, zakłócanie, wchodzenie, na pomniki, zasłanianie flagą LGBT innych pomników cennych dla Kościoła - przytaczam przykłady, które wskazują, że LGBT atakuje Kościół. Gdyby LGBT to wszystko czyniło wobec drzew w lesie, to zmartwienie miały by Lasy Państwowe, lecz w tym przypadku, agresja LGBT nie występuje przeciwko drzewom w lesie, lecz przeciwko Kościołowi.


A Kościół gwałci dzieci. Uważasz, że jak sprowadzisz dyskusje do takiego poziomu, to ktokolwiek potraktuje Cię poważniej? :D


N paź 11, 2020 12:49
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3789
Post Re: LGBT
Alugart, a może to gwałcisz dzieci, przyznaj się?


Pn paź 12, 2020 10:32
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: LGBT
Proszę dyskutować bez personalnych przepychanek i obelżywych sugestii.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn paź 12, 2020 10:39
Zobacz profil
Post Re: LGBT
Małgosiaa napisał(a):
Kolejny raz i w kolejnym tremacie się kompromitujesz.
LPG może co najwyżej wybuchnąć, a nie cokolwiek zacząć. Jeśli chcesz dyskutować w jakimś temacie, wypadałoby najpierw się dokształcić i nie pisać bzdur. Kiedy pierwszy raz użyłeś tego skrótu, myślałam, że to jakaś pomyłka, ale tu kolejny raz uzywasz skrótu oznaczającego gaz w stanie ciekłym, mieszninę propau i butanu.
To nie tak. Quinque po prostu próbuje być zabawny.


Pn paź 12, 2020 10:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: LGBT
Przeszło mi to przez myśl, ale wolałam ją odsunąć, bo musiałby dostać osta za obrażanie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn paź 12, 2020 10:50
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3789
Post Re: LGBT
Alugart, dyskusja to nie schody, że można sobie wybrać poziom. Albo dyskutujesz na temat, albo nie masz nic do powiedzenia w tym temacie.


Pn paź 12, 2020 12:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL