Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy można prosić jakiegoś obecnego moderatora, bo rozumiem że Małgosiaa może być chwilowo nieobecna, o usunięcie postów tego rekina biznesu?
viewtopic.php?f=43&t=42352

_________________
Tylko Bogu chwała


N lis 01, 2020 10:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Akurat zajrzałam. Dziękuję białogłowo. Załatwione.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lis 01, 2020 10:36
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv napisał(a):
Robi nam się forum katolik.pl bis :x Kolejna rzecz dziwna to kasowanie posta i dawanie ostrzeżenia, skąd ludzie mają wiedzieć czego nie wolno robić skoro dowód ( przykład) na ostrzeżenie został skasowany?

Jest to absolutnie słuszne spostrzeżenie, zatem emotka :x jest nieuzasadniona. Żeby nie być gołosłownym:

Pamiętna akcja na „katoliku” wyglądała następująco:
  • Tłem historycznym była kompromitacja „komisji smoleńskiej”, gdy okazało się, że przez kilka lat „śledztwa” nie udało się tej komisji uzyskać żadnych wyników, poza sławetnym parówkowym modelem eksplozji samolotu.
  • W momencie, gdy kompromitacja wyszła na jaw, jeden z moderatorów bezpodstawnie zamknął wątek o Katastrofie Smoleńskiej. Kilka osób zaprotestowało. Nastał etap nagonki.
  • W ramach nagonki moderatorzy publicznie obrażali użytkowników. Jednocześnie usuwali oni posty rzekomo obrażające ich, ale odmawiali przedstawienia treści tych postów, jako uzasadnienia. Ostatecznie wszyscy użytkownicy protestujący zostali usunięci „za pieniactwo”.
  • Obecnie wątek o protestach na katoliku wygląda tak, że kilka osób wzajemnie sobie potakuje, jaki to strajk kobiet jest zły.

Tutaj mamy wiele analogii
  • Tłem historycznym jest oczywisty akt zdrady narodowej, w której P** wspólnie z ΨTK za pieniądze zagranicznej siatki dopuścił się celowej destabilizacji Państwa Polskiego.
  • bramin obraża popierających protesty, nazywający ich „dziczą”. Słowo to ma w języku polskim charakter obraźliwy i fakt, że bramin wklei definicję ze słownika tego nie zmieni.
  • bramin wycina posty, rzekomo obrażające Kościół Powszechny i odmawia podania treści tych postów. Można iść o zakład, że posty te obrażają instytucjonalny Kościół Katolicki w Polsce, który miał swój udział we wspomnianym akcie zdrady (choć nie jest bezpośrednio odpowiedzialny).

Jest oczywiście jedna, bardzo istotna różnica. Otóż w przypadku „katolika” moderatorzy działali w zmowie z adminem. W przypadku „wiary” mamy historyczny przykład, że nasza adminka nie chce pozwolić na przejęcie formu przez P**owskich zdrajców Ojczyzny (próbował nieodżałowany Yarpen). bramin wydaje się być samotnym P**owskim strzelcem. Zatem pozostaje zwrócić uwagę adminki na to, co się na forum odstawia i czekać na jej reakcję.


Wt lis 03, 2020 11:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu, mam do Ciebie dwie sprawy:

- nie życzę sobie żebyś mnie nazywał pisowcem, w dyskusjach nie przyklejam nikomu partyjnej etykietki i tego wymagam od innych, posługujemy sie argumentami a nie sympatiami politycznymi

- twierdzisz, ze nazwałem dziczą ludzi, którzy strajkują a to jest nieprawda, nazwałem dziczą ludzi, którzy dewastują i profanują kościoły, rzuciłeś oszczerstwo pod moim adresem, jeśli go nie odwołasz dostaniesz ostrzeżenie.

To jest mój post, który dotyczy tego tematu.
Cytuj:
W demokracji każdy ma prawo wyrazić swój protest czy nam sie to podoba czy nie.

Natomiast dewastowanie miejsc kultu, wchodzenie podczas liturgii i bezczeszczenie miejsca świętego jest dla mnie zwykłym bandytyzmem i późniejsze tłumaczenie, ze to przecież było pokojowe i oni mieli prawo bo byli wkurzeni jest naprawdę niepoważne.

To co miał powiedzieć jakiś biskup czy ksiądz do tej dziczy? Chodźcie kochani, pomalujcie sprayem kościółek czy katedrę, obtłuczcie te figury bo jesteście sfrustrowani.
Wyobraźmy sobie gdyby taki protestujący tłum dewastował gejowskie kluby czy synagogi. Jakie byłyby reakcje mogę sobie łatwo wyobrazić.

_________________
ksiądz


Wt lis 03, 2020 20:51
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Robi nam się forum katolik.pl bis :x Kolejna rzecz dziwna to kasowanie posta i dawanie ostrzeżenia, skąd ludzie mają wiedzieć czego nie wolno robić skoro dowód ( przykład) na ostrzeżenie został skasowany?

Wystarczy, że autor posta doskonale wie za co ten ost. Co wolno, a czego nie, dowiesz się z lektury regulaminu, zachęcam do przeczytania.

Zefciu napisał(a):
Tłem historycznym jest oczywisty akt zdrady narodowej, w której P** wspólnie z ΨTK za pieniądze zagranicznej siatki dopuścił się celowej destabilizacji Państwa Polskiego.

Jakieś dowody dotyczące pieniędzy "zagranicznej siatki" @Zefciu jest w stanie przedstawić? Pytam, bo nic mi o tym nie wiadomo.

Cytuj:
bramin obraża popierających protesty, nazywający ich „dziczą”. Słowo to ma w języku polskim charakter obraźliwy...

Czy mógłbyś zacytować, w którym miejscu bramin w ten sposób ich określił?


Cytuj:
... i fakt, że bramin wklei definicję ze słownika tego nie zmieni.

Rozumiem, że @Zefciu wykazuje się wysoką kulturą wypowiedzi i żadnych określeń, które można uznać za obraźliwe pod adresem tych z którymi się nie zgadza, nie używa?

Cytuj:
bramin wycina posty, rzekomo obrażające Kościół Powszechny i odmawia podania treści tych postów.

Zefciu dobrze wiesz, że dostęp do treści tych postów ma moderacja. Nie ma w regulaminie zapisu, że na żądanie autora, należy upublicznić wiadomości, które wylądowały w koszu, zatem nie rozumiem, za czym lub przeciwko czemu ma to być argument?

Cytuj:
bramin wydaje się być samotnym P**owskim strzelcem. Zatem pozostaje zwrócić uwagę adminki na to, co się na forum odstawia i czekać na jej reakcję.

Przeszkadza Ci, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie, tudzież od większości, czy też chodzi o tego konkretnego użytkownika forum? Usunięty post jest bez wątpienia obraźliwy, więc jeżeli Twoim master argumentem jest to, że znalazł się w koszu, więc świadczy to źle o modzie i trzeba mu z tego powodu dowalić, to cóż, nie jest to najlepszy pomysł z uwagi na -delikatnie ujmując- wątpliwej jakości merytorykę usuniętej wiadomości.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt lis 03, 2020 21:10
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
- nie życzę sobie żebyś mnie nazywał pisowcem, w dyskusjach nie przyklejam nikomu partyjnej etykietki i tego wymagam od innych, posługujemy sie argumentami a nie sympatiami politycznymi
Wyobrażam sobie trzy scenariusze, w których nie nazywam Cię P**owcem:
  1. Nie zachowujesz się jak P**owiec.
  2. Regulamin jasno wszystkim zabrania „przyklejania partyjnej etykietki”
  3. Nie życzysz sobie tego, a jednocześnie wykazujesz jakąś dobrą wolę (np. nie dajesz ostrzeżeń za krytykę sprzymierzeńców P**
Póki co żaden z nich niestety nie zachodzi.
Cytuj:
twierdzisz, ze nazwałem dziczą ludzi, którzy strajkują a to jest nieprawda
Dobrze. To należało, w sytuacji, gdy niektórzy użytkownicy wzięli to do siebie napisać „przepraszam, ale Was na myśli nie miałem, gdyż…”, a nie wklejać słownik jak idiotom.
Cytuj:
jeśli go nie odwołasz dostaniesz ostrzeżenie.
Istnieje niepisana zasada, że za uwagi do moderacji ostrzeżeń się nie daje. Jej łamanie prowadzi wprost do „katolika”. Zatem Twój wybór, czy mi dasz ostrzeżenie, czy nie. Sam masz świadomość pod jaką polityką się tym podpisujesz.
Cytuj:
W demokracji każdy ma prawo wyrazić swój protest czy nam sie to podoba czy nie.

Natomiast dewastowanie miejsc kultu, wchodzenie podczas liturgii i bezczeszczenie miejsca świętego jest dla mnie zwykłym bandytyzmem i późniejsze tłumaczenie, ze to przecież było pokojowe i oni mieli prawo bo byli wkurzeni jest naprawdę niepoważne.

To co miał powiedzieć jakiś biskup czy ksiądz do tej dziczy?
Tylko że pytanie nie brzmi „co ma ksiądz powiedzieć do dziczy, która akurat mu maluje mur”, tylko „jak Kościół instytucjonalny ma się odnieść do ogółu protestujących”. Odpowiadasz nie na to pytanie, co trzeba, a potem się dziwisz, że jesteś niezrozumiany.

Mrs_Hadley napisał(a):
Wystarczy, że autor posta doskonale wie za co ten ost.
Ale autor posta nie uważa za słuszne tegoż.

Cytuj:
Co wolno, a czego nie, dowiesz się z lektury regulaminu, zachęcam do przeczytania.
Owszem. Ale tutaj nie chodzi o to, co wolno, a czego nie wolno, ale o uzasadnione podejrzenia, że jednak ten post regulaminu nie łamał. Była prośba od użytkownika o pokazanie tego postu i wykazania złamania regulaminu. Prośba została zignorowana.

Cytuj:
Jakieś dowody dotyczące pieniędzy "zagranicznej siatki" @Zefciu jest w stanie przedstawić? Pytam, bo nic mi o tym nie wiadomo.
Jak na razie wiemy o powiązaniach O*** I**** z ECLJ będącego organizacją lobbystyczną Jaya Sekulowa, przez którego ręce przechodzą miliony dolarów na psucie prawa w różnych krajach.
Cytuj:
Rozumiem, że @Zefciu wykazuje się wysoką kulturą wypowiedzi i żadnych określeń, które można uznać za obraźliwe pod adresem tych z którymi się nie zgadza, nie używa?
zefciu używa miliony takich określeń w każdym poście, ale niestety zawsze jak ktoś próbuje mu to wytknąć, to nie potrafi znaleźć przykładu.
Cytuj:
Zefciu dobrze wiesz, że dostęp do treści tych postów ma moderacja.
No właśnie. Stąd mój list otwarty do Asienkki, aby zajrzała i zajęła stanowisko.
Cytuj:
Nie ma w regulaminie zapisu, że na żądanie autora, należy upublicznić wiadomości, które wylądowały w koszu
Nie ma też takiego, że nie wolno tego robić. A przecież braminowi powinno zależeć na dowiedzeniu swojej niewinności.
Cytuj:
Przeszkadza Ci, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie, tudzież od większości, czy też chodzi o tego konkretnego użytkownika forum?
Napisałem, o co mi chodzi. Chodzi mi o politykę, jaką forsuje od pewnego czasu bramin polegającą na rzucaniu ostrzeżeń osobom o innych poglądach politycznych.


Śr lis 04, 2020 7:36

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
Cytuj:
Robi nam się forum katolik.pl bis :x Kolejna rzecz dziwna to kasowanie posta i dawanie ostrzeżenia, skąd ludzie mają wiedzieć czego nie wolno robić skoro dowód ( przykład) na ostrzeżenie został skasowany?

Wystarczy, że autor posta doskonale wie za co ten ost. Co wolno, a czego nie, dowiesz się z lektury regulaminu, zachęcam do przeczytania.


Obrazek

Przecież w moim poście nie chodziło znajomości bądź brak znajomości regulaminu, zachęcam do nie odpowiadania.


Śr lis 04, 2020 8:03
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@zefciu
Posty uznane za niewłaściwe wycina się po to, aby ich treść nie bulwersowała innych uzytkowników, stąd nie jest udostępniana ogółowi nawet na prośbe autora. Jeśli autor uważa, że post został wycięty z innych powodów i decyzja moderatora była niewłaściwa, ma mozliwość:
a) wyjaśnienia tego z moderatorem
b) poproszenia innego moderatora o przyjrzenie się sprawie
c) zwrócićsię do administracji z prośbą o interwencję.
Sam zauwazyłeś, że tutejsza administracja nie jest w zmowie z moderatorami, a więc nie ma kumoterstwa :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 04, 2020 8:30
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
b) poproszenia innego moderatora o przyjrzenie się sprawie
c) zwrócićsię do administracji z prośbą o interwencję.
To właśnie czynię. Przy czym oczywiście nie wykluczam, że Ergo rzeczywiście napisał coś obraźliwego i godnego wycięcia (znam Ergo nie od dziś). Po prostu ostatnie wydarzenia i zachowanie bramina (powyżej grozi mi ostrzeżeniem za to, że mu tłumaczę, dlaczego użytkownicy mogli uznać „dzicz” za obraźliwą dla siebie) ogranicza jego wiarygodność w tej kwestii.


Śr lis 04, 2020 8:52
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Oświadczam Ci, że reakcja na post Ergo była właściwa.Proszę też na przyszłośćnie robić afery na (skoro znasz Ergo)forum, a zwyczajnie zapytać na priv i ewentualnie, jesli uznasz, że wyjasnienie nie jest satysfakcjonujące i potrzeba dalszej reakcji, podanie na forum w uwagach.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 04, 2020 9:05
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... to jest temat uwag do moderacji9, a nie wzajemhych między użytkownikami. Proszę wyjaśniać sobie takie sprawy w odpowiednim wątku lub na priv. Nie zamierzam bawić się w przenoszenie, bo nie mam na to czasu, zwłaszcza, że jesteś starym wygą forumowym. M]


Śr lis 04, 2020 10:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
bramin wycina posty, rzekomo obrażające Kościół Powszechny i odmawia podania treści tych postów.

Dlaczego manipulujesz i kłamiesz? Chodziło o jeden post.

zefciu napisał(a):
Chodzi mi o politykę, jaką forsuje od pewnego czasu bramin polegającą na rzucaniu ostrzeżeń osobom o innych poglądach politycznych.


Pokaz ostrzeżenia, które przyznałem osobom za ich poglądy polityczne. Wykaz ostrzeżeń jest dostępny dla każdego. Proszę bardzo, czekam.
Był jeden przypadek, kiedy Kael dostała ostrzeżenie za używanie Biblii aby zdyskredytować prezydenta. Biblia nie jest kijem na przeciwników politycznych.

zefciu napisał(a):
Była prośba od użytkownika o pokazanie tego postu i wykazania złamania regulaminu. Prośba została zignorowana.

Kolejne kłamstwo ani na PW ani oficjalnie nikt nie zwrócił sie do mnie z prośbą o pokazanie tego postu.

zefciu napisał(a):
Istnieje niepisana zasada, że za uwagi do moderacji ostrzeżeń się nie daje. Jej łamanie prowadzi wprost do „katolika”. Zatem Twój wybór, czy mi dasz ostrzeżenie, czy nie. Sam masz świadomość pod jaką polityką się tym podpisujesz.


Ale to nie jest uwaga tylko oszczerstwo ponieważ celowo manipulujesz moja wypowiedzią a ja od początku pisałem kogo nazwałem dziczą i jak rozumiem ten termin podając definicję ze Słownika Języka Polskiego.
Dlatego czekam na Twoje sprostowanie.

_________________
ksiądz


Śr lis 04, 2020 12:15
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Dlaczego manipulujesz i kłamiesz? Chodziło o jeden post.
I mam nadzieję, że na tym jednym pozostanie, a ja rzeczywiście okażę się manipulatorem i kłamcą. Niestety okoliczności i doświadczenie zmuszają do dmuchania na zimne. To jednak nie moja wina, że bramin postanowił zostać wasalem ludzi znanych z budzących obrzydzenie metod przejmowania różnych mediów („katolik”, Trójka, TVP).
Cytuj:
Był jeden przypadek, kiedy Kael dostała ostrzeżenie za używanie Biblii aby zdyskredytować prezydenta. Biblia nie jest kijem na przeciwników politycznych.
Ale może być dla chrześcijanina uzasadnieniem dla określonego poglądu nt. spraw bieżących. Nie wszystkie ostrzeżenia są zresztą oficjalne. Powyżej mamy groźbę dania mi ostrzeżenia np.
Cytuj:
Kolejne kłamstwo ani na PW ani oficjalnie nikt nie zwrócił sie do mnie z prośbą o pokazanie tego postu.
Publicznie Smokepsv napisał, że dziwi go, iż mamy ostrzeżenie, a nie wiemy, za co się pojawiło.
Cytuj:
Ale to nie jest uwaga tylko oszczerstwo ponieważ celowo manipulujesz moja wypowiedzią a ja od początku pisałem kogo nazwałem dziczą i jak rozumiem ten termin podając definicję ze Słownika Języka Polskiego.
Ale tutaj nie chodzi o to, jak rozumiesz ten termin, tylko jak zostałeś zrozumiany. Skoro zrozumiano Cię opacznie, to powinieneś sprostować. Skoro okazało się, że odpowiedziałeś na pytanie, którego nikt Ci nie zadawał – powinieneś odpowiedzieć na to właściwe. A Ty zamiast tego wklejasz słownik traktując interlokutorów jak debili.
Cytuj:
Dlatego czekam na Twoje sprostowanie.
Czekaj sobie.


Śr lis 04, 2020 12:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Publicznie Smokepsv napisał, że dziwi go, iż mamy ostrzeżenie, a nie wiemy, za co się pojawiło.

Proszę, podaj link do postu Smokepsv. bo coś mi świta, że mu odpowiedziałam. Może się mylę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 04, 2020 13:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Do anonimowego, więc tchórzliwego, ciachacza: to była uwaga tyleż do zefcia, co do moderacji. Dla jasności: żądam przywrócenia mojego posta, ze skreśleniem stwierdzenia uznanego przez moderaturę za obraźliwe.


Śr lis 04, 2020 13:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL