Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/ 
Autor Wiadomość
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Bede sie modlic.


Wt cze 09, 2020 5:38
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Każdy z nas, jeśli tyko zechce może pomóc. Mamy znajomych, rodziny, dzieci, a każdy ma swoich znajomych i konta na portalach. Robiąc tak niewiele jak rozpowszechniając ten link dla Tosi:

https://www.siepomaga.pl/antosia?fbclid ... db9we4-Ls0

możemy pomóc w akcji zbierania pieniędzy.
Nawet jeśli masz puste ręce, możesz coś dać - przesłać link dalej.

Cokolwiek zrobicie z serca dziękuję :)


So cze 20, 2020 10:24

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę. Prawdopodobnie mam rwe kulszowa mam 16 lat, moja pasja stała się siłownia i sztuki walki, była to odskocznia od problemów, wspólne wspieranie siebie ze znajomymi, poznanie wielu ludzi, a może mi to zostać odebrane na długi czas i mogę nigdy już do tego nie wrócić.


Pt lip 31, 2020 22:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 18, 2020 18:02
Posty: 2
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Pozwolę sobie zostawić tu tę krótką informację:
Jeśli w dobie obecnej pandemii chcielibyście się gdzieś wspólnie normalnie głosowo pomodlić, zapraszam na discord katolickiej Wspólnoty Św. Jakuba, poniżej link:

https://discord.gg/JS9EaFAwJ4

Codziennie na kanale głosowym odmawiamy wspólnie Jutrznię, Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Różaniec.


Śr lis 18, 2020 18:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 22:28
Posty: 28
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę o zdrowie i ogólnie żeby wszystko co mnie teraz trapi sie poukładało bo jest coraz gorzej a najbliższe osoby zamiast mnie wspierać to dokładają zmartwień i bagatelizują mój stan zdrowia który mnie martwi oraz moje samopoczucie i inne problemy :/


Wt sty 19, 2021 23:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 07, 2019 19:09
Posty: 8
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia


So maja 08, 2021 18:32
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Krystian157 napisał(a):
Proszę o modlitwę. Prawdopodobnie mam rwe kulszowa mam 16 lat, moja pasja stała się siłownia i sztuki walki, była to odskocznia od problemów, wspólne wspieranie siebie ze znajomymi, poznanie wielu ludzi, a może mi to zostać odebrane na długi czas i mogę nigdy już do tego nie wrócić.


Siłownia i sztuki walki potrafią być urazowe dla tych co ćwiczą intensywnie, można łatwo przesadzić, modlitwa jest ważna, ale może warto pójść do specjalisty, lekarza sportowego, w myśl mądrego powiedzenia z przypowieści "Módl się, ale dobrze przywiązuj konia".


Cz cze 03, 2021 14:40
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 10, 2022 10:24
Posty: 2
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Cześć!

Jeśli macie jakieś pomysły mogę dotrzeć do większej rzeszy ludzi, to podsuńcie pomysły.

Jeśli ktoś z Was może sam, albo zna jakiegoś kapłana, grupy modlitewne, etc. to proszę módlcie się (nie tylko pomódlcie się, módlcie się) za Olgę o łaskę nawrócenia. Jeśli Wasz znajomy kapłan może odprawić jakąś mszę w dowolnej intencji, niech weźmie to pod uwagę. To ktoś na kim bardzo mi zależy, na jej szczęściu i tym, żeby prawdziwie uwierzyła i oddała życie Panu, Jezusowi Chrystusowi. Gorąco, rozpaczliwie Was o to proszę.

T


So gru 10, 2022 10:33
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Ilosc nie przechodzi w jakosc. Zasmiecanie forum Pana Boga ani Olgi do niczego nie zmusi.


So gru 10, 2022 10:54

Dołączył(a): So gru 10, 2022 10:24
Posty: 2
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Kael napisał(a):
Ilosc nie przechodzi w jakosc. Zasmiecanie forum Pana Boga ani Olgi do niczego nie zmusi.


Na jakość modlitwy nie mam wpływu, ale mogę próbować dotrzeć do jak największej liczby osób.
Czy to, że cała Polska modli się w intencji końca wojny to też bez sensu, skoro tutaj też można mówić o ilości?

Wiem, że nie zmuszę Olgi do uwierzenia ani zmiany życia. Wiem też, że Bóg zrobi co uzna za stosowne. Wiem też, że Jezus dzięki wierze przyjaciół którzy opuścili paralityka przez dach wybaczył mu grzechy i uzdrowił. "Wszystko zatem, co byście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie" – jak mogę nie pragnąć poruszyć niebo i ziemię dla kogoś na życiu kogoś mi zależy. Jeśli choć trafi to do jednej osoby która jest blisko Boga i prawdziwie wierzy. Bóg zrobi co zechce, ale wiem, że chce zbawić grzeszników. Czy taka modlitwa może być dla Niego niemiła?

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich”


So gru 10, 2022 11:39
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Ale 4 watki o tym samym to zasmiecanie forum.


So gru 10, 2022 12:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
PewnoscPowodzenia, cel masz szlachetny ale to nie znaczy, ze możesz spamowac forum swoimi postami. Wystarczy jeden post w tym dziale. Inne posty usunąłem. Użytkownicy i moja skromna osoba mogą się pomodlić za Olgę.

_________________
ksiądz


So gru 10, 2022 14:35
Zobacz profil
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
PewnoscPowodzenia napisał(a):
Wiem, że nie zmuszę Olgi do uwierzenia ani zmiany życia. Wiem też, że Bóg zrobi co uzna za stosowne.

Zatem pozostaje Ci ufność.
PewnoscPowodzenia napisał(a):
Jeśli choć trafi to do jednej osoby która jest blisko Boga i prawdziwie wierzy.

A co to oznacza prawdziwa wiara, czy bycie blisko Boga?

Może wybierz się w intencji którą nosisz w sercu na pielgrzymkę? Może Kalwaria Pacławska? Jest tam obraz Matki Bożej Słuchającej. Przejdź się dróżkami. Zimą może być to awykonalne, ale pomyśl o tym, gdy dzień stanie się dłuższy, gdy zajaśnieje słońce.


So gru 10, 2022 16:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Dzień Dobry Wszystkim.

Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, u której rozpoznano chorobę nowotworową. Przed nią operacja i leczenie.

Ponad 8 lat temu prosiłem modlitwę w intencji mojej żony i naszego nienarodzonego jeszcze dziecka. Żona w ciąży przeszła ostrą białaczkę szpikową i dzięki Panu Bogu i wszystkim tym, którzy nas wtedy wsparli, wszystko zakończyło się dobrze.
Żona jest w całkowitej remisji (uleczona), dziecko, nasza córeczka urodziła się zupełnie zdrowa, pomimo chemioterapii i bardzo wielu leków, które żona przyjmowała w ciąży.
Dziękując za tamtą modlitwę z tym większą nadzieją proszę o modlitwę teraz, kiedy zagrożone jest zdrowie i życie mojej siostry.

Z Panem Bogiem

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Pt sty 06, 2023 13:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: POMÓDLMY SIE RAZEM /prośby o modlitwę/
Qwerty2011, będę pamiętał o Twojej siostrze w moich modłach. Bądź dobrej myśli.
Modląc się pamiętajmy o tym, ze ostatecznie wola Boga jest decydująca.

_________________
ksiądz


So sty 07, 2023 13:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL