Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@zefciu
Starałam sie wyjaśnić Tobie ze spokojem. Niestety, widzę )i raczej nie miałam wątpliwości, a jedynie się łudziłam), że w końcu zrozumiesz i, mówiąc Twoim językiem, zamkniesz japę (sorry, ale najwyraźniej innego języka nie rozumiesz).
zefciu napisał(a):
Będziesz usuwać całe posty, jak co?

Wróć. Rozmyśliłam się. Za niestosowny język będę wlepiać osty. Koniec, kropka.
A na marginesie: temat uwag do moderacji służy do tego, co jest w tytule, a nie do polemiki z moderacją.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lis 30, 2020 12:00
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Starałam sie wyjaśnić Tobie ze spokojem. Niestety, widzę )i raczej nie miałam wątpliwości, a jedynie się łudziłam), że w końcu zrozumiesz i, mówiąc Twoim językiem, zamkniesz japę (sorry, ale najwyraźniej innego języka nie rozumiesz).
Aha. Czyli chodziło o to, żebym zamknął japę. A możesz mi jakoś uzasadnić, gdzie regulamin wymaga ode mnie, żebym zamknął japę?

Bo wiesz, miałem wrażenie, że chodzi o to, żebym nie podskakiwał użytkownikom, którym podskakiwać nie wolno. Ale widać mam zamknąć japę już na amen. Ale chyba rozumiesz, że skoro dostałem informację o tym, że i tak chcesz mi japę zamknąć, to będę pisał, na co mam ochotę, aż mnie nie zbanujesz. Innego wyjścia nie mam. Przecież Wy potraficie dać bana nawet osobie, która od miesięcy nie pisze.
Cytuj:
Wróć. Rozmyśliłam się. Za niestosowny język będę wlepiać osty.
Prośba zatem, aby określić, co jest językiem niestosownym. Nigdy na tym forum niewulgarne kolokwializmy nie były uważane za „niestosowny język”, który wymaga uwagi moderacji. Jeśli coś się zmieniło, to proszę określić jasno, co teraz wolno, a czego nie wolno. Inaczej użytkownicy gotowi pomyśleć, że po prostu pewnym użytkownikom (już wiemy, że na liście jest bramin, george45 i ipw) nie wolno zwracać uwagi na niestosowne zachowanie.
Cytuj:
A na marginesie: temat uwag do moderacji służy do tyego, co jest w tytule, a nie do polemiki z moderacją.
Ale tutaj nie chodzi o polemikę, tylko o wyciągnięcie konkretnej informacji – co w fakcie iż zwróciłem uwagę ipw było takiego niestosownego? A Ty mi odmawiasz odpowiedzi, podobnie jak wcześniej bramin odmówił mi odpowiedzi, co konkretnie w moim poście było kłamstwem.


Pn lis 30, 2020 12:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przypominam, że zapowiedziałam koniec wiercenia w nieskończoność tematu "bramin". Więcej przypomnień nie będzie. I nie mów mi, proszę, że tego nie ma w regulaminie, bo jest, a nawet gdyby nie było, to jest punkt mówiący o tym, że nie wszystko dało się ująć w ramy. Koniec pyskówki, albo użyję narzędzi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lis 30, 2020 18:58
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przypominam, że zapowiedziałam koniec wiercenia w nieskończoność tematu "bramin".
Proszę zatem wskazać, gdzie regulamin zabrania „wiercenia” tematu moderatora.
Cytuj:
I nie mów mi, proszę, że tego nie ma w regulaminie
To wskaż gdzie.
Cytuj:
bo jest, a nawet gdyby nie było, to jest punkt mówiący o tym, że nie wszystko dało się ująć w ramy.
Działanie moderatorów ma służyć forum. A nie ochronie modów przed krytyką.
Cytuj:
Koniec pyskówki, albo użyję narzędzi.
Jeżeli tak Ci zależy na dowiedzeniu, że traktujesz te narzędzia jako środek prywatnej ochrony, to sobie ich używaj do woli. W końcu ważne jest tylko to, żeby Małgosii i braminowi nikt przykrości nie robił. To jest główny cel regulaminu. Nie ochrona forum przed sekciarzami i spamerami.


Pn lis 30, 2020 21:27
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Proszę zatem wskazać, gdzie regulamin zabrania „wiercenia” tematu moderatora.

Gdzie zaznaczyłam, że chodzi o temat moderatora? To, że bramin jest moderatorem nie zmienia łamania przez Ciebie regulaminu w klwestii uporczywych dygresji (przeczytaj dokładnie regulamin §III/9 oraz §IV/1
zefciu napisał(a):
Działanie moderatorów ma służyć forum. A nie ochronie modów przed krytyką.

Działania moderatorów mają służyć użytkownikom forum, a nie forum, a moderator nie jest z tego wyłączony, że możesz sobie używać do woli mimo, że moderator (tu bramin) dawno już zaprzestał jakiejkolwiek polimiki z Tobą. Moderator nie jest chłopcem do bicia, kiedy babka z pasku się rozsypie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt gru 01, 2020 10:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
To, że bramin jest moderatorem nie zmienia łamania przez Ciebie regulaminu w klwestii uporczywych dygresji
Gdzie regulami zakazuje „uporczywych dygresji”?
Cytuj:
(przeczytaj dokładnie regulamin §III/9
Ten punkt mówi o tym, że moderatorzy mogą coś przeoczyć. Być może moderacja przeoczyła zatem pytania, które jej zadaję. Z tej przyczyny powtarzam te pytania do skutku, a także przesłałem je adminowi. Alternatywnym scenariuszem jest, że moderacja nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje błędne decyzje i dlatego celowo ignoruje pytania.
Cytuj:
oraz §IV/1
Punkt ten wskazuje, że istnieją zachowania na forum, które są szkodliwe dla forum, ale nieujęte w regulaminie. Nie ma on na celu stworzenia moderatorom możliwości ignorowania użytkowników, czy karania ich za zwracanie uwagi na działalność moderacji. Celem działania moderatora jest bowiem ochrona forum, a nie własnej dupy i własnego poczucia nieomylności.
Cytuj:
Działania moderatorów mają służyć użytkownikom forum, a nie forum, a moderator nie jest z tego wyłączony
Toteż moderator, który zostanie np. obrażony ma prawo wlepić ostrzeżenie nawet „we własnej sprawie”. Nigdy tego faktu nie negowałem. Jednakże wymyślanie nowych zasad, które pozwalają karać użytkowników za to, że zadają moderatorom niewygodne pytania to skrajna podłość i ogon machający psem. Podobnie – ignorowanie przez moderatorów pytań, jakie zadają użyszkodnicy nie sprzyja wierze, że ich działania mają „służyć użytkownikom”.
Cytuj:
że możesz sobie używać do woli mimo, że moderator (tu bramin) dawno już zaprzestał jakiejkolwiek polimiki z Tobą
Aha. Dlatego, że moderator jest tchórzem, który nie potrafi uzasadnić swoich akcji (oraz ich braku), to ja mam obowiązek się zamknąć? Ciekawa logika.
Cytuj:
Moderator nie jest chłopcem do bicia, kiedy babka z pasku się rozsypie.
Małgosiuu, czy mogłabyś w jednym, choć jednym sporze nie uciekać się do chamskich tekstów o piaskownicy? Czy jest to ponad Twoje możliwości?


Wt gru 01, 2020 10:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Taką sytuację mamy w Ekwadorze, gdzie co prawda, nie ma wpisanej kary za poronienie, ale i tak kobiety po poronieniu bywają aresztowane i ciągane po sądach jako podejrzane o aborcję. O takiej Polsce właśnie marzą bramini.

A czemu mam sobie darować, skoro tak właśnie dzieje się w krajach, gdzie kobiety odpowiadają karnie za aborcje, a bramin popiera środowiska, które chcą takich rozwiązań w Polsce
zefciu napisał(a):
bramin wycina posty, rzekomo obrażające Kościół Powszechny i odmawia podania treści tych postów.

Dlaczego manipulujesz i kłamiesz? Chodziło o jeden post.
zefciu napisał(a):
Chodzi mi o politykę, jaką forsuje od pewnego czasu bramin polegającą na rzucaniu ostrzeżeń osobom o innych poglądach politycznych.

Pokaz ostrzeżenia, które przyznałem osobom za ich poglądy polityczne. Wykaz ostrzeżeń jest dostępny dla każdego. Proszę bardzo, czekam.
Był jeden przypadek, kiedy Kael dostała ostrzeżenie za używanie Biblii aby zdyskredytować prezydenta. Biblia nie jest kijem na przeciwników politycznych.
zefciu napisał(a):
Była prośba od użytkownika o pokazanie tego postu i wykazania złamania regulaminu. Prośba została zignorowana.


Kolejne kłamstwo ani na PW ani oficjalnie nikt nie zwrócił sie do mnie z prośbą o pokazanie tego postu.
zefciu napisał(a):
Istnieje niepisana zasada, że za uwagi do moderacji ostrzeżeń się nie daje. Jej łamanie prowadzi wprost do „katolika”. Zatem Twój wybór, czy mi dasz ostrzeżenie, czy nie. Sam masz świadomość pod jaką polityką się tym podpisujesz.


Ale to nie jest uwaga tylko oszczerstwo ponieważ celowo manipulujesz moja wypowiedzią a ja od początku pisałem kogo nazwałem dziczą i jak rozumiem ten termin podając definicję ze Słownika Języka Polskiego.
Dlatego czekam na Twoje sprostowanie.

bramin napisał(a):
Dlaczego manipulujesz i kłamiesz? Chodziło o jeden post.
I mam nadzieję, że na tym jednym pozostanie, a ja rzeczywiście okażę się manipulatorem i kłamcą. Niestety okoliczności i doświadczenie zmuszają do dmuchania na zimne. To jednak nie moja wina, że bramin postanowił zostać wasalem ludzi znanych z budzących obrzydzenie metod przejmowania różnych mediów („katolik”, Trójka, TVP).

zefciu napisał(a):
Nie wszystkie ostrzeżenia są zresztą oficjalne.

Upomnienia są oficjalne lub prywatne, ostrzeżenia zawsze są oficjalne.

Jeszcze raz wklejam niektóre wypowiedzi zefcia i moje odpowiedzi. Za te wypowiedzi, oszczerstwa i manipulacje dostał ode mnie ostrzeżenie. Pogrubiony tekst to wypowiedzi zefcia, obok moje odpowiedzi.

Zefciu, dział "uwagi do moderacji" nie służy do polemik z moderacją. Moderacja przyjęła do wiadomości Twoje uwagi.
Moderacja parę razy prosiła Cię o stonowane wypowiedzi, kulturę osobistą i zaprzestanie awanturowania sie na forum. Niestety zignorowałeś te polecenia.

Dostajesz za to ostrzeżenie.
Proszę więcej nie poruszać tego tematu. Próby kontynuowania awantury zakończą sie kolejnym ostrzeżeniem.

_________________
ksiądz


Wt gru 01, 2020 11:22
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Taką sytuację mamy w Ekwadorze, gdzie co prawda, nie ma wpisanej kary za poronienie, ale i tak kobiety po poronieniu bywają aresztowane i ciągane po sądach jako podejrzane o aborcję. O takiej Polsce właśnie marzą bramini.
A czemu mam sobie darować, skoro tak właśnie dzieje się w krajach, gdzie kobiety odpowiadają karnie za aborcje, a bramin popiera środowiska, które chcą takich rozwiązań w Polsce
To ja napisałem. Dlaczego nie wskazujesz, że to mój tekst.
Cytuj:
Pokaz ostrzeżenia, które przyznałem osobom za ich poglądy polityczne. Wykaz ostrzeżeń jest dostępny dla każdego. Proszę bardzo, czekam.
Otrzymałem ostrzeżenie. Nie wiem za co ono jest dane. Zatem podejrzewam, że za poglądy polityczne.
Cytuj:
Był jeden przypadek, kiedy Kael dostała ostrzeżenie za używanie Biblii aby zdyskredytować prezydenta. Biblia nie jest kijem na przeciwników politycznych.
Biblia jest dla chrześcijan jedną z podstaw moralności. Jeśli chrześcijanin uważa, że czyjeś zachowanie jest sprzeczne z naukami biblijnymi – dlaczego nie może tego swobodnie powiedzieć? Zwłaszcza że na tym forum padały teksty, że protestujący to sataniści.
Cytuj:
Kolejne kłamstwo ani na PW ani oficjalnie nikt nie zwrócił sie do mnie z prośbą o pokazanie tego postu.
Zwracam się zatem oficjalnie. Jeśli wymagane jest do tego podanie na trzy strony kancelaryjne, podaj adres.
Cytuj:
Ale to nie jest uwaga tylko oszczerstwo ponieważ celowo manipulujesz moja wypowiedzią a ja od początku pisałem kogo nazwałem dziczą i jak rozumiem ten termin podając definicję ze Słownika Języka Polskiego.
Dlatego czekam na Twoje sprostowanie.
A ja wyjaśniłem wyraźnie, że nie uważam, że miałeś intencję nazwania użytkowników dziczą, ale że użytkownicy mogli to tak zrozumieć. A Ty dałeś mi ostrzeżenie tak czy siak.
Cytuj:
Jeszcze raz wklejam niektóre wypowiedzi zefcia i moje odpowiedzi. Za te wypowiedzi, oszczerstwa i manipulacje dostał ode mnie ostrzeżenie.
Gdybym gdzieś skłamał, to bramin wkleiłby jedną moją wypowiedź i wykazał, że jest ona kłamliwa. Jednak bramin nie umie znaleźć tego jednego, konkretnego kłamstwa, więc postanowił zalać post serią różnych wypowiedzi, które rzekomo są kłamliwe. Ale na czym polegają kłamstwa? Czy w Ekwadorze nie było przypadków ciągania po sądach po poronieniu? Nie wiadomo.
Cytuj:
Moderacja parę razy prosiła Cię o stonowane wypowiedzi, kulturę osobistą i zaprzestanie awanturowania sie na forum. Niestety zignorowałeś te polecenia.
Moderacja nie potrafi jednak określić, na czym polega mój rzekomy brak kultury. Zaś karanie „za awanturnictwo” to jest strategia żywcem wzięta z „katolika”.
Cytuj:
Proszę więcej nie poruszać tego tematu.
Możesz prosić. A ja mogę Twoją prośbę zignorować.


Wt gru 01, 2020 11:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu, wyraźnie napisałem, ze tekst pogrubiony to są Twoje wypowiedzi.

Ponieważ kolejny raz ignorujesz polecenia moderacji dostajesz kolejne ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


Wt gru 01, 2020 11:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv i george45 tu jest miejsce tylko na uwagi do moderacji a nie osobiste refleksje.

_________________
ksiądz


Wt gru 01, 2020 12:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zarzucono mi (a w konsekwencji dostałem ostrzeżenie) za posiadanie "wizerunku mordercy" na awatarze (stylizowany obrazek Guerrillero Heroico, przedstawiający Ernesta Che Guevarę).
Szczerze zaniepokojony tym, że może istotnie mam w awatarze wizerunek jakiegoś mordercy, poprosiłem moderatorkę Małgosię o wskazanie nazwiska chociaż jednej osoby zamordowanej przez Che, co w obliczu jej twierdzeń o tym, jaki to był z niego straszliwy morderca, powinno być zadaniem banalnie prostym. Niestety nie doczekałem się tego bodaj jednego nazwiska aż do tej pory.

Czy jeśli wstawię sobie w stopkę tekst o treści "Święty Jan Paweł II był czynnym pedofilem" to, podobnie jak Małgosia, nie będę musiał się kłopotać obowiązkiem uzasadniania stawianych zarzutów wobec innych ludzi?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


So gru 05, 2020 16:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No_Pasaran, nie będziemy dyskutować o oczywistych faktach dotyczących Che.
Zarzuca mu się torturowanie i zamordowanie wielu setek kubańskich więźniów (216 spośród nich jest znanych z nazwiska), morderstwa chłopów, osobiste egzekucje przeciwników.

Tylko dlatego, ze jesteś od paru dni na forum nie wywaliłem Twoich postów do kosza, powędrowały one do "wzajemnych uwag".
Przypominam, ze ten dział nie jest przeznaczony na polemikę z moderacją ani na dyskusje z innymi użytkownikami.
Malgosia prosiła Cię o zmianę awatara wiec zastosuj się łaskawie do jej polecenia.

_________________
ksiądz


So gru 05, 2020 21:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Najwyraźniej te "oczywiste fakty" są tak "oczywiste", że od kilku dni nikt nie potrafi wskazać mi ani jednego nazwiska osoby zamordowanej przez Che. :D
Może Ty będziesz miał więcej szczęścia od Małgosi - skoro znasz aż 216 nazwisk osób rzekomo zamordowanych przez Che, to czy będziesz łaskaw podzielić się jednym konkretnym nazwiskiem?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


So gru 05, 2020 21:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przykro mi, ale Twoje argumenty mnie nie przekonują i nie tylko mnie (decyzja o ostrzeżeniu i dalszych krokach nie należy wyłacznie do mnie). Masz czas do jutra rano, aby zmienić awatar. W przecinym wypadku będzie kolejne ostrzeżenie, kolejnego dnia, czyli we wtorek (jeśli nie zmienisz) ban. I nie zamierzam dalej prowadzić dyskusji w tym temacie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 06, 2020 16:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przykro mi, ale Twoje argumenty mnie nie przekonują i nie tylko mnie (decyzja o ostrzeżeniu i dalszych krokach nie należy wyłacznie do mnie).


To dosyć znamienne, że zamiast odnieść się do konkretnych źródeł jakie przedstawiłem, powtarzasz tylko jak katarynka "Twoje argumenty mnie nie przekonują". :D

Zarzuciłaś mi posiadanie mordercy na awatarze i wystawiłaś za to ostrzeżenie.
Gdy moderatorowi bramin zarzucono w tym wątku m.in. partyjniacją działalność moderatorską, ten mógł domagać się dowodów na zarzuty, a w razie ich braku, sprostowania pod rygorem ostrzeżenia.

Czy ja również mam prawo domagać się dowodów na stawiane mi zarzuty (posiadanie mordercy na profilowym), czy ten przywilej przynależy jedynie moderacji?

Przypominam, że wystarczy jedno nazwisko osoby zamordowanej przez Ernesto Guevare.

Małgosiaa napisał(a):
Masz czas do jutra rano, aby zmienić awatar.


Z jakiego niby powodu mam zmieniać obecny awatar? Kolejny morderca tak straszny, że aż nie potraficie wskazać ani jednej jego ofiary? :D

_________________
Hasta la Victoria Siempre


N gru 06, 2020 16:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL