Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc??? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Tomkris musisz coś wsiąść na uspokojenie.


Dlaczego zqwsze jest tak ze jak mowie o tym ze mi sfalszowano dokumentacje medyczna i moje leczenie dalsze nie bezie w zwiazku z tym takie latwie to wszyscy gadaja wlasnie takie glupoty...? Nirozumiecie ze ja mam przez to takie problemy ze szkoda gadac... mam pewnie cos psychotycznego poza nerwica ale zaden lekarz nie chve uczciwie mnie zdiagnozowac... wiem ze to nie schizofrenia ale co to nie wiem i sie pewnie nie dowiem od lekarzy skoro oni tylko mysla aby zachowac stanowisko i nie utracic kariery, psycholog to samo...

proteom
Nie gadaj takich glupot bo terapeuta pyta o wszystko i to szczegolowo a objawy choroby to podstawa, poprostu przez ta falszywa diagnoze przepadlo mi 10 lat zycia i do tego zepsulem zycie rodzinie, za niedlugo sie bede musial wyprowadzic z domu... Lekarze i terapeuci to zwykle (censored)*syny!!!


N gru 27, 2020 0:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Tomkris musisz coś wsiąść na uspokojenie.


A tak wogule to lekarza mam za 2 tygodnie dopiero i to znowu nowego bo tamten oczywiscie kaze mi brac lek ktory jest zle dobrany....


N gru 27, 2020 0:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1427
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
To może poproś nowego lekarza, niech Ci wystawi skierowanie na oddział i na oddziale niech Cię od nowa przebadają. Będziesz miał nową diagnozę, już niesfałszowaną.


N gru 27, 2020 7:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Tomkris napisał(a):
Nie gadaj takich glupot bo terapeuta pyta o wszystko i to szczegolowo a objawy choroby to podstawa, poprostu przez ta falszywa diagnoze przepadlo mi 10 lat zycia i do tego zepsulem zycie rodzinie, za niedlugo sie bede musial wyprowadzic z domu... Lekarze i terapeuci to zwykle (censored)*syny!!!


Jak jesteś chory, to trzeba się leczyć, nie pasuje ci ten lekarz to idź do innego, dostaniesz leki, i może ci to wszystkie kiedyś przejdzie, dasz radę :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N gru 27, 2020 15:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Tomkris
Cytuj:
proteom
Nie gadaj takich glupot bo terapeuta pyta o wszystko i to szczegolowo a objawy choroby to podstawa, poprostu przez ta falszywa diagnoze przepadlo mi 10 lat zycia i do tego zepsulem zycie rodzinie, za niedlugo sie bede musial wyprowadzic z domu...

Proponuję to, co Ci przedstawił Swołocz;To może poproś nowego lekarza, niech Ci wystawi skierowanie na oddział i na oddziale niech Cię od nowa przebadają. Będziesz miał nową diagnozę, już niesfałszowaną.


N gru 27, 2020 16:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Myslici3 za jak jutro pojde do jezuitow to ktos bedzie w konfesjonale zeby pogadac??? Kiedy oni spowiadaja?


N gru 27, 2020 16:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Tomkris napisał(a):
Myslici3 za jak jutro pojde do jezuitow to ktos bedzie w konfesjonale zeby pogadac??? Kiedy oni spowiadaja?

TERAPIA!


N gru 27, 2020 16:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
proteom napisał(a):
Tomkris napisał(a):
Myslici3 za jak jutro pojde do jezuitow to ktos bedzie w konfesjonale zeby pogadac??? Kiedy oni spowiadaja?

TERAPIA!



Najpierw musze ustawic leki, dopiero terapia, taki jest warunek terapeuty.


N gru 27, 2020 17:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 08, 2019 20:34
Posty: 24
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
"Nie umiem byc pewny siebie, wyluzowany, nie wiem co to wolnosc emocjonalna itp."- a nie umiesz być sobą? musisz być "wyluzowany"? Jak Ci wszyscy mówią, TY jesteś zestresowany i tak masz. Jest Ci żle bo któż inny to wszystko czuje, ale powiem Ci ze Pan Bóg widzi na pewno Twoje starania do modlitwy i powiem Ci ze jest teraz "ważniejsza od mojej"- tak czuje. Ja nie mam problemu ze stanięciem do modlitwy, tylko jestem obrażona na Miłość. Może spróbuj odłożyć na bok emocje bo one nie są dobrymi doradcami. Czy na pewno nie masz z czego się cieszyć? dla kogo żyć? Choćby dla siebie samego, choćby dla Jezusa :) Pamiętaj ze masz coś takiego jak wolę życia, jak ją przewiesz nie będzie odwrotu :)


N gru 27, 2020 19:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Też mam wyraźną nerwicę natręctw na temat religii od wielu lat, dostawałem też przez kilka lat diagnozę czegoś "psychotycznego" jakby, ale nie schizofrenii, poza nerwicą natręctw (zaburzeń schizotypowych).

Też mogę mieć pokusy "nienawiści", wściekłości wobec religii, doktryn przez nią głoszonych, na przykład dlatego, że według katolicyzmu (ale także np. Koranu) Bóg będzie karał część stworzeń torturami w nieskończoność, przynajmniej według "tradycjonalistów" religijnych... Moja psychika nie może się pogodzić z tym, że kara Boża jest tak surowa...

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Pt maja 14, 2021 22:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Czy ktos wie czy na kopernika w krakowie psychiayrzy juz przyjmuja osobiscie jezeli wyraza zgode?


Wt maja 18, 2021 17:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Tomkris, parę razy o tym rozmawialiśmy i jak już wspomniałem podałem Ci namiary.
Jak masz czas na pisanie postów to rozumiem, ze również możesz znaleźć czas na to aby "wygooglowac" lub zadzwonić i dowiedzieć się jak to funkcjonuje.

Jeśli nie podejmiesz terapii a będziesz szukał porad na forum, moderacja będzie zmuszona Cię zbanować dla Twojego dobra i dla dobra ludzi, którzy mają podobne problemy.

_________________
ksiądz


Śr maja 19, 2021 8:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
Mam pytanie, psychoterapeute mam juz wybranego. Jak ustawie leki to mam sie do niego zglosic... problem w tym ze ze wzgledu na prace teraz moge przyjsc do lekarza najwczesniej tak o 19.30 wiec czy zna ktos jakas placowke NFZ co o tej godzinie jescze przyjmuje pacjentow??? Mam na mysli krakow. Chyba ze tylko prywatnie mi zostaje...?

Przepraszam ze pisze tutaj i o takich problemach ale odnioslem wrazenie ze na tym forum sa duze szanse ze dostane jakies konkretne adresy.


Śr cze 02, 2021 22:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Jak mam wierzyc skoro czuje nienawisc???
No widzisz. Można? można.

Chwytaj teraz za telefon i poobdzwaniaj tych wszystkich eskulapów, może znajdziesz kogoś, kto będzie mógł Cię przyjąć w godzinach wieczornych.
Powodzenia, będziemy Ci kibicować!

_________________
ksiądz


Pt cze 04, 2021 11:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL