Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Zeby coś uznać za śmieci, trzeba zrozumieć tekst.


Zaryzykuję stwierdzenie, że rozumiem ten Twój jakże rozbudowany i niebanalnie ambitny tekst całkiem znośnie: nie odniosłaś się w żaden sposób do uwagi zefcia, a jedynie złożyłaś mu życzenia noworoczne. Miejscem na składanie życzeń nie jest chyba na tym forum wątek "Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji", tylko PW, względnie wątki założone do tych celów. Chyba, że faktycznie nie macie problemu z traktowaniem tego tematu jak okienka chatu do pisania czego tylko ślina na klawiaturę nakapie - wtedy jednak pozostaje nieśmiałe pytanie czemu wlepiacie innym użytkownikom osty za pisanie tutaj offtopów?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Pt sty 01, 2021 19:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przykro mi, ale nie zrozumiałeś i nie musiałeś, a ja nie muszę Tobie tłumaczyć, bo to nie było skierowane do Ciebie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 01, 2021 23:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przykro mi, ale nie zrozumiałeś i nie musiałeś, a ja nie muszę Tobie tłumaczyć, bo to nie było skierowane do Ciebie.


Zatem napisałaś wiadomość adresowaną do zefcia i to wyłącznie do zefcia, jako że nie widzisz potrzeby wytłumaczenia jej innemu użytkownikowi. Będziesz łaskawa wyjaśnić dlaczego w tym celu zdecydowałaś się zaśmiecić wątek "Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji", zamiast skorzystać z PW, które to służy właśnie do komunikacji dwójki osób?

_________________
Hasta la Victoria Siempre


So sty 02, 2021 0:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie.


So sty 02, 2021 7:59
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Dziękuję za życzenia, jednak ciężko mi jest niestety uwierzyć w ich szczerość. Preferowałbym, zamiast życzeń, jakąś deklarację, że np. w tym roku jak zobaczysz, że ktoś mnie atakuje na forum, to nie przyłączysz się do atakującego. Albo że będziesz podejmować tylko takie decyzje moderatorskie, z jakich się będziesz umiała wytłumaczyć.

No cóż – ja życzę Wam, żebyście nie zrobili tutaj drugiego katolika, bo to jest najważniejsze, co administracji forum życzyć należy.


So sty 02, 2021 8:14
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To nie były tylko życzenia. Widzę, że też nie zrozumiałeś. Trudno.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 02, 2021 9:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na pewno zrozumiał. Oczywiście "nie negując inteligencji użytkownika No_Pasaran".


So sty 02, 2021 10:44
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
To nie były tylko życzenia. Widzę, że też nie zrozumiałeś. Trudno.
Czyli znowu – zamiast wprost i jasno określić, czego oczekuje moderacja, lub czego zabrania, są jakieś niejasne sugestie, które mam czytać między wierszami. Wybacz, ale ja się tak nie mam zamiaru bawić. Użytkownikom należy się jasna deklaracja, co wolno, a czego nie wolno. Deklaracja, z której zarówno użytkownicy, jak moderacja mogą się potem wywiązać.

I jeszcze jedno:

Małgosiaa napisał(a):
Masz poczucie humoru :D :D :D :D :D Padłam.
nolda wprost obraża użytkownika pisząc, że do niego późno dociera, a Małgosiaa chwali go za poczucie humoru.

Widzę już drugi przykład na to, że na forum coś się zmieniło i wolno obrażać ludzi. Zatem proszę o jasną deklarację moderacji, jakie są zasady tego dopuszczalnego obrażania i zmianę regulaminu, aby odzwierciedlał on stan faktyczny. Też chciałbym wywołać śmiech Małgosii nazywając tego debilem, a tamtego idiotą, ale niestety nie wiem, jakie są granice.


So sty 02, 2021 13:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Quinque @Smokspv
Posty zostały usunięte do archiwum, ponieważ tu jest temat uwag do moderacji, a nie miejsce na pogaduszki.

@zefciu
Wyjaśnię: odpowiedziałam zyczeniami, gdyż nie mam sił komentować pretensji z czapy wziętych.
Co do obrażania: jesli nolda kogoś obraża, zgłoś, natomiast nie widzę podobieństwa swojego komentarza do czyichkolwiek obraźliwych tekstów.
Istnieje też niepisany zwyczaj, że nie posiłkujemy się innymi forami w celu wykazania jakichś błedów moderacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sty 02, 2021 15:55
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
pretensji z czapy wziętych
Wybacz, ale fakt, że zarówno No_Pasaran, jak i moja skromna osoba dostaliśmy trzy szybkie ostrzeżenia, z których moderacja nie umie się wytłumaczyć nie jest „z czapy wzięte”. Jest to fakt, który można łatwo sprawdzać.
Cytuj:
Co do obrażania: jesli nolda kogoś obraża, zgłoś
Po co? Przecież nolda otrzymała pochwałę od moderacji za obrażanie mnie.
Cytuj:
natomiast nie widzę podobieństwa swojego komentarza do czyichkolwiek obraźliwych tekstów.
Jakiego znowu podobieństwa? Nie pisałem o żadnym podobieństwie, ale o tym, że Twój komentarz był pochwałą obraźliwego posta.
Cytuj:
Istnieje też niepisany zwyczaj, że nie posiłkujemy się innymi forami w celu wykazania jakichś błedów moderacji.
Owszem. Np. nie powinno się przytaczać tego, co ktoś robił na innym forum. Ale ja tego nie czynię. Przedstawiam „katolika” jako jaskrawy anty-przykład forum, gdzie tchórzliwe działania moderacji takie jak dawanie banów „za awanturnictwo” doprowadziły do całkowitego rozkładu społeczności i przekształcenia w kółko wzajemnej adoracji. Takich praktyk nigdy nie było na „wierze” aż do niedawna.


So sty 02, 2021 19:33
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To smutne że (tak rzeknę) zasłużony użytkownik forum odchodzi(po raz kolejny) z tego forum przez zachowanie władzy tutejszego forum. Wiele razy z zefciem mi było nie po drodzę ale chyba nie tak powinno się traktować, jednego z najstarszych użytkowników tego forum który był aktywny do tej pory

Mam nadzieję że osoby za to odpowiedzialne zmienią swoje zachowanie i zefciu do nas wróci


Pn sty 04, 2021 21:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 7:26
Posty: 448
Post Re: Polowania na czarownice
bramin napisał(a):
george45 napisał(a):
Nie wiem czy to dotyczy postu w którym wskazuję papieża Stefana VI i jego czyny

Tak, chodzi o ten post, który nie jest już małą dygresją tylko odejściem od tematu.

LJ91, cieszymy sie bardzo, ze znasz angielski ale regulamin wyraźnie mówi, ze obcojęzyczne teksty tłumaczymy na język polski. Ja sam podałem link po niemiecku i nie tłumaczyłem ale chodziło mi tylko o wykaz osób, które były przeciwko polowaniom na czarownice.



Kto ma tłumaczyć? Ja osobiście? Przecież dziś jest wiele narzędzi do tłumaczenia tekstów. Choćby Google Translate. Wystarczy skopiować link do artykułu...

Przepraszam, ale to są podstawowe kompetencje.

_________________
"Lud ten czci Mnie wargami,
ale ich serce jest daleko ode Mnie.
Daremne jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które są ludzkimi nakazami."
- Izajasz 29,13


Wt sty 05, 2021 14:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
LJ91 napisał(a):
Kto ma tłumaczyć? Ja osobiście?

Tak, Ty osobiście.
Regulamin:
5. Językiem używanym na forum jest język polski. Dopuszcza się zamieszczanie krótkich wypowiedzi w języku obcym pod warunkiem, że autor przetłumaczy je na język polski.

_________________
ksiądz


Wt sty 05, 2021 14:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 7:26
Posty: 448
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
LJ91 napisał(a):
Kto ma tłumaczyć? Ja osobiście?

Tak, Ty osobiście.
Regulamin:
5. Językiem używanym na forum jest język polski. Dopuszcza się zamieszczanie krótkich wypowiedzi w języku obcym pod warunkiem, że autor przetłumaczy je na język polski.


Mogę wkleić link do tłumaczenia automatycznego zrobionego przez Google Translate lub podobną usługę?

_________________
"Lud ten czci Mnie wargami,
ale ich serce jest daleko ode Mnie.
Daremne jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które są ludzkimi nakazami."
- Izajasz 29,13


Wt sty 05, 2021 14:58
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kiedys juz byla ta dyskusja. Regulamin byl pisany w czasach, kiedy Google & co nie potrafili jeszcze tlumaczyc z kazdego jezyka na kazdy.
Moze najwyzszy czas regulamin zaktualizowac?


Wt sty 05, 2021 15:06
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL