Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 7:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna strona
 Ochrona przed pandemią ... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek napisał(a):
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Dają ci kabaret - marudzisz.
Dają ci poważne wiadomości - znowu marudzisz, chcesz kabaret.


Gdzie ja marudzę?

Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Kiedy na łeb, na szyję lecą gospodarki, to nie myśli się o wzroście, lecz o jak najwolniejszym spadku.


Szanowny specjalisto od ekonomii :D :D :D to jak teraz Chiny mają wzrost gospodarczy, to myślą o jak najmniejszym spadku? dobrze chociaż że oni mają swój rozum, bo jakby chcieli słuchać "inny punkt widzenia" to by skończyli z palcem w nocniku.

Inny_punkt_widzenia napisał(a):
W takiej sytuacji największym możliwym sukcesem, jest łagodny, lekki upadek, bez bolesnych perturbacji.


Całkowite bankructwo Polski, będzie naszym największym sukcesem.


Dobrze kombinujesz Robek. Jak już Polska upadnie, to wierzycielom oddamy tych, którzy do bankructwa doprowadzili, a my zrobimy sobie Lechistan. Zrobimy dokładnie tak samo, jak Niemcy po wojnie zrobiły ze swoimi przywódcami.


Śr lut 10, 2021 19:59
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3784
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek
Całkowite bankructwo Polski, będzie naszym największym sukcesem.


IPW
To zrozumiałe - JESTEŚCIE WROGAMI POLSKI.


Pt lut 12, 2021 0:01
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3784
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek
Słuchanie mediów to dla mnie rozrywka, to jest coś mega śmiesznego, nie chcę z tego zrezygnować, choćby nawet kabaret który został wytworzony wokół katastrofy smoleńskiej, gdzie Macierewicz jest nie do przebicia, prezydent ułaskawiający niewinnych ludzi, zamykanie lasów w obawie przed covidem, to jest zbyt duży kabaret żeby z tego zrezygnować, zwróć uwagę że zawodowi kabareciarze wymyślają różne śmieszne historie, i to też jest jakaś tam rozrywka, tyle że wymyślona, a to polityczne szaleństwo jest prawdziwe, tego nikt by nie wymyślił, bo żaden kabareciarz nie jest w stanie przewidzieć tego co robią chorzy umysłowo ludzie

IPW
Nikt ci nie karze na okrągło oglądać kabaretu, możesz pooglądać od czasu do czasu jakiś poważnych wiadomości



George45, przytoczyłem ci jeszcze raz mój wpis z tego dnia i teraz pokaż , gdzie ja tak napisałem?
Przyjrzyj się uważnie.


Pt lut 12, 2021 0:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1466
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
George45, przytoczyłem ci jeszcze raz mój wpis z tego dnia i teraz pokaż , gdzie ja tak napisałem?
Przyjrzyj się uważnie.

Piszesz "przytaczam ci jeszcze raz mój wpis. W tym Twoim wpisie piszesz "bo żaden kabareciarz nie jest w stanie przewidzieć tego co robią chorzy umysłowo ludzie".


Pt lut 12, 2021 8:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
To zrozumiałe - JESTEŚCIE WROGAMI POLSKI.


Przecież Polska ma jedynie wrogów, więc czego się innego spodziewać, no chyba że z powodu bankructwa skarb państwa przestanie dotować Kościół, bo znalezienie parunastu miliardów w budżecie może się nie udać, tak samo kupowanie co roku szczepionek na covid za pare miliardów, też może się nie udać, w końcu skąd brać na to kase? no chyba że zrobimy tak jak zawsze, i to każdy będzie musiał za swoją szczepionkę zapłacić, i nawet jak zapłacę to i tak przy wydolności służby zdrowia, mogę się nie doczekać do tego szczepienia, w końcu przyjdzie nowy rok, i szczepienia trzeba będzie zaczynać od nowa, i jakoś by mnie to nie zdziwiło, w Polsce wszystko zawsze stało na głowie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt lut 12, 2021 16:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
zamykanie lasów w obawie przed covidem, to jest zbyt duży kabaret żeby z tego zrezygnować, zwróć uwagę że zawodowi kabareciarze wymyślają różne śmieszne historie, i to też jest jakaś tam rozrywka, tyle że wymyślona, a to polityczne szaleństwo jest prawdziwe, tego nikt by nie wymyślił, bo żaden kabareciarz nie jest w stanie przewidzieć tego co robią chorzy umysłowo ludzie

IPW
Nikt ci nie karze na okrągło oglądać kabaretu, możesz pooglądać od czasu do czasu jakiś poważnych wiadomości.

Jak ci zamkną las to jakoś jeszcze przeżyjesz ale jak jak tu żyć bez seksu?
"Od dziś m.in. w Londynie i w hrabstwie Essex obowiązuje nowy, drugi poziom restrykcji. W związku z tym media przypominają, że uprawianie seksu z osobą spoza naszego gospodarstwa domowego jest nielegalne".
https://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=71374
Albo taki przepis we Francji że mogłeś wyjść z domu tylko jak miałeś zaświadczenie, czyli takie więzienie domowe.
Wszystko musi być pod kontrolą.


Pt lut 12, 2021 16:44
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Całkowite bankructwo Polski, będzie naszym największym sukcesem.
Nie wydaje wam się, że doprowadzenie do bankructwa mogło by być celowym działaniem rządu?


So lut 13, 2021 8:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
ga1robe napisał(a):
Nie wydaje wam się, że doprowadzenie do bankructwa mogło by być celowym działaniem rządu?


A jaki pożytek, by z tego mieli?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So lut 13, 2021 14:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek napisał(a):
ga1robe napisał(a):
Nie wydaje wam się, że doprowadzenie do bankructwa mogło by być celowym działaniem rządu?


A jaki pożytek, by z tego mieli?


Jak wytransferują pieniądze za granicę, to później na wygnaniu będą mieli za co żyć.


So lut 13, 2021 15:50
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
krzysiekniepieklo napisał(a):
Jak wytransferują pieniądze za granicę, to później na wygnaniu będą mieli za co żyć.
Pieniądz to rzecz umowna, zaś jego obieg spekulatywny (przewidywalny).

Wartość pieniądza opiera się na wierze w wartość sztabek złota zgromadzonych w skarbcu narodowym (w podziemiach NBP). Problem w tym, że nikt (poza ograniczoną liczbą osób w NBP i RPP) nie wie ile sztabek złota jest obecnie w skarbcu.

Robek napisał(a):
A jaki pożytek, by z tego mieli?
Choćby przyciągnięcie nowych inwestorów z nowymi technologiami.


So lut 13, 2021 18:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3784
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
George45
Piszesz "przytaczam ci jeszcze raz mój wpis. W tym Twoim wpisie piszesz "bo żaden kabareciarz nie jest w stanie przewidzieć tego co robią chorzy umysłowo ludzie

IPW
A co w tym moim wpisie znaczy Robek i IPW?


Robek
Przecież Polska ma jedynie wrogów, więc czego się innego spodziewać, no chyba że z powodu bankructwa skarb państwa przestanie dotować Kościół, bo znalezienie parunastu miliardów w budżecie może się nie udać, tak samo kupowanie co roku szczepionek na covid za pare miliardów, też może się nie udać, w końcu skąd brać na to kase? no chyba że zrobimy tak jak zawsze, i to każdy będzie musiał za swoją szczepionkę zapłacić, i nawet jak zapłacę to i tak przy wydolności służby zdrowia, mogę się nie doczekać do tego szczepienia, w końcu przyjdzie nowy rok, i szczepienia trzeba będzie zaczynać od nowa, i jakoś by mnie to nie zdziwiło, w Polsce wszystko zawsze stało na głowie

IPW
Ale ty już wymyślasz dyrdymały, jak naćpany.
Nie ma z czym polemizować.


So lut 13, 2021 22:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Cytuj:
Cały czas trwają badania nad skutecznością szczepionek na poszczególne warianty koronawirusa. Dotychczasowe badania pokazują, że szczepionki Pfizera i Moderny mogą być nawet 10-krotnie mniej skuteczne wobec mutacji koronawirusa z RPA, lepiej "radzą sobie" z brytyjską odmianą.


Cytuj:
Na berlińskim lotnisku BER podczas rutynowej kontroli natrafiono u jednej z osób mutację B.1.525. Ten wariant łączy właściwości szczepu brytyjskiego, brazylijskiego i południowoafrykańskiego. Wcześniej jego obecność stwierdzono m.in. w Danii, Nigerii, Norwegii, Wielkiej Brytanii oraz USA.


https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... Id,5100162

Powinni się bardziej skupić na skutecznych lekach, bo jak widać koronawirus nie boi się szczepionek.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pt mar 12, 2021 10:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
pom napisał(a):
Powinni się bardziej skupić na skutecznych lekach, bo jak widać koronawirus nie boi się szczepionek.
Szczepionki już są i dają kasę, a amantadyna nie da zarobić :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 12, 2021 15:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1062
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Dokładnie. Szczepionki śmierdzą na odległość skokiem na kasę, a badania nad Amantadyną się ślimaczą przez lobby firm farmaceutycznych moim zdaniem.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pt mar 12, 2021 15:54
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Małgosiaa napisał(a):
Szczepionki już są i dają kasę, a amantadyna nie da zarobić :?

Amantadyna w 2021r w Europie wykupowana była masowo, ale najwidoczniej medialna "cudowna tabletka" nie pomagała z takim skutkiem, tak jak ktoś propagował. Gdyby rewelacyjnie pomagała, nie szukano by gorączkowo szczepionek, wystarczyłoby spotęgować produkcję amantadyny.


So mar 13, 2021 8:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL