Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Zróbmy coś razem pozytywnego 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Zróbmy coś razem pozytywnego
Zróbmy razem coś pożytecznego, razem - jako społeczność tego forum.
Zwyczajne, codzienne dyskusje niech będą swoją drogą, ale one nie zawsze wnoszą coś dobrego i to nie tylko w życie osób, z którymi rozmawiamy, ale także w nasze własne. Na pewno każdy z nas ma jakiś społeczny, charytatywny cel, który przynajmniej od czasu do czasu wspiera, ale gdybyśmy tak zrobili coś wspólnie? Wtedy pomoc byłaby efektywniejsza.
Pokażmy, że stać nas na wsparcie wspólnego celu, że potrafimy stanąć ponad wszystkim co nas dzieli. Nie proszę o nic wielkiego, tylko jednorazową, niewielką pomoc, skrzyknięcie się, tak jak czasem sąsiedzi to robią. Nawet jeśli się niezbyt lubią, to - poproszeni - pomagają sobie na przykład wynieść tzw. gabaryty ;)
Wiem, że różnie może wyglądać nasza codzienność. Czasem te 20 złotych w trudnym okresie może być dużym wyrzeczeniem, wiem także, że z każdej strony czekają wyciągnięte ręce. Ale gdybyśmy tak razem się zrzucili nawet po te 10?
Pomyślałam o Tosi, bo małej grunt pali się pod nogami, wkrótce może być za późno na podanie leku, a zostało jeszcze blisko dwa miliony do zebrania.
https://www.siepomaga.pl/antosia

_________________
Tylko Bogu chwała


Cz mar 11, 2021 8:42
Zobacz profil
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
białogłowa napisał(a):
Ale gdybyśmy tak razem się zrzucili nawet po te 10?
Pomyślałam o Tosi, bo małej grunt pali się pod nogami, wkrótce może być za późno na podanie leku, a zostało jeszcze blisko dwa miliony do zebrania.
https://www.siepomaga.pl/antosia


Mówisz i masz.

Dajmy tak od serca.


Cz mar 11, 2021 19:43
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
A moze ktos umialby zalozyc skarbonke forum wiara?


Cz mar 11, 2021 21:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Na początku pomyślałam, że wystarczyłoby skorzystać z tych form wpłat, które już są i tylko napisać tutaj, jak Believing, że się dołączyło. Żebyśmy wszyscy wiedzieli, że działamy razem, jako grupa.

Ale może jeszcze lepiej będzie, jak by się udało założyć coś, typu skarbonka, chociaż dokładnie nie wiem na czym to polega, ale to pewnie coś działającego na zasadzie zrzutki.pl? Jeśli ktoś potrafi pomóc, to proszę, niech się zgłosi. Zrzutka.pl też mogłaby być, tylko że dobrze byłoby, aby pieniądze wpływały od razu na konto rodziców Tosi, a przy procesie weryfikacji nie możemy przecież podać swoich danych i ich konta.

Słuchajcie, ja wiem, że są tu osoby, które już Tosi pomogły :) I pewnie też z wyrzeczeniem się jakiejś swojej potrzeby. Tylko tym razem chciałabym, abyśmy zrobili to wspólnie. Na zasadzie niewielkich nawet wpłat.
Jeśli jest ktoś chętny, to proszę, odzywajcie się.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt mar 12, 2021 6:25
Zobacz profil
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Wiem,ze jest jakas mozliwosczalozenia skarbonek na siepomaga polaczonych z glowna zbiorka. Takie juz sa np Licytacje dla Antosi

Tyle, ze na forum jestesmy anonimowi, ale zalozyc skarbonke moze chyba tez ktos jako Anonimowy Pomagacz.


Pt mar 12, 2021 6:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Kael napisał(a):
Tyle, ze na forum jestesmy anonimowi[...]

Tak, tak, chodzi też o to, aby kto chce, mógł zachować swoją anonimowość. Dlatego, jeśli ktoś miał już z tym styczność, wie jak to zrobić, to proszę niech się odezwie.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt mar 12, 2021 6:58
Zobacz profil
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Ok. Nigdy tego nie robilam, ale zawsze jest pierwszy raz.
Jaka chcesz nazwe? "Forum Wiara.pl dla Antosi"?

Bede Anonimowa Pomagaczka (jesli sie uda) a i inni moga wplacac jakp "Anonimowi" ( tyle, ze na "siepomaga" musza sie jakos zarejestrowac).


Pt mar 12, 2021 7:51
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
białogłowa napisał(a):
Słuchajcie, ja wiem, że są tu osoby, które już Tosi pomogły :) I pewnie też z wyrzeczeniem się jakiejś swojej potrzeby. Tylko tym razem chciałabym, abyśmy zrobili to wspólnie. Na zasadzie niewielkich nawet wpłat.
Jeśli jest ktoś chętny, to proszę, odzywajcie się.

Czas nagli i z racji uciekającego czasu, każdy może wejść na stronę siepomaga dla Tosi, na skarbonkę na fb i wpłacić. Bowiem zakładanie skarbonki forumowej może potrwać.


Pt mar 12, 2021 7:55
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Kael napisał(a):
A moze ktos umialby zalozyc skarbonke forum wiara?

Po pierwsze dziękuję białogłowie za inicjatywę :comk2: . Jeśli chodzi o skarbonkę, to mam konto na siepomaga i mogę taką załozyć.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 12, 2021 8:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Kael napisał(a):
Ok. Nigdy tego nie robilam, ale zawsze jest pierwszy raz.
Jaka chcesz nazwe? "Forum Wiara.pl dla Antosi"?

Bede Anonimowa Pomagaczka (jesli sie uda) a i inni moga wplacac jakp "Anonimowi" ( tyle, ze na "siepomaga" musza sie jakos zarejestrowac).


Kael, dla mnie bomba!
Alus, oczywiście, niech każdy wpłaca jak mu wygodniej. Jeśli ktoś jednak, z racji wspólnie spędzanego tutaj czasu, zechce wpłacić pieniądze dla Tosi od grupy forumowej, niech to będzie znakiem przeskoczenia nad poprzeczką różnic.
Bo wszyscy wiemy, jak wiele nas różni ;)

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt mar 12, 2021 8:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Małgosiaa napisał(a):
Kael napisał(a):
A moze ktos umialby zalozyc skarbonke forum wiara?

Po pierwsze dziękuję białogłowie za inicjatywę :comk2: . Jeśli chodzi o skarbonkę, to mam konto na siepomaga i mogę taką załozyć.

Super :) No to już dziewczyny zdecydujcie między sobą, której szybciej i łatwiej to pójdzie.

I jeszcze raz, zwracam się do całej społeczności, nie tylko wierzących. Nie znam z rozmów obecnie tu piszących ateistów, ale wiem, że ci z przedziału lat 2011 - 2018, na pewno by pomogli. Liczę, że tak jest i dzisiaj.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pt mar 12, 2021 8:56
Zobacz profil
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Malgosia, nie bede sie pchac przed szereg :-D .

Zaloz, prosze i wklej tu link.


Pt mar 12, 2021 9:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Jakie przed szereg? Nie przeczytałam wszystkich postów i nie wiedziałam, że chcesz zakładać profil na siepomaga. Jestem Tobie bardzo wdzięczna za deklarację. Ja już mam profil, stąd moja propozycja.
Jak założę skarbonkę, wrzucę tutaj link.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 12, 2021 9:30
Zobacz profil
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
To nie byl zarzut, tylko (w zamysle) uwaga z przymruzeniem oka.
Osobiscie czekalam na czyjas incjatywe z technicznym ogarnieciem problemu.
Dziekuje.


Pt mar 12, 2021 9:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Zróbmy coś razem pozytywnego
Link do naszej skarbonki: https://www.siepomaga.pl/forumwiara-pl Mam nadzieję, że będzie rosła :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 12, 2021 9:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL