Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
 onanizm 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: onanizm
Neuro napisał(a):
I wystarczy wybrać pierwszego lepszego lekarza?


Opinia pierwszego lepszego lekarza będzie najprawdopodobniej bardziej wartościowa, niż opinia anonima-laika z forum wiara pl.

Neuro napisał(a):
I jak odróżnić popęd seksualny od innych powodów? Na przykład można jeść z głodu, można jeść z nudów, można zajadać problemy.
Czy z masturbacją nie może być podobne? Po czym poznać czy rzeczywiście to popęd seksualny każe się masturbować?


W tej kwestii najlepiej udać się do seksuologa. To znów sprawa indywidualna.

Neuro napisał(a):
Czym tak właściwie jest popęd seksualny, bo ja nie wiem czy coś takiego w ogóle istnieje.


https://en.wikipedia.org/wiki/Libido

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Pn mar 01, 2021 15:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: onanizm
Jesli dla ciebie poped seksualny nie istnieje to rzeczywiscie nie ma powodu zeby sie masturbowac.
Nie pamietam przypadku zebym sie masturbowal z innego powodu.


Pn mar 01, 2021 18:06
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: onanizm
Ja pamiętam, z poczucia braku,z tego że pamiętałem jak niegdyś mnie to rajcowało, a teraz nie, ale nawyk został.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn mar 01, 2021 18:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: onanizm
Neuro napisał(a):
afilatelista napisał(a):
Nie wiem jak u Ciebie, ale mnie po tygodniu fizycznie bolą jądra, a poranny wzwód utrzymuje się godzinami.
Jej. A co się stało z mechanizmem snów erotycznych i polucji nocnych? Czy wzwód to jakiś problem?

Miałem jak byłem katolickim nastolatkiem. Nic przyjemnego, w przeciwieństwie do masturbacji.


Pn mar 01, 2021 21:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: onanizm
afilatelista napisał(a):
Neuro napisał(a):
Czy wzwód to jakiś problem?

Miałem jak byłem katolickim nastolatkiem. Nic przyjemnego, w przeciwieństwie do masturbacji.
Będąc katolickim nastolatkiem miałeś wzwody i zrezygnowałeś na rzecz masturbacji? Masturbujesz się bez wzwodu? Chyba chcesz nas tu wszystkich nabrać :nonono:


Wt mar 02, 2021 9:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2018 20:10
Posty: 417
Post Re: onanizm
afilatelista napisał(a):
Miałem jak byłem katolickim nastolatkiem. Nic przyjemnego, w przeciwieństwie do masturbacji.
Ciekawe, bo dla mnie właśnie orgazm psychiczno-duchowy jest dużo przyjemniejszy niż samo czysto fizjologiczne doznanie. Nawet jest takie pojęcie HFO (Hands Free Orgasm - Orgazm bez użycia rąk).

_________________
Pokój wam.


Pt mar 19, 2021 12:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: onanizm
Czy z użyciem rąk, twoich, partnera, partnerki, czy lalki, orgazm zostaje orgazmem. Jedynie przyjemność dochodzenia do orgazmu się zmienia. Sam orgazm, to chwila w której jesteś bez umysłu, on zostaje "wyłączony". Możesz doświadczyć przez krótką chwilę, jak to jest mieć wyłączony umysł. To taki naturalny narkotyk. No i jak to po narkotyku, przychodzi kac i potem ponowne pragnienie. Pragnienie czego, wyłączenia umysłu?


Pt mar 19, 2021 13:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: onanizm
george45 napisał(a):
afilatelista napisał(a):
Neuro napisał(a):
Czy wzwód to jakiś problem?

Miałem jak byłem katolickim nastolatkiem. Nic przyjemnego, w przeciwieństwie do masturbacji.
Będąc katolickim nastolatkiem miałeś wzwody(...)


Och george, nie udawaj że nie rozumiesz. Kto jako młody chłopak nie stawiał namiotów przy porannym przebudzeniu, ten niech pierwszy rzuci kamieniem. Poranna stójka ma wprawdzie więcej wspólnego z fizjologią mikcji, ale że kanał ten sam to i pewne "sprzężenie zwrotne" następuje.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt mar 19, 2021 14:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2018 20:10
Posty: 417
Post Re: onanizm
george45 napisał(a):
Czy z użyciem rąk, twoich, partnera, partnerki, czy lalki, orgazm zostaje orgazmem. Jedynie przyjemność dochodzenia do orgazmu się zmienia. Sam orgazm, to chwila w której jesteś bez umysłu, on zostaje "wyłączony". Możesz doświadczyć przez krótką chwilę, jak to jest mieć wyłączony umysł. To taki naturalny narkotyk. No i jak to po narkotyku, przychodzi kac i potem ponowne pragnienie. Pragnienie czego, wyłączenia umysłu?
Hmm...mnie tam raczej chodzi o to błogie uczucie słodkości w sercu, okolicach klatki piersiowej, splotu słonecznego...

_________________
Pokój wam.


Pt mar 19, 2021 16:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: onanizm
Kac po orgazmie???
Chyba ci sie cos pomylilo, nigdy zadnego nie doswiadczylem.
Moze typowe polsko - katolickie wychowanie laczace seks z ciaglym poczuciem winy moze do tego prowadzic, ale w 100% nie wiem i nie wyobrazam sobie ze mozna cos takiego czuc.


Pt mar 19, 2021 23:33
Zobacz profil
Post Re: onanizm
.


Ostatnio edytowano So mar 20, 2021 19:56 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So mar 20, 2021 19:49
Post Re: onanizm
Neuro napisał(a):
george45 napisał(a):
Czy z użyciem rąk, twoich, partnera, partnerki, czy lalki, orgazm zostaje orgazmem. Jedynie przyjemność dochodzenia do orgazmu się zmienia. Sam orgazm, to chwila w której jesteś bez umysłu, on zostaje "wyłączony". Możesz doświadczyć przez krótką chwilę, jak to jest mieć wyłączony umysł. To taki naturalny narkotyk. No i jak to po narkotyku, przychodzi kac i potem ponowne pragnienie. Pragnienie czego, wyłączenia umysłu?
Hmm...mnie tam raczej chodzi o to błogie uczucie słodkości w sercu, okolicach klatki piersiowej, splotu słonecznego...

Z sercem, to nie ma żartów, może do kardiologa byś się udał. :)

subadam napisał(a):
Kac po orgazmie???
Chyba ci sie cos pomylilo, nigdy zadnego nie doswiadczylem.

Nie przejmuj się, zapewne jest jeszcze kilka osób na świecie, które nie doświadczyły i kaca i orgazmu. Poza tym wszystko przed Tobą, życie jest pełne niespodzianek, głowa do góry, jeszcze doświadczysz i to może nie raz ;)


So mar 20, 2021 19:54

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: onanizm
Gdybyn w moim wieku mial wszystko przed soba to czulbym sie troche nieswojo.


So mar 20, 2021 21:15
Zobacz profil
Post Re: onanizm
subadam napisał(a):
Gdybyn w moim wieku mial wszystko przed soba to czulbym sie troche nieswojo.
Wyluzuj, jakie tam zaraz wszystko, narodziny już masz za sobą. :)


N mar 21, 2021 7:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 08, 2018 20:10
Posty: 417
Post Re: onanizm
nolda napisał(a):
Z sercem, to nie ma żartów, może do kardiologa byś się udał. :)
I doszukiwać się problemu w tym, że odczuwam w jego okolicach przyjemność? :) Dziękuję, hipochondria nie jest czymś co chciałbym praktykować :D

_________________
Pokój wam.


N kwi 04, 2021 14:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL